Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Od lata już trochę czasu minęło, objawy powinny dawno wystąpić. Stawiałabym jednak na chorobę genetyczną, jeśli u brata kotki było podobnie. Sekcja powinna wykazać co to za paskudztwo.
  2. To nie może być wścieklizna, bo nią zaraża się bezpośrednio, przez ugryzienie, wścieklizny nie można przynieść na butach...:roll: To musi być coś innego, pewnie objawy są nietypowe i stąd trudność w diagnozie. Biedna koteczka [*] Oby się tylko Alaska nie zaraziła! Trzymam kciuki za koteńkę!
  3. Z tabelki dowiedziałam się, że jak na psa, jestem w wieku raczej zaawansowanym :evil_lol: A moja Vega też uwielbia chodzić po kretowiskach, zawsze je podlewa ;)
  4. [quote name='wisela1'] W jakiejś tabeli przelicznikowej wyszło że ma ponad 120 ludzkich lat.....[/QUOTE] A ja studiowałam tabelę przeliczeniową u weta i tam był podział na psy małe (nie pamiętam już wagi), psy średnie, z wagą do 40 kg i psy duże, z wagą powyżej 40 kg. I wyszło, że moja Vega (kiedyś 36 kg, teraz trochę mniej, bo tak jakby wyschła ;)), mając 16 lat miałaby 110 lat ludzkich. A ponieważ ma ok. 17 lat, to i ludzkich lat ma więcej. A te 16 lat to była ostatnia pozycja na liście.
  5. Za dużo tych bid...:( Mimo najszczerszych chęci, nie da rady wszystkim pomóc...:(
  6. Śliczny ten zachód słońca :) Kotki oczywiście też ;)
  7. A ja wszystkie kwiatki musiałam wydać, bo miejsca na kwietnik nie mam, a parapetu w ogóle niet - okna są takie balkonowe - do samej podłogi.
  8. Ale się cieszę :multi: Łazęga jedna z tego Frodzia, ale całe szczęście, że znalazł drogę do domu :multi:
  9. Może spróbuj szukać z Vegą lub Kolą "na węch". A jesteś w stanie określić jaką mniej więcej odległość mógł przebiec Frodzio na tych swoich nóżkach? Wtedy można by ograniczyć obszar poszukiwań do jakiegoś promienia. Ech, niewesoło to wygląda...:( Dobrze, że przynajmniej jest w miarę ciepło, ale w nocy pewnie i tak zmarzł...:(
  10. Ojej, a cóż mu przyszło do głowy, żeby oddalać się od domu! Jak wokół lasy i łąki to faktycznie trudno znaleźć taką maliznę. Oby tylko jakieś dzikie zwierzęta nie zrobiły mu krzywdy. Może pobiegł za daleko i zgubił się? Może znajdzie drogę do domu? Wyobrażam sobie co przeżywasz...:( Mocno zaciskam kciuki, żeby wszystko się dobrze skończyło :thumbs:
  11. Księciunia oczywiście też poznałam, no i jeszcze Febe, Filemona i Czotka :) A z Hektorka to niezłe ziółko :shake: I co za pomysłowość :shock:
  12. [quote name='wisela1']Fakt, było trochę tych futerek.... A mnie sie Elu majaczy ze Ty poznałaś Zoreczkę....[/QUOTE] Nie, Zorki już nie było, tylko jej fotografia (chyba to była fotografia?) na ścianie. Poznałam natomiast Dakotę :)
  13. Ja Zorki nie pamiętam, ale poszukałam na wcześniejszych stronach i znalazłam jej fotki :) Oj, przewinęło się tych zwierząt przez Twój dom, Elu, oj przewinęło...:)
  14. Żeby jeszcze tak Cię wyręczyły przy myciu okien, to by było fajnie ;)
  15. Tak ładnie piszesz, Elu, o Hektorku :loveu: A scena śniadaniowa świetna - identyczne miseczki, to samo w miseczkach, gdyby nie inne kotki, to można by sądzić, że w oczach się troi ;)
  16. [quote name='kinia098']Odnalazł się Rudzik :)[/QUOTE] To świetnie! :)
  17. Mnie też bardzo smutno...:( Febuniu [*] Elu :calus:
  18. Ja Vedze nie obcinam pazurków, sama sobie ściera, ale w domu po panelach i tak strasznie stuka, jakby chodziła na wysokich obcasach ;) A jak Febe?
  19. Oj, smutno zaczęła się ta niedziela...ale może to jeszcze nie TEN czas dla Febe, już były takie dni...
  20. Świetne fotki i śliczne stadko :loveu:
  21. [quote name='Fasolka'] Miejmy nadzieję, że zarówno przed twoją suczynką jak i Mrówcią jeszcze wiele dobrych chwil :loveu: I cieszmy się, że na codzień żyją w szczęściu, otoczone miłością :-)[/QUOTE] Tak, to prawda, i tego się trzymajmy :)
  22. I tak powinno być - szczęśliwy pies, i szczęśliwi opiekunowie :loveu: Moja Vega z kolei, jak była młodsza, to uwielbiała aportowanie patyków i zabawy piłką. Teraz to jej się już nie chce, ale nie ma się co dziwić, nogi słabe, a wiek, w przeliczeniu na ludzki, to w jej kategorii wagowej co najmniej 110 lat :crazyeye:
×
×
  • Create New...