-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ale cudna koteczka, oby szybko ktoś ją pokochał ,bo szkoda malutkiej. Ktoś na forum, nie pamiętam kto, dawno temu jeszcze na starej dogo, pisał jak wstawić dokument pdf. Ale nie pamiętam jak. Na chłopski rozum próbowałabym zmienić to pdf na jpg, zapisując jeszcze raz, a jak się nie da to wydrukowałabym i zeskanowała. Ewo, jak tego nie dasz rady zrobić, wyślij do mnie, pobawię się. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
To wyniki nie są w jpg? -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
terra replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści, cudowny psiak. jaki spokojny, dobrotliwy misio :) Ta łapka to jakiś niedawny uraz? Wiadomo coś? Jeśli na niej chodzi to może sobie pościerać. W przyszłości może trzeba będzie pomyśleć o protezie, o ile to będzie możliwe. -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
terra replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Cudowny psiaczek w kochającym domku. :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
terra replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Wielki dzień dla Krabika. Z napięciem oczekuję relacji o początku nowego życia psiaczka. -
Trzymam kciuki za najlepszy domek dla sunieczki.
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Maciek, kilka zim temu zaobserwowałam, że ptaki chętniej jedzą słonecznik. Inne ziarenka, jak nie ma nic innego to zjedzą. Tak więc od paru lat daję wyłącznie słonecznik. To te łupinki maja takie powodzenie u psów, ale jak się okazuje całe ziarenka również. Gusiaczek, masz rację, na ptaki można patrzeć godzinami z przyklejonym do szyby nosem. Na rybki w akwarium też ;) są baaardzo uspokajające. No i marzenia trzeba spełniać :) -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odwiedzam Lizę i mam nadzieję... -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Na kiedy mają być wyniki badania moczu Polci? -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
terra replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Też trzymam :) -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
terra replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Może w końcu coś się ruszy i ktoś wypatrzy maleńką. -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
i ja zaglądam -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dodam tylko, że to był ONek więc i żołądek trochę większy. ;) Też daje sikorkom takie kule, ale wieszam tak, żeby kocurki nie miały dostępu. Dzisiaj moje pieski miały wyżerkę, niosąc kubek z ziarenkami wywinęłam orła i ziarenka się rozsypały. Zbierały tak szybko, że ptaszki nie zdążyły przylecieć. :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
terra replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Krabika i nieustająco trzymam kciuki. -
ewkar, mam nikłe odczucie, że mój niepokój wyrażany w związku z zachowaniem się Ergo w niektórych sytuacjach, odbierasz jak (mówiąc oględnie)szukanie dziury w całym. Nie kwestionuję, że pies jest super inteligentny, co w niektórych sytuacjach nie staje się zaletą (ale to tak na marginesie). Ale już przestaję wyrywać się przed szereg ;) A i jeszcze jedno, też mam zaufanie do Murki i wierzę, że sobie poradzi :)
-
Osobiście wolałabym, żeby był ciapą, zrównoważoną ciapą, którą może pogłaskać nawet bez pytania każdy: dorosły, dziecko, starsza pani... ciapą, która w chwilach autentycznego zagrożenia podejmuje decyzję o obronie swojego człowieka czy terytorium. Napisałam jeszcze więcej, ale skasowałam. Moje chęci nie mają tutaj nic do rzeczy.
-
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No to faktycznie zagadką jest Parysek. Na fotkach nie wyszedł taki mały. Mnie on trochę z wyglądu, ale i z zachowania przypomina wyżła niemieckiego szorstkowłosy. Może poprosić cioteczki od wyżełków o pomoc w szukaniu domku? -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Tak myślę, czy w tej sytuacji nie byłoby dobrze na noc ograniczyć mu teren, żeby nie miał gdzie się załatwić, czyli kenelek. -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czyli jego problem leży gdzie indziej. Może przyzwyczaił się do tych włóczęg i teraz mu ich brakuje. -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A mnie zastanawia, czy Parysek w ogóle został nauczony zachowywania czystości w domu.