Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Prędziutko na 1 stronę biegnij malutka!
  2. Oby się ta dziewczyna zgłosiła!
  3. Całe szczęście, że pomoc nadeszła w porę. Wysterylizowana Mróweczka dalej szuka domu!
  4. Pamiętamy o tobie Misiu!
  5. No to będą miały zwierzaki używanie - dom z taaakim ogrodem!
  6. Czy ja mam coś przeciwko kotom? Ja kocham koty! Mam w domu trzy!
  7. No to podnosimy Grateczkę jeszcze raz!
  8. Mróweczko, wracaj do zdrowia malutka!
  9. Zatem niech rekomendacje wyda Sonia, rodzina Miaucików i reszta kotków, którym pomogłaś i dla których zrobiłaś tyle dobrego!
  10. A czy ten ktoś "zainteresowany" odezwał się jeszcze?
  11. A może jednak się uda! Jeżeli ta dziewczyna jest poważnie zainteresowana Gratką, to są duże szanse.
  12. Jak miło czyta się takie wiadomości. Linka-Malwinka pewnie boi się wychodzić na spacerki, bo myśli, że zostanie gdzieś wyprowadzona, zostawiona (może ktoś ją porzucił, albo się zgubiła na spacerze i tem uraz jej pozostał), ze strachem opuszcza swój dom, bo a nuż do niego już nie wróci. Za którymś tam razem zaskoczy, że to tylko spacerek, a ze spacerków na pewno wraca się do domu.
  13. Moje koty używają granatowego Benka - lawendowego, i sobie chwalą. Ale sprzątania wokół kuwety to ja mam a mam, bo rozrzut moje aniołki mają baaardzo duży.
  14. Po takim domku jak u Tweety, to naprawdę sztuka znaleźć coś równie wspaniałego!
  15. I za domkiem się rozglądać!
  16. To rzeczywiście cudowny traf, że przy okazji Kropki uratowałaś życie Lince. Życzę malutkiej zdrówka. A co do Kropci, to dopiero w domu pokazała co potrafi, w schronisku była taka biedna, zagubiona, a tu okazuje się, że taki żywiołowy i rezolutny z niej piesek.
  17. Teraz sobie podskoczymy!
  18. Wcale cioteczki nie zapomniały o Gratce!
  19. I jeszcze raz do góry, może ktoś dojrzy, zlituje się!
  20. Dzięki za takie radosne wieści. A kto to jest Linka? Można prosić o link do Linki?
  21. Na fotce nawet nie widać, że "mini". Po prostu śliczny ON-ek!
×
×
  • Create New...