Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Jeszcze podniosę!!!
  2. Domek MUSI się pojawić, musimy wierzyć, że tak się stanie!
  3. Ja też trzymam bardzo mocno kciuki!!!
  4. No, takie wieści to są WIEŚCI:multi::multi::multi:
  5. Oby jak najszybciej znalazła dom! Dla domowych kotków schronisko to olbrzymia trauma, one są w ogóle o wiele słabsze psychicznie od psów, w schronisku przestają jeść i...umierają...
  6. Mrówcia przypomina się światu!
  7. Podnoszę z nadzieją na domek dla Domki!!!
  8. Podnoszę!!!
  9. Do góry Stasiu, musi się znaleźć domek dla ciebie!
  10. Czyżby coś się szykowało dla Suna???
  11. Mraulino, my mieszkamy faktycznie bardzo daleko, niemniej jednak Tina przyjechała do mnie właśnie z Sopotu! Co do niewydawania starszym osobom młodych (zwłaszcza!)zwierząt - zgadzam sie całkowicie. Chociaż w tym przypadku nie wiadomo jak to było, może ta koteczka trafiła do tej pani przypadkowo, może ktoś jej ją przyniósł, możliwości jest wiele.
  12. Kolejny dramat zwierzątka, kolejny przykład ludzkiej bezduszności, kompletnego braku uczuć wyższych, a może po prostu totalnej głupoty i braku wyobraźni. Sama nie wiem co takimi ludźmi kieruje, ale co by to nie było, nigdy, w żaden sposób ich nie tłumaczy. To niemalże druga Tina, tylko w kocim wydaniu. I taka podobna do mojego Kastorka, tylko on tej kropeczki przy nosku nie ma. Biedna kiciulka...:-(Niech ktoś się zlituje i da jej dom:modla:
  13. Może dzisiaj coś dobrego się wydarzy?
  14. Nieustająco szukamy domku dla Rudiego!!!
  15. Dom bardzo potrzebny!!! Staszek nie może zakończyć życia w schronisku, niezauważony, niechciany!!!
  16. Sun to wspaniały pies! Dlaczego nikt się jeszcze na nim nie poznał???
  17. Ja wiem, że z ogłoszeniami też jest ciężko, mój Aksamitek jest ogłaszany w wielu miejscach i jakoś nic się nie udaje. Ale próbować trzeba. Mimo wszystko lepiej byłoby, gdyby Domka była jedynaczką, chociaż może tylko z Matyldą jakoś nie może dojść do porozumienia, a z innym kotkiem byłoby inaczej.
  18. Bardzo dziękuję Mulinko za ogłoszenia, oby tym razem się udało. Z początku ludzie dzwonili, mailowali, coś się działo, było widać jakieś zainteresowanie, a teraz od co najmniej 2 tygodni kompletna cisza. A wydawało się, że to Aksamitek prędzej znajdzie dom, a nie Ptysia.
  19. Biedna mała, już tak długo czeka...
  20. Oczywiście, że trzymamy!!!
  21. Już wstawiłam poprawki - dzięki za weryfikację:lol:
×
×
  • Create New...