-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
Moja nie przepada za gotowanymi łapkami jak już to wędzone (niechętnie) a najlepiej to surowe :evil_lol:
-
[url]http://images33.fotosik.pl/53/62300b9fcbfef928.jpg[/url] My nie gryziemy... Tylko połykamy w całości :evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Luzia replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i69715_IMG5173.jpg[/url] Jaki boski wyraz pysia :loveu: A tak w ogóle to Berek :cool3: :multi: -
[url]http://img208.imageshack.us/img208/9169/mikaczuxl8.jpg[/url] To jest super :loveu:
-
I na pierwszą z samego rana :multi:
-
Wątek Tosi i Lusi :loveu: klik [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100480"][SIZE=4][I][B][U]Tu[/U][/B][/I][/SIZE][/URL] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7404.jpg[/IMG]
-
[quote name='gassira']o zaraz się załapie na foty-tak na miły sen:lol:[/quote] Chyba koszmar :diabloti: Innych niestety nie miałam dysk po formacie :shake:
-
Macie cieszcie się do woli ja idę spać bo wstaję o 5 :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/53/989e6adeb44ce0df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/53/5f79984c0cc8a8e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/117/783c3e7354471547.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/53/a614e3c9090697de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/116/2dfee1d94f21a7d6.jpg[/IMG][/URL]
-
Ale fotki były dawno ja chcę teraz :diabloti:
-
[quote name='agaciaaa']mnie nigdy nie ma? :crazyeye: a obrażona jestem wiesz za co :eviltong:[/quote] No teraz jesteś :diabloti: Ale mnie zaraz nie będzie :eviltong:
-
Zaraz wkleję foty... swoje :shake:
-
Bla bal bla ja bym fotki pooglądał a tu się tylko gada :diabloti:
-
[IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7350.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7359.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7382.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7387.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7396.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7404.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7348.jpg[/IMG]
-
[SIZE=4][COLOR=Red][B]Lusia już w nowym domku:[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7357.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7363.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7369.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7371.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7375.jpg[/IMG]
-
Witajcie nazywamy się Tosia i Lusia... Mamy 5 tygodni ale szczęśliwe jesteśmy od niedawna... Nie miałyśmy szczęścia urodzić się w kochającej rodzinie :-( Nasza mama była kochana pan i pani też... Do czasu pewnego dnia obudziłyśmy się w kartonowym pudełku.. Było tam zimno i strasznie... Wołałyśmy mamę ale nikt nie odpowiadał... Czas mijał a my byłyśmy coraz bardziej zmarznięte.. Wołałyśmy aż w końcu ktoś usłyszał.. Pani która otworzyła pudełko zawiozła nas do weterynarza.. Niestety nasza siostra była za słaba i nie przeżyła.. Minęło już 2 tygodnie od tych okropnych zdarzeń.. Teraz już jesteśmy szczęśliwe dzięki Stowarzyszeniu mieszkamy u Paulinki w domu i mamy wujka Mikiego.. Chodzimy z pełnymi brzuszkami i całymi dniami się ze sobą bawimy.. A teraz czekamy aż ktoś weźmie nas do siebie na stałe.. Pokocha ale tak bez zobowiązań.. Bez pudełek i krzyków na dobre i złe... Czekamy na Ciebie... [I][B]Lusia już w nowym domku :D[/B][/I] [COLOR=red][B]Jeśli wzruszyła Cię ta historia zaadoptuj którąś z nich lub najlepiej obie:[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Ogród św Franciszka[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]tel 509257404[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]gg 10013087 [/B][/COLOR] [COLOR=red][B]mail [/B][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=red][B][email protected][/B][/COLOR][/EMAIL] A teraz Zdjęcia: [COLOR=Red][B]Tosia już w nowym domku:[/B][/COLOR] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7333.jpg[/IMG] [URL="http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7338.jpg"][IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7338.jpg[/IMG] [/URL] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7354.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7341.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7342.jpg[/IMG]
-
[quote name='chester07']aha xD dzięki za adres :evil_lol: fajne fotki :)[/quote] Za jaki adres?? :diabloti:
-
[quote name='ATLANTYDA']No No Funia super :ptaki bieg z przeszkodami :-o:-omoże kiedyś była komandosem ,albo w cyrku pracowała:haha::haha::haha:[/quote] Na pewno clownem była :evil_lol:
-
Strzelam że Ty :cool3: :diabloti:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Luzia replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ona ma klopki jak by ją ktoś atramentem pokropił :loveu: :evil_lol: -
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
Luzia replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
[quote name='ATLANTYDA']Ta kropka to chyba raczej jest śnieg .Następne zdjęcia postaram sie robić lepiej oświetlone :roll:[/quote] Właśnie fajny efekt bo trzeba się zastanawiać "Jest Bono" czy "Nie ma Bona" :evil_lol: -
[quote name='Justys95']Cześć..ale mnie tu dawno nie było-to przez to, że galeria pruje do przodu jak szalona :diabloti:[/quote] Nie ładnie nie ładnie :mad: Trzeba było się nie przyznawać :evil_lol:
-
Ja jestem spokojna.. A co do forum to tak jest to forum czyli każdy rozmawia a nie wszystkich zmusza do swoich racji! Bo nie na tym to polega.
-
[quote name='GameBoy']nie rozumiem po co one sa tutaj powaznie mowie nie ma w tym zlosliwosci nei latwiej bylo od razu poprostu je sprzedac a kase przeznaczyc na sterylke? bo co dorabiac do tego teorie??[/quote] Jeżeli nie obchodzi cie los szczeniaków to moze po prostu się zamknij i nie wtrącaj w nie swoje sprawy!! :angryy: