Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Piraciku maleńki...:(:( :( [*] [*] [*]
  2. [quote name='supergoga'] Nasz ukochany, ślepy, uratowany przez Age latem kociaczek - umiera.[/QUOTE] Co się dzieje??? :(
  3. Jak to dobrze, że je zabrałaś. Ten ostatni maluszek pewnie też chory :(
  4. Na pewno z innych fusów :evil_lol: Co nie zmienia faktu, że takiej mniej więcej pogody możemy spodziewać się aż do marca :cool3:
  5. Ja oglądałam Pogodę po Faktach - opady w weekend mają być, ale słabe, potem lekkie ocieplenie, potem lekkie ochłodzenie - pożyjemy, zobaczymy ;) Ja nigdy nie lubiłam zimy, no może jako dziecko, bo wtedy była ślizgawka, sanki, łyżwy.
  6. [quote name='Edi100']Widac że Jej dobrze:):)[/QUOTE] Oj tak, ciepło i mięciutko :)
  7. [quote name='wisela1']Mrozem również stawy się leczy..... najgorsza wilgoć.[/QUOTE] Tak, wiem, że stosuje się krioterapię, tylko MOJE stawy widocznie o tym nie wiedzą :evil_lol:
  8. Czyli temperatura minusowa dobrze na niego wpływa. A wydawałoby się, że chore stawy potrzebują ciepła :roll:
  9. Jak to chłopaki, to mniej kłopotu będzie z kastracją ;) Cieszę się, że maluch bryka, bo to oznacza, że czuje się dobrze :)
  10. U mnie na wsi też biało, brniemy w śniegu. Prąd na szczęście jest, i oby nie było tak, jak zeszłej zimy! Cieszę się, że Rexiulek radosny, a Febe dochodzi do siebie. Tak trzymać :happy1:
  11. Trzymam kciuki za zdrówko Febe, no i całej Rodzinki :kciuki: :)
  12. Tak...sytuacja kotów na wsi (psów również) to odrębny problem, nieprędko do rozwiązania. Wiem coś o tym, bo tymczasowo mieszkam na wsi. A mówienie o sterylce/kastracji to jak grochem o ścianę...:(
  13. To świetnie, że obie syjamki już w domu :multi: szkoda by było, żeby takie ślicznoty zdziczały, w dodatku zima za pasem.
  14. [quote name='BIANKA1']... i złapała mysz w pokoju :lol:[/QUOTE] Dzielna dziewczynka :D:multi:
  15. Oczywiście, że czekały, bo gdzież by taką stołówkę, jak u Ciebie, znalazły ;) Oby tylko miały się gdzie schronić, wtedy zimę przetrzymają.
  16. Co za ludzie! :angryy: Ich tak na mróz na noc wystawić:angryy:
  17. Oczywiście, bazarek jak najbardziej się przyda w takiej sytuacji, zawsze trochę grosza wpadnie :) Cieszę się, że rana tak ładnie się goi i że kociak ma apetyt. Brak tej jednej łapinki nie powinien mu, z tego co wiem, zbytnio przeszkadzać w życiu, a gdyby nie amputacja, to już by go na tym świecie nie było.
  18. Bądź szczęśliwa Klementynko w nowym domku :) Jak będą jakieś wieści, to oczywiście pisz, no i fotki zawsze mile widziane :)
  19. Może to nawet lepiej, że nie są takie same? :roll:
  20. Tak...one wszystkie takie spryciule...;)
  21. Ja też podpisałam :)
×
×
  • Create New...