Isabel
Members-
Posts
15088 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isabel
-
Rozumiem, że po Twojej odpowiedzi już teraz wszystko jasne Oj, ludzie, ludzie:mad:
-
Szyszunia przypomina o sobie!!!
-
*RUDI* - Mądry, uroczy, smutny piesek! (Schronisko "As") MA DOM!!!
Isabel replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Chyba nic z tego DT nie wyszło...:shake: -
Czyli poniedziałek będzie ważnym dniem dla Frodzia - trzymamy kciuki!
-
Szyszka w górę!!!
-
Dołączam się do podziękowań:loveu:
-
Tymczas, który stał się domem stałym-Cofi zostaje u Isabel
Isabel replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Fotki będą, jak uda mi się ściągnąć syna, bo ja nie mam aparatu. Cofi wychodzi ze swojego apartamentu, ale tylko na chwilę, chociaż wczoraj wieczorem zapędził się aż do drugiego pokoju, zobaczył rozłożoną na dywanie Vegę, nie cofnął się, tylko stanął za krzesłem, za chwilę wyszedł i spotkał się oko w oko z Tiną, powąchali się i Cofi wrócił do siebie. Z moimi kotami nie ma żadnych problemów, nieraz któryś wejdzie do jego pokoju, ale raczej trzymają dystans. Bo moje koty to są tchórze! -
Tymczas, który stał się domem stałym-Cofi zostaje u Isabel
Isabel replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj na kontroli łapki, jest o wiele lepiej, ale jeszcze trzeba smarować gentamycyną i zgłosić się w połowie tygodnia. Buzia obejrzana, żadnego stanu zapalnego nie ma, więc to ślinienie się to pewnie na skutek stresu. -
*RUDI* - Mądry, uroczy, smutny piesek! (Schronisko "As") MA DOM!!!
Isabel replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!! -
Nieustająco bardzo prosimy o domek dla tej koteczki!!! Domek to dla niej ratunek!!!
-
Tymczas, który stał się domem stałym-Cofi zostaje u Isabel
Isabel replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Może faktycznie to ślinienie u Cofiego to skutek stresu, może tak reaguje na opatrywanie łapki. Jak byłam z nim w lecznicy, to ze stresu dostał nagle okropnego łupieżu, wetka zapytała, czy on ten łupież ma normalnie, mówię, że nie, nie zauważyłam, żeby się z niego sypało. Po przyjściu do domu łupież w jakiś cudowny sposób zniknął! Cofi to bardzo delikatny, wrażliwy kotek. A to, że koty reagują w różny dziwny sposób na stresujące sytuacje, to wiem - na przykład mój Kastor, niesiony do lecznicy, zostawia po sobie w kontenerku niemal połowę futra ( a ma co zostawiać!). -
Tymczas, który stał się domem stałym-Cofi zostaje u Isabel
Isabel replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Tak, finansowo na razie daję radę, to tylko jedzonko i żwirek extra. Gdyby były jakieś duże koszty związane z ewentualnym leczeniem, to dam znać, ale póki co, to jest OK. W każdym razie dziękuję za troskę:smile: -
Dymna Domka ZNALAZłA UPRAGNIONY DOMEK !! :D:D:D:D
Isabel replied to dzikus's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę:multi::multi::multi: To wielka ulga i dla Domki i dla Matyldy, no i oczywiście ich opiekunki! -
*RUDI* - Mądry, uroczy, smutny piesek! (Schronisko "As") MA DOM!!!
Isabel replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Rudiego??? -
Bardzo prosimy choćby o DT dla Szyszuni - ona w schronisku nigdy nie wyzdrowieje!
-
Tymczas, który stał się domem stałym-Cofi zostaje u Isabel
Isabel replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Cofi to koci ideał. Pozwala sobie bez problemu opatrywać łapkę i jeszcze cały czas przy tym mruczy. Łapka goi się ładnie, jutro pójdę na kontrolę. Zawsze jak wchodzę do pokoju, to Cofi wita mnie charakterystycznym dźwiękiem, który określiłabym jako kląskanie. Chce koniecznie wyjść z pokoju, więc nie zamykam drzwi, tylko zostawiam uchylone - Cofi wychodzi, robi parę kroków, widzi psy i szybciutko cofa się do swojego królestwa. Z moimi kotami już się zapoznał, spotkanie przebiegło bezkonfliktowo. Apetyt Cofi ma, z kuwety korzysta, sierść już jest trochę ładniejsza, nie taka matowa i w ogóle w lepszym stanie. Niepokoi mnie tylko jego ślinienie się. Jak już mu posmaruję łapkę maścią, to siedzimy tak sobie dłuższą chwilę, żeby mu ta maść wsiąkła, on wtedy mruczy na potęgę i przy tym bardzo się ślini - mam całe kolana mokre. Na przeglądzie u weta miał oglądane ząbki, wiem, że w przyszłości trzeba mu wyczyścić je z kamienia, ale stanu zapalnego jamy ustnej nie stwierdzono. Muszę teraz, jak pójdę na kontrolę, zwrócić wetce na to uwagę. A tak w ogóle, to jest to przekochany kotek! -
Ja też byłabym za sprawdzeniem tego, żeby mieć już całkowitą pewność
-
Kto podaruje Szyszce chociaż DT??? Bardzo prosimy!!!
-
*RUDI* - Mądry, uroczy, smutny piesek! (Schronisko "As") MA DOM!!!
Isabel replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Inaczko - czy decydujesz się na tymczas dla Rudiego??? Byłoby cudownie! -
*RUDI* - Mądry, uroczy, smutny piesek! (Schronisko "As") MA DOM!!!
Isabel replied to fizia's topic in Już w nowym domu
No właśnie nie wiadomo, bo Inaczka nic nie pisze... -
Nieustająco szukamy domu dla Szyszki!!!
-
Dymna Domka ZNALAZłA UPRAGNIONY DOMEK !! :D:D:D:D
Isabel replied to dzikus's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!! -
Tymczas, który stał się domem stałym-Cofi zostaje u Isabel
Isabel replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj z Cofim u weta na przeglądzie. A więc tak: uszka w porządku, to "coś" pod bródką to olbrzymi strup - został w gabinecie zerwany, a pod nim był wyraźny ślad wbitego zęba, to chyba ten kot przychodzący do schroniska tak pogryzł Cofiego. Ślady ugryzień ma jeszcze na łapce, poza tym na tylnej łapce między paluszkami ma bardzo nieładną, ropiejącą już trochę ranę. To już nie jest pogryzienie, prawdopodobnie albo wszedł w schronisku na coś ostrego albo wetknął gdzieś łapkę i potem ją na siłę wyjmował. Mam tę ranę przemywać 3 razy dziennie Rivanolem i smarować gentamycyną, no i pokazać się znowu za kilka dni. Rotek - koszty na razie nie są duże, więc jestem w stanie je pokryć, ale dziękuję bardzo za chęć pomocy.