Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. U mnie też było tak ślisko, teraz już lepiej, bo posypało trochę śniegiem i przykryło ten lód. Ale nie wszędzie, bo warstewka śniegu jest miejscami bardzo cienka - tam, gdzie wiatr od pól zwiewa wszystko na boki. Środkiem, po lodzie, jeżdżą auta, a ja mam tylko nadzieję, że któreś nie wpadnie w poślizg i nie wjedzie w nas, idących skrajem. Vega na każdym spacerze wywracała się jak długa, ja na szczęście nie upadłam. Ale mam też dobre buty, coś w stylu traperów. Po tym lodowisku, to chodziłyśmy z Vegą jak te dwie łamagi - kroczek za kroczkiem, a nawet półkroczkiem ;) No bo Vega nie potrafi wysiusiać się za jednym razem, ona tak jak pies-samiec podsikuje trochę tu, trochę tam, dlatego musimy iść przed siebie, wyjście tylko przed dom niczego nie załatwia.
  2. Serdeczne świąteczne życzenia i pozdrowienia dla Ciebie i Twoich podopiecznych - oby jak najwięcej zwierzaków znalazło dom :kociak::wolfie::tree1:
  3. Ale śliczna ta Perełka :)
  4. Spokojnych i zdrowych - odpoczynku i wytchnienia, nadziei na lepsze :tree1:
  5. Gameta, Evas - dziękuję serdecznie :)
  6. Dziękuję, Mimiś :) Dwunożni przyjdą, a ci w futerkach są - w komplecie :)
  7. Zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia - odpoczynku, ciepła i miłości w ten szczególny czas oraz pomyślności wszelkiej w Nowym 2011 Roku dla wszystkich obecnych na tym wątku :tree1:
  8. [quote name='wisela1']Ja też nie wiem jak, ale wiem ze kosztem wszystkiego innego...[/QUOTE] Z pewnością, bo jakże by inaczej :niewiem:
  9. Oczywiście, mierz siły (i nie tylko siły) na zamiary! Ja i tak nie wiem, jak Ty to robisz, że udaje Ci się objąć opieką taaaką gromadę - naprawdę, godne podziwu :loveu:
  10. Ode mnie również, dla całej Rodziny, życzenia zdrowych, spokojnych, mile spędzonych Świąt :tree1:
  11. Jak on taki wychudzony, to pewnie obróżka nie będzie za ciasna. Chyba, że się mylę, że tak urósł, że mimo wszystko obróżka już za mała. "Życzliwi" ludzie na pewno zechcą Ci, Elu, wcisnąć szczeniaka :cool3:
  12. [quote name='Iv_']Nieźle Ela ;) ale może tym samym poprawisz byt chłopa sąsiada :cool3:[/QUOTE] No, chyba, że zacznie przychodzić do Eli na stołówkę :megagrin:
  13. Piękna rodzinna tradycja, którą kontynuujesz :loveu:
  14. [quote name='wisela1'] Co bedzie z wątkiem.... nie wiem. Przestało być sympatycznie, a ja bardzo nie chcę żeby takie rzeczy sie z tym watkiem kojarzyły. [/QUOTE] Ale może być znowu sympatycznie ;) I wierzę, że tak będzie!
  15. Oby jak najszybciej doszła do siebie!!!
  16. Takie wieści to się z przyjemnością czyta :)
  17. [quote name='Gosiara']To dużo zdrówka dla ślicznej dziewczynki:*[/QUOTE] Ja również tego życzę :)
  18. Elu, nie chcesz chyba zamknąć wątku?:-o Jest nas tutaj dużo - przyjaciół Twoich i Twoich zwierzaków :roll:
  19. Cioteczki, każda z Was miała swój wkład w tę całą akcję i każdej należą się słowa podziękowania :loveu::Rose:
  20. Ja dopiero teraz mogłam wejść na wątek. Poczytałam, pooglądałam malizny i bardzo, bardzo się cieszę, że udało się uratować rodzinkę :) Miejmy nadzieję, że tego ostatniego malca też nic złego nie spotkało. I ja Ci dziękuję, Elu, i szczerze podziwiam za to, co robisz :loveu:
  21. Ta malutka wcale nie jest taka mała jak na 4-5 tygodniowe szczenię - jakieś 3/4 Hektorka ;) Trzymam kciuki za ostatniego malca!!!
  22. [quote name='wisela1']Wdrapała mi sie pod sweter i ani myśli nawet nochal wystawić...[/QUOTE] To dziewczynka? :) Ostatni maluch też na pewno wyjdzie, będzie mu się nudzić samemu, no i zgłodnieje ;)
  23. Ale radosna wiadomość:multi::multi::multi: Trzymam kciuki za ostatnich dwóch malców:thumbs:
  24. Ja już nawet nie wiem co napisać...:(
×
×
  • Create New...