Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Podnoszę nieustająco!
  2. Sun bardzo dziękuje za ogłoszenia i czeka z nadzieją na domek!
  3. Wieczorem nie tylko ocierał się o nogi, ale wręcz domagał się pieszczot! I chciał wyjść z pokoju, nie wiedząc, że za drzwiami "czyhają" na niego dwa psy! A ja mu tak nagle wyjść nie pozwolę, bo przestraszy się i schowa pod szafę i nie będzie chciał wyjść i jak ja go stamtąd wyjmę i...
  4. A ja nocą!
  5. Teoś był dzisiaj znowu z wizytą u Aksamitka - przywitali się noskami, po czym każdy poszedł w swoją stronę. Przed południem był też mój młodszy syn - Aksamitek pozwalał się głaskać i mruczał. Wobec mnie jest coraz bardziej ufny, jeszcze może nie do końca wierzy wyciągniętej ręce, ale głaskany przewraca się na różne strony, ociera o nogi, robiąc ósemki, mruczy. Trzymałam go też dzisiaj na rękach. To już prawie kotek domowy!
  6. Dołączam się do podziękowań! Oby dzięki nim udało się znaleźć domek dla Rudiego!
  7. Wszyscy tu mamy taką nadzieję!
  8. Jeszcze raz pokazujemy się światu!
  9. Tak właśnie wygląda! I każdy dzień to duży krok do przodu!
  10. Mimo wszystko podnoszę!
  11. Aksamitek to bardzo grzeczny i towarzyski kotek. Dzisiaj podzielił się wspaniałomyślnie z moimi kotami piłeczką zrobioną ze sreberka - przepchnął ją przez szparę na dole drzwi! A moje koty bardzo lubią siedzieć pod drzwiami i obserwować przez tę szparę co się dzieje w środku. A ze szpary raz po raz wysuwa się czarna łapka. Teoś był znowu dzisiaj z wizytą u Aksamitka - chodził po pokoju ostrożnie, z rezerwą, z uniesionym i napuszonym ogonem, ale bez żadnych oznak wrogości. Aksamitek też ma bardzo ładny ogon i też już go trzyma w górze. Wczoraj, jak siedziałam na wersalce, chodził wokół moich nóg i ocierał się. Takie robimy postępy!
  12. Jeszcze podniosę!
  13. Do przodu Sun, przesuwamy się do góry!
  14. Mrówka jeszcze raz wychyla główkę!
  15. Do góry maluszku, pokaż jaki jesteś śliczny i dalej bezdomny!
  16. Odpowiedziałam na ogłoszenie na gumtree, ale nie ma żadnej reakcji. Dzisiaj moje koty były z wizytą u Aksamitka - bardzo zaciekawione, trochę z rezerwą, ale bez żadnych oznak wrogości. Aksamitek dostał lekkiego wytrzeszczu oczu, ale zachowywałsię super poprawnie. Wiem, że mógłby mieszkać z kotami. Tak w ogóle, to z nielicznymi wyjątkami kotów w domu powinno być przynajmniej dwa, wtedy się nie nudzą. Aksamitkowi też byłoby przyjemniej gdyby miał towarzystwo. Ponownego testu z psami nie robiłam, co nie znaczy, że za jakiś czas nie powtórzę. Chciałabym, żeby Aksamitek dołączył do grupy, bo bardzo mi go żal jak tak siedzi w samotności. Ja też pytam różnych ludzi, przy najróżniejszych okazjach, czy nie są zainteresowani czarnym kotkiem, ale nic z tego.
×
×
  • Create New...