-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Na bazarku nasionkowym udało się zebrać 53,80 zł. Proszę o dane do przelewu i potwierdzenie na wątku bazarkowym jak kasiorka dojdzie. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam Polę do wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242381-Przygarn%C4%99-niedu%C5%BC%C4%85-najch%C4%99tniej-doros%C5%82%C4%85-suni%C4%99-LUBI%C4%84C%C4%84-KOTY-%C5%81%C3%B3d%C5%BA-%C5%82%C3%B3dzkie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242381-Przygarn%C4%99-niedu%C5%BC%C4%85-najch%C4%99tniej-doros%C5%82%C4%85-suni%C4%99-LUBI%C4%84C%C4%84-KOTY-%C5%81%C3%B3d%C5%BA-%C5%82%C3%B3dzkie[/URL] -
Suczka z martwymi szczeniakami w brzuchu - schronisko w Ostrowie Wlkp.
terra replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Dorci? Pojechała do dt? -
Stara tzn, ile ma lat? 15. Ale to i tak nie jest gwarancją, że sunia nie będzie miała cieczki, nie daj Boże zajdzie w ciążę to może nie przeżyć porodu, no a poza tym istnieje niebezpieczeństwo ropomacicza. Koniecznie trzeba jakoś panią przekonać, tym bardziej ,że jest pomoc w sterylce ze strony tozu. A tej młodszej od kiedy nie ma? Wiadomo coś?
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Pokaż się śliczny :) -
Cudowne wieści. Bądź szczęśliwa maleńka :)
-
Wycofana mała sunia KOKA od póltora roku w hoteliku ,co dalej???
terra replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Właśnie miałam napisać ,że Koka wysmuklała. :) Figurowa dziewczyna z niej ;) -
Kaleka Narnia vel Rumba zostaje na zawsze w DT – uzbieralismy na ortezę :)
terra replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Bardzo dziękuję za ogłoszenia:) Tylko proszę o zmianę na tablicy - zamiast Zamościa prosiłabym o Lublin, Kraków, lub Warszawę i dopisek - ze istnieje możliwość pomocy w transporcie. Podany w ogłoszeniach nr tel jest do Murki;) Podaje mój 609160440 .[/QUOTE] Zmienione na Kraków, tel. też :) -
Kaleka Narnia vel Rumba zostaje na zawsze w DT – uzbieralismy na ortezę :)
terra replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia Narni: [URL]http://tablica.pl/oferta/narnia-cudowna-suczka-w-typie-sheltie-szuka-domu-ID2yCh1.html#74dfa3d1d1;r:;s:[/URL][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/zamosc/narnia-cudowna-suczka-w-typie-sheltie-szuka-domu-468506809[/URL][B][URL]http://zamosc.lento.pl/narnia-cudowna-suczka-w-typie-sheltie-szuka,981047.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/narnia-cudowna-suczka-w-typie-sheltie-22085388.html?h=7e7d3819117219a0[/URL] pineska do aktywacji [URL]http://www.neeon.pl/669025-narnia-cudowna-suczka-w-typie-sheltie-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6939[/URL] cwirek do aktywacji pajeczyna do aktywacji [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/54387/narnia--cudowna-suczka-w-typie-sheltie-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/29533/narnia-cudowna-suczka-w-typie-sheltie-szuka-domu[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Narnia-cudowna-suczka-w-typie-sheltie-szuka-domu,88350[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/narnia-cudowna-suczka-w-typie-sheltie-szuka-domu/2704964[/URL] [URL]http://krakow.olx.pl/narnia-cudowna-suczka-w-typie-sheltie-szuka-domu-iid-502387883[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Narnia,-cudowna-suczka-w-typie-sheltie-szuka-domu-id63988.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/163028/Narnia-cudowna-suczka-w-typie-sheltie-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,74159,Lw==.html[/URL] pet Word do aktywacji [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/290554-narnia-cudowna-suczka-w-typie-sheltie-szuka-domu-oferta/[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/krakow/oferta/narnia-cudowna-suczka-w-typie-sheltie-szuka-domu-120912.html[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/34_Wielorasowe/31678__Narnia_cudowna_suczka_w_typie_sheltie_szuka_domu.html[/URL][/B] -
Ogłoszenia dla szczeniaczków: [URL]http://tablica.pl/oferta/malenka-fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu-ID2GZ9t.html#c6393a3e2a;r:;s:[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/malenka-fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu-475100948[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/malenka-fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka,983389.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=121696&title=malenka-fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/669026-malenka-fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6940[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/malenka-fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu,yh0u[/URL] [URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/739991-malenka_fifi_8_tygodniowy_szczeniak_szuka_kochajacego_domu.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/54388/malenka-fifi--8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu/[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/29534/malenka-fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Malenka-Fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu,88351[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/malenka-fifi-8-tygodniowy-szczeniak-22093950.html?h=ac87677306870c61[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/malenka-fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu/2704965[/URL] [URL]http://krakow.olx.pl/malenka-fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu-iid-502385294[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Malenka-Fifi,-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu-id63987.html[/URL][/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/163027/Malenka-Fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,74158,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/malenka-fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu/58749[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/290551-malenka-fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu-oferta/[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/krakow/oferta/malenka-fifi-8-tygodniowy-szczeniak-szuka-kochajacego-domu-120911.html[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/34_Wielorasowe/31677_Male_ka_Fifi_8_tygodniowy_szczeniak_szuka_kochaj_cego_domu.html[/URL]
-
Za kilka dni zrobię dla Nico bazarek. Zrobię mu też ogłoszenia, jak tylko jakieś zdjęcia będą i coś o nim będzie wiadomo.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Śliczny obrazek :) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
A to charakterna babeczka ;) -
Zrobię ogłoszenia szczeniaczkom. Jakiej wielkości była mama szczeniąt, jakie duże mogą urosnąć maluchy?
-
[h=1][SIZE=2]Narnia to nieduża suczka w typie sheltie, ma ok. 4 lata. Tułała się po okolicznych wioskach, przeganiana, głodna i zziębnięta. Ktoś poprosił o pomoc i Narnia zamieszkała tymczasowo na wsi u gospodarza. Dzięki temu ma ciepło i nie chodzi głodna. Po kilku dniach nieufności, Narnia otwiera się, patrzy miłośnie w oczy swojego opiekuna, klei się do człowieka tak bardzo pragnie jego bliskości. [/SIZE][B]Narnia prawdopodobnie miała wypadek komunikacyjny, nie była leczona, bo tylna łapka jest niewładna, ale w niczym to suni nie przeszkadza. [/B][B]Narnia jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. [/B]Jeśli chcesz pokochać i przygarnąć Narnię, zadzwoń lub napisz. 503 683 050 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/h] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/1407/p4129758.jpg[/IMG]
-
Tytuł zmieniony, Puzon w ds. :multi: Proszę bardzo o jakieś szczegóły.Gdzie, kiedy, u kogo ma domek itd. :)
-
Kaleka Narnia vel Rumba zostaje na zawsze w DT – uzbieralismy na ortezę :)
terra replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Będzie niewielka sumka dla Narni z mojego bazarku. Jeśli nie będzie badana i ew. leczona to można będzie kaskę przeznaczyć na karmę.