Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. To ja, Mróweczka - już całe lata czekam na domek!
  2. Na razie podnoszę, z nadzieją, że wkrótce życie Suna całkowicie się odmieni!
  3. Dziękujemy Kasiu! Tinka na chorą nie wygląda, w zasadzie nic jej nie dolega, nawet uszka chyba już nie bolą, tylko jakaś taka niemrawa jest. Ale kolację dzisiaj wyjątkowo zjadła, wprawdzie na dwie raty, ale zjadła.
  4. Gratka na pewno szuka domu, bo przecież go nie ma! Schronisko to nie dom!
  5. I dalej nic... Ale nie rezygnujemy!
  6. Samotny Rudi...mało kto do niego zagląda...
  7. Ale to inteligentny pies i wie, że ta karma to dla niego lekarstwo!
  8. Jeszcze nie mamy wyników z wymazu, będą w poniedziałek. Teraz bierze antybiotyk w tabletkach, to samo co poprzednio, potem zmienimy na właściwy antybiotyk. Od 3 dni Tinka bardzo mało je, nie wiem dlaczego, bo żadnych dolegliwości typu wymioty, biegunka nie ma. No i śpi, bardzo dużo śpi, ale ona zawsze spała z małymi tylko przerwami. Może ją ta wiosenna temperaturowo pogoda tak rozłożyła.
  9. Aksamitek robi duże postępy, tylko domku dalej brak. A tak by się przydało, żeby zamiast siedzieć na osobności, zaczął uczestniczyć w życiu domowym. Wtedy by dopiero były postępy!
  10. Nowy dzień - nowe szanse. Oby!!!
  11. Całe szczęście, że dobrze zareagował na tę karmę i leki.
  12. Biedaczek... nawet z budą mu się nie udało...
  13. Jest nadal w przytulisku pod Warszawą.
  14. Do góry malutka!
  15. Też mam taką nadzieję, że się doczeka!
  16. To świetnie! A następny krok, to wyjście ze schroniska. Oby!!!
  17. I jeszcze raz przypominamy o domku, na który Sun tak bardzo czeka!
  18. Prędziutko biegniemy na pierwszą!
  19. I za allegro sunia serdecznie dziękuje!
×
×
  • Create New...