Dziękujemy za śliczny bannerek - już go umieściłam w podpisie!
Aksamitek na pewno do chuderlaczków nie należy, jest tłuściutki, o lśniącej sierści, ładnych oczkach, co świadczy o jego zdrowiu. Jak dorośnie będzie duuużym kotem. Ptysia była mniejsza, ale Pan który dał jej domek powiedział, że jest większa od jego półrocznej kociczki.