Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Bidulki malutkie...:( Ale teraz musi być już lepiej!
  2. A skąd te ropnie, jaka przyczyna? U kotek z tego samego chyba miotu...
  3. Rexiulku, jeszcze trochę, spróbuj, walcz! A ja :thumbs:
  4. Jeszcze trochę i doktorat zrobi ;) Vega dzisiaj lepiej chodzi, bo zrobiło się nieco chłodniej, za to mnie od kilku dni bardzo nogi bolą. Człapiemy, jak takie dwie kaleki ;)
  5. U nas już nie leje, ale mokro. Magister to kotek?
  6. Biedna Fuxi...:( A wydawało się, że będzie dobrze, i domek miała... [*]
  7. A jak dzisiaj rano? Może w końcu im się znudzi i znajdą sobie inną "rozrywkę" :angryy:
  8. Acha, i wszystko to odbywało się na moim profilu, na Twój profil nie wchodziłam. Po prostu ukazałaś się na liście moich znajomych, kliknęłam bodajże "dodaj do znajomych" i "zapisz zmiany" i jakoś to tak wyszło. Chyba mogłam Cię dodać, prawda?
  9. Tak, dostałam wiadomość, że mam od Ciebie zaproszenie, zatwierdziłam je i jednocześnie dodałam Ciebie do swojej listy. Bo jak się zatwierdzi czyjeś zaproszenie, to w drugą stronę widocznie też można :roll:
  10. O ile wszystko dobrze zrobiłam, to jestem na Twojej liście znajomych, a Ty jesteś na mojej :) I jak taka lista znajomych potem działa?
  11. Kakadu, co do zaproszenia do znajomych, to ja jak najbardziej za :) tylko nie wiem jak to działa :roll:
  12. Bo one Cię kochają :loveu: Jedzonko oczywiście też kochają, ale nie za każdym by tak wchodziły do mieszkania :cool3:
  13. Niestety, z tymi sterylkami, i w ogóle z problemem bezpańskości zwierząt, to taka "neverending story"...:(
  14. Pingwinek jest świetny, ma tak symetrycznie rozłożony biały kolor na buźce :)
  15. DT konieczny, bo kotek jest zbyt ufny, żeby był bezpieczny tam, gdzie teraz jest...:shake:
  16. Skąd wiedziały, że wrócisz? Toż koty posługują się telepatią, nie wiedziałaś? ;) A tak na poważnie, to ilość tych bezdomniaków staje się naprawdę problemem...:(
  17. Nie, u kota nic na wierzchu nie widać. Ale możesz zajrzeć pod ogon - jeżeli widzisz dwa okrągłe otwory, jeden nad drugim, to chłopak. Jeżeli otwór okrągły (odbyt), a pod nim podłużną szparkę - to dziewczynka. Kotki też, choć rzadko, bywają całe rude, a jeżeli ma rujkę, to może być baaardzo przymilna ;)
  18. Ja bym jednak stawiała na chłopaka - kotki nie są takie przymilne. To kotek wybitnie domowy, może wyrzucony, może się zgubił, a że nie widziałaś tego, czego szukałaś, to pewnie dlatego, że wykastrowany ;)
  19. Może skontaktuj się z którąś z kocich fundacji w Łodzi, wiem, że jest ich kilka w tym mieście. Załóż też wątek na forum miau, może ktoś coś doradzi, pomoże. A rudzielec to na 99% chłopak :) Rude koteczki też się zdarzają, ale bardzo rzadko.
  20. Ja, póki co, na szczęście nie mogę narzekać na sąsiadów.
  21. kakadu, chętnie bym przyjechała, gdyby nie ta odległość...no i nie mam z kim zostawić 4 kotów i 17-letniej, bardzo słabiutkiej już Vegi...
  22. Piękne kwiaty - miło mieszkać w takim otoczeniu :) I odpoczywać w cieniu w ogrodzie :)
×
×
  • Create New...