Jakiś czas temu napisałam i uzyskałam odpowiedź, które z ogłaszanych przeze mnie psów mają domki (o to pytałam).
Umotywowałam, że założycielka wątku na dogo się nie odzywa, ale osoba, która mi odpisywała (nie podpisała się imieniem i nazwiskiem) nie wiedziała, kto to był.
Tak więc w zasadzie niewiele się dowiedziałam.