Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Nie, nie, nie:placz::placz::placz: Biedna Sabrunia... Beatko, przytulam Cię mocno
  2. Bannerek Tusi dołączył już do Aksamitka:lol:
  3. Gratka bardzo dziękuje cioteczce Desdemonie za ogłoszenia!
  4. Podnoszę! Ja nic więcej o Sunie nie wiem, nie jestem z Łodzi.
  5. I jeszcze raz w górę Mróweczko!
  6. Do zdjęć potrzebny jest mój starszy syn - Tomek. Czekamy kiedy będzie miał czas przyjść i obfocić malucha. A Aksamitek był dzisiaj u mnie na rękach!
  7. Można powiedzieć, że mniej więcej zjadł. Dodałam mu po południu szyneczki do niewielkiej resztki porannej porcji puszki z Pratelem. Szyneczki zostało jeszcze pół porcji - wybredny robi się ten nasz Aksamitek, żeby świeżutkiej szyneczki nie zjeść? Ale dzisiejszy dzień to wielki przełom - Aksamitek pozwala się już głaskać, mruczy i coś tam nieśmiało jeszcze próbuje zagadać. Bardzo ładnie bawiliśmy się piłeczką. Nakrętek w domu nie znalazłam, ale dałam mu duże kule zrobione ze sreberka po czekoladzie, których to kulek mam spory zapas. Tylko że znowu gdzieś je schował. Jedynie piłeczka się ostała. To jest taka mała, lekka, skórzana piłeczka przypominająca footballową.
  8. Mróweczka bardzo o domek prosi... bardzo długo już prosi...
  9. Zaglądają, zaglądają, tylko są już totalnie zakoceni.
  10. Oj, to niedobrze z tą jaskrą, przecież to młoda sunia. Jedyne pocieszenie, że po lekach jest lepiej.
  11. Podnoszę maleńką!!!
  12. Aksamitek dał się łaskawie dzisiaj wygłaskać i nawet się rozmruczał. A więc jednak postęp jest! Nie zjadł natomiast przygotowanej dla niego ćwiartki Pratelu z surową wątróbką, którą znajome mi koty uwielbiają. Cała porcję dziś rano wyrzuciłam i dałam następną, tym razem z puszecką Gourmet. Zjadł część, teraz mu dołożę szyneczki i może jakoś skończy tę tabletkę. Co do zabawek, to ma piłeczkę, korki z butelek (gdzieś już wsiąkły), małe pluszowe misiaczki, serwetki-podstawki pod doniczki, położone z boku i wzięte sobie samodzielnie, dużo kwiatków do obgryzania i doniczki do zrzucania. Wszystkim bawi się po trochu. Dam mu jeszcze te zakrętki z butelek o których piszesz. Przez cały tydzień nikt nie dzwonił w sprawie Aksamitka...
  13. Przyłączam się do życzeń!
  14. Dzień dobry - to ja, bezdomny Rudi!
  15. Pewnie, że nie to samo. Nawet najlepsze schronisko nie zastąpi domu.
  16. Jeszcze nie planujemy, jest ciepło, ale błoto okrutne, musi trochę podeschnąć, Chyba, że zamarznie, bo to przecież dalej zima.
  17. Piękne zdjęcia! Rodzinna sielanka! One śpią tak jak moje koty ze mną - Teoś na moich nogach, a Kastor z drugiej strony, przytulony. A fryzurkę Pixi ma identyczną jak miała Tinka na ostatnim naszym wspólnym spacerku.
×
×
  • Create New...