Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Wtorek bardzo ładnie się zaprezentował, taki radosny z niego pies, i wcale nie jest za gruby, raczej masywny :) Bona też śliczna, ale w porównaniu z Wtorkiem, faktycznie bardzo smutna :(
  2. Oczywiście, że mają szansę, 7 lat to dla kota nie jest podeszły wiek. Trzeba dalej ogłaszać, ogłaszać, ogłaszać:thumbs:
  3. Ale z tej Klusi śliczna klusia :loveu:
  4. Oby pani przyjechała, oby Wtorek się spodobał :thumbs:
  5. Widocznie już się nasyciła ;) a że jedzonko jest cały czas, to nie musi najadać się na zapas :)
  6. Szkoda, że nie do domu, no ale trudno...ona żyła na wolności...
  7. To świetnie! Trzymam kciuki, żeby to był TEN domek!!!
  8. [quote name='annazz']Domku! Gdzie jesteś?[/QUOTE] No gdzie??????????
  9. Ja też się cieszę :) A jak młody ma teraz na imię?
  10. Przecież taka sytuacja nie może trwać wiecznie...:( Dom musi się znaleźć!!!
  11. Jeżeli ma być[B] smalec[/B] gęsi, to na mój rozum jest to tłuszcz przetopiony :roll: Ja też myślę, że jak ma apetyt, to szybko nadrobi wszelkie niedobory :)
  12. W książce radzą dawać 1 łyżeczkę od herbaty smalcu gęsiego na 500 g pokarmu. Ale myślę, że inny tłuszcz drobiowy, a także rybka, również mogą być, i to niekoniecznie jako dodatek do pokarmu, ale po prostu mięsko z tłuszczykiem. A rybka to jest z natury tłusta. Biedna kicia, na pewno do kogoś przyszła i ten ktoś ją Tobie podrzucił, bo wiedział, że opiekujesz się zwierzętami. Pozbył się kłopotu, zrzucając go na Ciebie.
  13. Wyłysienia w części twarzowej (najczęściej tam się zaczyna choroba) mogą wskazywać na grzybicę, ale to musiałby zobaczyć wet i ewentualnie pobrać próbkę do badań. Wydaje mi się jednak, że to skutek niedożywienia, wręcz wygłodzenia. Kicia na pewno potrzebuje zestawu witamin i nienasyconych kwasów tłuszczowych (najwięcej takich kwasów tłuszczowych jest w tłuszczu drobiowym) - wyczytałam to w książce.
  14. Może to być z wygłodzenia (niedobór w organizmie pewnych składników), albo grzybica skóry...
  15. Bardzo oryginalny kotek z tą białą główką :)
  16. Z ogłoszeń nie ma żadnego odzewu?
  17. Też myślę, że będzie dobrze !!! :)
×
×
  • Create New...