Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. To może być przeglądarka. Parę tygodni temu na bazarku jedne ciocie widziały zdjęcia, inne nie. Ja widzę Horynkę :)
  2. Trudno nie pokochać takiego słodziaka :)
  3. Dobrze, że jest lżej. Oby jak najdłużej.
  4. Wierzę, że wszystko będzie dobrze i leki pozwolą Zulce cieszyć się dłuuugim i radosnym życiem.
  5. Prześliczna maleńka. Myślę, że nie będzie długo czekała na domek.
  6. Niestety nie odbieram mms-ów :shake: Może ktoś zajrzy, kto by wstawił foteczki.
  7. Super, to teraz jest wszystko na dobrej drodze :)
  8. Trzymam kciuki za zdrowie Zuli.
  9. Zaciskam kciuki za zdrowie Morgana i zresztą wszystkich futer. Wiadomo, że trzeba mierzyć siły na zamiary.
  10. Jest nawet na dogo wątek o leczeniu komórkami macierzystymi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234894-Terapia-komórkami-macierzystymi[/URL] Tu piszą o kwocie 2 tys. zł., ja czytałam gdzieś o 5 tys. Kiedy już wszystko zawodzi, summa summarum, uważam, gra jest warta świeczki. ps. Widziałam gdzieś filmik psa charta afgańskiego po takim leczeniu, zachowuje się jak szczeniak, skacze ,biega, żyje pełnią życia.
  11. Strasznie to wszystko smutne :-( Biedna Liza, biedna Murka.
  12. Kara. bardzo się cieszę, że się udało i gratuluję :) A w sprawie Polci cisza?
  13. [quote name='kaja8888']a ja jestem zwarta i gotowa na odbieranie telefonó w sprawie Poli - jutro publikacja ogłoszenia :) może jak wszyscy mocno zacisniemy kciuki to się wreszcie uda :)[/QUOTE] To ja zacytuję i dołączam z zaciśniętymi kciukami :kciuki:
  14. Jestem na zaproszenie. Piękna sunia, dobrze, że już zaopiekowana. W wolnej chwili poczytam wątek.
  15. Co tam słychać u Horynki i Dropsa? Zaniechali samodzielnych wycieczek? Jak się sprawują?
  16. Zaglądam do Polci. Gdzie szukać domu odpowiedniego dla niej? Przecież bardziej problematyczne psiaki znajdują domy a Pola tyle czeka :shake:
  17. Ogłoszenia Lizy: http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los-608827435 http://olx.pl/oferta/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los-CID103-ID6KT3h.html?action=show&id=99832727&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55- http://krakow.lento.pl/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez,2239603.html http://www.pineska.pl/?id=139666 http://www.neeon.pl/1474859-liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los.html http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=13591 http://cwirek.pl/ogloszenie/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los,apSx http://www.pajeczyna.pl/krakow/Spolecznosc,zwierzaki/806429,liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los.html http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/72245/liza-piekne-ma-imie--ale-smutny--bez-nadziei-jej--psi-los/ http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los,114726 http://alegratka.pl/ogloszenie/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-24851019.html http://www.kupsprzedaj.pl/o/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los/3234802 http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Liza-piekne-ma-imie,-ale-smutny,-bez-nadziei-jej--psi-los-id94930.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/241739/Liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej--psi-los/#.U_3xUcV_s9g http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,98632,Lw==.html http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los/70935 http://ogloszenia.com/krakow/oferta/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los-168528.html http://petsy.pl/ogloszenia/1/1_Psy/34_Wielorasowe/37331_Liza_pi_kne_ma_imi_ale_smutny_bez_nadziei_jej_psi_los.html http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/11276/name/oddam-do-adopcji-liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los-krakow.html http://krakow.oglaszamy24.pl/ogloszenie/575014648/krakow-Liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los.html
  18. Może do tego domku Polcia by się nadała: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256887-Poszukiwany-ma%C5%82y-starszy-spokojny-psiak-dla-starszej-pani[/url]
  19. Zaglądam i ja do Polci. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży ze zdrowiem i jednak nie będzie konieczne podawanie sterydów.
  20. Śliczna kotunia :loveu: Nieco ruchu wskazane dla zdrowia.
  21. Nareszcie Rikuś ma człowiecze kolanka na własność. Bądź szczęśliwy maleńki, tym razem to już dom na zawsze.
  22. Też dorzucę dwa grosiki. Proszę o numer konta.
  23. Odwiedzam cudnego zwierzaczka. Jest szansa na jakieś nowe zdjęcia?
  24. Nie pamiętam, czy wspominałam o leczeniu komórkami macierzystymi. Gra warta zachodu tylko cena nie jest mała: [url]http://www.komorki-macierzyste.com.pl/[/url]
×
×
  • Create New...