Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Zapraszam na bazarek dla Lizy i Poli: http://www.dogomania.com/forum/topic/144529-suszone-jab%C5%82kado-kuchniciuszki-dla-poli-i-lizy/?p=15953266
  2. No, nie przeczytałam wcześniej info Isadora7. Ale chyba lepiej, żeby ktoś z Twojej okolicy dołożył fanty na bazarek. Zapraszam na bazarek dla Poli i Lizy: http://www.dogomania.com/forum/topic/144529-suszone-jab%C5%82kado-kuchniciuszki-dla-poli-i-lizy/?p=15953266
  3. Tak, Filut, Hajda i Fafik adoptowani. Largo i Misiek nadal czekają.
  4. Jakiś czas temu napisałam i uzyskałam odpowiedź, które z ogłaszanych przeze mnie psów mają domki (o to pytałam). Umotywowałam, że założycielka wątku na dogo się nie odzywa, ale osoba, która mi odpisywała (nie podpisała się imieniem i nazwiskiem) nie wiedziała, kto to był. Tak więc w zasadzie niewiele się dowiedziałam.
  5. Nie mam zamiaru na nikogo krzyczeć :) wyraziłam tylko swoje zdanie.
  6. Piękny ten Adasiek, jak się tuli do ręki, słodziak. To już zupełnie inny pies. Żeby jeszcze odpowiedni domek go odnalazł.
  7. Ponawiam prośbę o numer konta.
  8. Tylko, gdzie się ten domek podziewa? Z ogłoszeń jest jakiś odzew?
  9. Śliczne foteczki :) Osobiście uważam ,że trzeba wykorzystać każdą szansę. Oczywiście po uprzednim sprawdzeniu domku.
  10. Murka, nie daj się choróbsku, zdrowiej szybciutko. Lizunia, trzymaj się cieplutko.
  11. Udało się złapać sioo i dać do badania?
  12. Aż mi się słabo robi na widok tego cierpienia. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej i za to trzymam kciuki. Supergoga, trzymam też mocno za Twoją sunię.
  13. Moje ogłoszenia wiszą już od miesięcy i cały czas je odnawiam. Ty zrobiłaś ostatnio nowe ogłoszenia. Pozostaje trzymać kciuki, żeby znalazł się domek odpowiedni dla Adaśka. To musi być bardzo odpowiedzialny i doświadczony domek.
  14. Nie mam pojęcia, kiedy. Mam nadzieję, że los Adaśka nie tylko nam leży na sercu i osoby decyzyjne wybiorą to, co jest dla niego najlepsze. A my...? Co więcej możemy?
  15. Szkoda, ale też rozumiem stanowisko Karolci. Jeśli wszystko co zostało napisane jest prawdą, to jest nadzieja, że Adasiek kiedyś kogoś pokocha z wzajemnością i przełoży się to na domek.
  16. Biedny piesek, tyle cierpienia. Oby wszystko było dobrze.
  17. To dobrze, że nie ma ataków.
  18. :( Karolcia się nie zgadza, czy nie zgodzą się w schronisku na wydanie psa? Co zresztą na jedno wychodzi :(
  19. Raczej obowiązuje regulamin a nie program :) Dlatego mam wątpliwości.
  20. Czegoś poszukiwałam w regulaminie i tam stoi jak na starym dogo, że banerki maja określony wymiar. Przy dodawaniu banerka w profilu stoi inaczej czyli b.o. Mam wątpliwości, który jest obowiązujący.
  21. Mam nadzieję, że to kwota w naszym zasięgu. Czy ten hotelik jest sprawdzony? piescofajnyjest, czy kontaktowałaś się z kimś, kto może powiedzieć więcej o warunkach przekazania psa pod opiekę fundacji i partycypowania w kosztach jego utrzymania? Może schronisko pomoże załatwić z gminy trochę kasy dla Adaśka?
  22. To faktycznie nachodziłaś się trochę :) Pewnie mnie było o tyle łatwiej, że suka czekała na wyjście do ogrodu i trzymała sioo a Liza nie trzyma.
  23. Rozumiem, biedactwo. Pamiętam jak polowałam na sioo jednej suni, to wyprowadzałam ją do ogrodu na smyczy, żebym zdążyła podstawić chochelkę. Z sunią nawet szło to sprawnie, gorzej ma się sprawa z samcem :look3:
×
×
  • Create New...