Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [url]http://images34.fotosik.pl/54/ee4686739662ec36.jpg[/url] Jaka łapecka :loveu:
  2. [quote name='_ChiQuiTa_'] Luzia dzięki tobie oplułam monitor :diabloti:[/quote] Cieszy mnie to :diabloti: Tylko dlaczego dzięki mnie :evil_lol:
  3. Katty skacze na pierwszą stronkę :multi:
  4. Niw chce mi się przekopywać wątku ale mam pytanko z kąd te ciurki som?? :cool3:
  5. I co bałyście sie :diabloti: Wymiękacie :evil_lol:
  6. [quote name='agaciaaa']ale mi nie pozwoliłaś :eviltong: a teraz sama idziesz :mad: no IDZ JUŻ :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Ale sobie pozwalam :eviltong: taki już jeste zimny drań :evil_lol: A pójdę :diabloti: [B][SIZE=4]Dobranoc :multi:[/SIZE][/B]
  7. [quote name='agaciaaa']no wiesz co.... :mad: karaluchy pod poduchy :diabloti:[/quote] Ty też już chciałaś iść :eviltong: E tam co mi po karaluchach :loveu: [quote name='gassira']Zaraz jak tylko zielone światełko zniknie to dopiero się zacznie:evil_lol:[/quote] No ja wam zaczne :mad: Tylko ja mogę robić innym Off Topa mi nie wolno :eviltong:
  8. Luzia

    karma Brit

    [quote name='agaciaaa']to co, przestawiacie sie na Brita? :)[/quote] Bardzo prawdopodobne ale na wszelki wypadek kupię jeszcze 1,5 kg żeby się nie okazało że to tylko chwilowa zachcianka :evil_lol:
  9. A tak poważnie ciotki to ja też muszę iść spać bo ciotka ma przyjechać i muszę chatę z samego rana posprzątać:shake: Więc życzę miłej nocki :multi: [SIZE=1]Proszę mi tu pogaduszek nie urządzać :eviltong: :diabloti:[/SIZE]
  10. [quote name='furciaczek']Poczekam az zniknie:diabloti:[/quote] Zdecydowanie tak :diabloti: wspaniały pomysł :evil_lol:
  11. [quote name='gassira']a do czego pijesz;)[/quote] Lepiej nie wiedzieć :evil_lol:
  12. [quote name='agaciaaa']to na znak swej wielkiej odwagi ide spać :diabloti:[/quote] No wiesz co kazałaś mi zostać a teraz się zmywasz :placz:
  13. [quote name='furciaczek']No to co o czym plotkujemy:razz:[/quote] Kurde Aga jest :diabloti: więc o niej niestety nie a szkoda :evil_lol:
  14. [quote name='gassira']jakie spać,jak to idealna pora na pogaduchy jest:evil_lol:;)[/quote] zależy jakie :diabloti:
  15. A nie pora już spać :diabloti:
  16. [quote name='agaciaaa'] nie boje sie :diabloti:[/quote] O jaka odważna popatrzcie tylko na nią :eviltong: [quote name='furciaczek']Przylazlam se troche pogadac:eviltong:[/quote] Witamy witamy :diabloti:
  17. [quote name='agaciaaa']eeee to jak Ty też nie wiesz, to ide spać :eviltong:[/quote] Jeśli to zrobisz to Cie no ten.. I kill you :diabloti:
  18. [quote name='agaciaaa']super :diabloti: i co teraz? :evil_lol:[/quote] Wiem :cool3: ee myślałam że Ty wiesz :diabloti:
  19. No to ja też zostanę w takim razie :diabloti:
  20. Posiedź ze mną to nie będę szła spać :diabloti:
  21. [quote name='furciaczek']A kto go po tym czochraniu bedzie czesal:eviltong: [/quote] No jak to kto Ty :diabloti:
  22. A czemu pytasz:razz:
  23. Witam i życzę miłej nocki :cool3: Proszę wyczochrać Prezia :loveu:
  24. Może przesadziłam z tym batem ale żeby ją ruszyć wogóle do stępa to trzeba było ją walnąć na przykład wodzami lub kijkiem :shake: A teraz Dobranoc :lol: Z jesiennym akcentem życzę dobrej nocy :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/49/81db17189fd899d0.jpg[/IMG][/URL]
  25. Luzia

    karma Brit

    [quote name='monita']Widocznie musi jej baardzo smakować :p[/quote] Mam nadzieje bo jak jej kupię 15 kilo i okaże się że nie je to nie wiem co zrobie :angryy: Sama zjem :evil_lol: :diabloti:
×
×
  • Create New...