-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Luzia replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Witanko wieczorne :evil_lol: -
Może to grypa żołądkowa?? :shake: Zdrówka życzymy
-
Ja chcę zdjęcie na PW :cool3:
-
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Ja jestem na imionami:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Gama i Giga [/COLOR] [COLOR=royalblue]Czyli:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Moj dwie pawsy i cztery pawsy Boksilli więc 6 głosów:evil_lol: [B]Przegłosowane[/B] :evilbat:[/COLOR][/quote] Nie ma tak dobrze głosujemy dalej :diabloti: [quote name='Ola164'] Witam ;-) Luzia co ty tak te avki zmieniasz???[/quote] A tak jakoś :evil_lol: Zrobiłam sobie taki fajny z Funią ale nie mogę go umieścić bo jest nie wymiarówy bo ma 28.8 Kb :angryy: A coś musiałam ustawić :razz: A co brzdki jest :roll: [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]No właśnie! Weź że siem uSTATKUJ :grin:[/COLOR][/quote] [COLOR=royalblue]:grin:[/COLOR][COLOR=royalblue]:grin:[/COLOR][COLOR=royalblue]:grin: :diabloti: [/COLOR][quote name='Pimpek'] O matko, jak popatrzyłam na ten avek i new nick to myślałam że jakaś nowa Funia na dogo się pojawiła :crazyeye:[/quote] Bo ja jestem człowiek o wielu twarzach :evil_lol: i avkach :diabloti:
-
[quote name='Martens']Ja osobiście nie kupuję psu prezentów typu obroże, smycze, miski, bo myślę, że dla niego to bez różnicy z czego je i jakiego koloru jest to, co ma na szyi. To bardziej prezenty dla mnie ;) Obróżkę, szczotkę czy inne gadżety to ja mogę chcieć od rodzinki :evil_lol: Najlepiej kup coś, co psiakowi sprawi radość - jakieś smakołyki, zabawki..[/quote] Zgadzam się kupić psu obrożę to tak jak my byśmy od rodziców dostali podręcznik do fizyki :evil_lol:
-
Podnoszę :multi:
-
Ale fajnie że tu trafiłam :multi: Super FB :cool3: A pieski jeszcze piękniejsze :loveu:
-
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
Luzia replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
To gdzie Wy na spacery chodzicie :crazyeye: -
[SIZE=3][B]Mam rozterkę bo nie wiem jak je nazwać :shake: Może jakieś propozycje [/B]:cool3:[/SIZE] Myślałam nad takimi imonami: [COLOR=DarkOrange][B]Ilość głosów:[/B][/COLOR] Cana i Clio [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]1[/B][/COLOR][/SIZE] Gama i Giga [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]1[/B][/COLOR][/SIZE] Iga i Ida Wiki i Wega [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]1[/B][/COLOR][/SIZE] Albo może macie jakieś inne propozycje :lol: [COLOR=Red][SIZE=3][B]ZDĘCIA NA STRONACH:[/B][/SIZE] [COLOR=Black]78, 80,...[/COLOR] [/COLOR]
-
Ostatnie fotki szczurków i znikam bo książki wzywają :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/117/b12f4a89bff94e94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/118/1cb5beca9e939b8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/118/cc40742fe18640c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/117/9ab3ef1c720636f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/118/2f22dbd6ea738d0e.jpg[/IMG][/URL]
-
Strzele pospolitego posta ale muszę... [url]http://images32.fotosik.pl/55/b2cec17b52f797a3med.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='deer_1987']Ciezko nadarzyc jak sie wieczorem nie siedzi i nie odpisuje na biezaco :([/quote] Hehe no to trzeba odpisywać na bieżąco :diabloti: [quote name='agaciaaa']Bo tak i już :diabloti: i nie mam zamiaru :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://images29.fotosik.pl/118/ff52d71afc809127.jpg[/URL] apartament piętrowy :loveu:[/quote] Bla bla bla :eviltong: Nie chirhro się bo Cię zjem :eating: E tam :diabloti: [quote name='Justys95'] Widzę, że nawet zdjęcia na tle dogo robisz...:diabloti:[/quote] Co?? Że niby JA! :evil_lol: :diabloti:
-
:multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu:
-
A teraz kilka Fotek :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/55/7dd2f298fc4e4ec3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/117/90039b24f6a5a449.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/117/43ffa6e2c503be65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/54/133837ba9b35f740.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/118/ff52d71afc809127.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='agaciaaa']Nie :diabloti: Jasne :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Dlaczego :eviltong: Nie musisz wierzyć :diabloti: No co chcesz to mój idol :loveu::diabloti:
-
[quote name='_ChiQuiTa_']Gaaaduły ....[/quote] Święta się znalazła :eviltong:
-
[quote name='agaciaaa']bo lubie :eviltong: jaki znowu Krzysiek? :razz: :diabloti: Zostaniesz tak na zawsze :evil_lol:[/quote] To przestań :diabloti: Qmpel :eviltong: Będe jak Hannibal Lecter :evil_lol:
-
[quote name='agaciaaa']buahaahha :evil_lol: Nieprawda :shake: To będzie śmiesznie :evil_lol::evil_lol:[/quote] Z czego się hihrosz :diabloti: PLAWDA mój Krzysiek może poręczyć :eviltong: Może i śmieszne ale kto mnie wyciągnie :cool3:
-
No pewnie że chcę :loveu:
-
[quote name='agaciaaa']:eviltong: A co, może nie? :evil_lol: Spróbuj :diabloti:[/quote] Krowa ma dłuższy i się nie chwali :evil_lol: Nie to ŚNIEG :diabloti: Wole nie bo jak utkne :lol:
-
A masz jakieś fotki Vectora w całej okazałości :cool3:
-
[quote name='agaciaaa']Niestety :roll: Przecież to łupież!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mały? To sie z nimi zamień :razz: Ty do klatki, a dla nich Twój pokój :evil_lol:[/quote] :placz: :diabloti: Ta jasne :mad: Oj nie wiem czy by mi się głowa sama tam zmieściła :lol:
-
[quote name='agaciaaa']chcesz mi powiedzieć, że wycieranie monitora psem jest normalne? :shake:[/quote] Spróbuj z Sarcią :evil_lol: