Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [url]http://i4.tinypic.com/734zoe9.jpg[/url] Jak by oka miała czarne to by się tak nie wyróżniały :diabloti:
  2. [quote name='Dorkaa']Nie gorąco tylko dyskutujemy sobie kultywatornie na ulubione nasze tematy :cool1: No to wtedy sprawa jest inna. Opowiedz coś więcej o tym koniu? Kto go miał? Coś więcej poproszę[/quote] Tak zdecydowanie ty nie ma nic gorącego :diabloti: Nie miał tylko dalej ma :cool3: Klaczka ma ok 3 lat jest typu Śląskiego przynajmniej tak się wydaje. Należy do znajomych mojej wyżej wymienionej cioci z Ubiezyna Co jeszcze :evil_lol:
  3. O nasze siostrzyczki :loveu::loveu::loveu:
  4. Luzia

    karma Brit

    [quote name='monita']Je dlatego, że coś nowego :diabloti:[/quote] Właśnie o dziwo nie bo ona żadnej suchej karmy nie chce jeść a tą je :multi:
  5. Po pierwsze trzeba mieć lonżę, jest to wiejski koń na którego wiele ludzi siadał ale na bata i kopanie a nie delikatną pracę. A to zwykła jazda a nie wyprawa gdzie mam konia ujeżdżać?
  6. [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i70386_IMG5269.jpg[/url] :cool2: chyba go późno jesienna depresja dopadła :diabloti:
  7. A ja skromnie ale z całego serca :loveu: Wszystkiego NAJ NAJ NAJ lepszego :cool3:
  8. [quote name='Monika_tbg']ale to ze ma domek to juz pewne bo dzis pani ją zabrała i podpisywał przy mnie umowe adopcyjną...:):multi:[/quote] To super :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::cunao::cunao::cunao::laola: Tylko która :cool3:
  9. [quote name='Dorkaa']Jka nieujeżdżona jak siodło i ogłowie ma? Najpierw się konia ujezdża a potem na niego wsiada.[/quote] A jak ujeździć konia bez wsiadanie na niego??
  10. [quote name='g_o_n_i_a']Yyy :crazyeye:[/quote] Co taki szok :diabloti:
  11. [url]http://images31.fotosik.pl/53/4b0209da51d71fe7.jpg[/url] Ja też chcę mieć taką lampkę nocną :evil_lol: :loveu:
  12. [quote name='Monika_tbg']aa ciiioteczki!!! dzis pani była oglądać moje małe dziewczyneczki:)) ii [SIZE=4][COLOR=red]LUSIA POSZŁA DO NOWEGO DOMQ!!!!!![/COLOR][/SIZE] Pani naprawde przesypmatyczna:) długo się zastanawiała czy Lusia czy Tosia... z tego co rozmwiałyśmy to jeśli dobrze zrozumiałam to pani ma już jednego pieska:)) :multi::multi::multi::multi:[/quote] To jak bedzie pewne w 100% to napisz to usunę z opisu :multi:
  13. [quote name='anetta']:o http://i15.tinypic.com/870igjr.jpg super :megagrin: Popieram :megagrin::megagrin::megagrin:
  14. [quote name='Dorkaa']Ty masz mieć postawę! :P[/quote] Ja tylko myślałam o tym żeby mi na wędzidło nie napierała bardzo i żeby nie ruszyła kto tu by o postawie myślą fotki robione od tak innych nie miałam
  15. Katty na adopcje.org [url]http://www.adopcje.org/adopcja9013.html[/url]
  16. Kajtek na adopcje.org [url]http://www.adopcje.org/adopcja8998.html[/url]
  17. [quote name='_ChiQuiTa_']Luzia w końcu się pokazałaś:D A jakie czaderskie fotki :iloveyou:[/quote] Oj nie przesadzaj :eviltong: [quote name='deer_1987'] Dziekujemy ze sie pokazalas :smile: Duzo sie chyba usmiechasz? To dobrze :-D[/quote] Nie ma za co :eviltong: Nie ja właśnie bardzo mało się uśmiecham :shake: Byłam pod przymusem :cool3: [quote name='g_o_n_i_a'] Luzia! Dzien doberek, jak milo Cie widziec :smile: [URL]http://images24.fotosik.pl/117/783c3e7354471547.jpg[/URL] [/quote] Bry wieczór :multi: hehe no wiesz bo sobie coś pomyślę :evil_lol: :diabloti: [quote name='Dorkaa'] [URL]http://images33.fotosik.pl/53/5f79984c0cc8a8e9.jpg[/URL] Te, co to ma być? Ręce w pionieeeee!! Łokcie! Jka sie robi foty końske to postawa ma byc porządna :diabloti:[/quote] Ta postawaaa jak ona nie umie stać nawet prosto :shake: Ona nie ujeżdżona jest :angryy: [quote name='basia bonnie'] Luzia na konikuuu :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Wiem... że konik ładny :loveu: :diabloti:
  18. [quote name='gassira']No nie przesadzaj:evil_lol:[/quote] Ja nie przesadzam tylko poważnie mówię :diabloti: [quote name='agaciaaa']:mdleje: umarłam! NAPRAWDE dałaś foty!!!!!! :multi: i to jakie fajnie konikowe :loveu: dogo nadal działa... ja oddycham... widzisz, nie jest źle! :evil_lol:[/quote] To zmartwychwstań :eviltong: WOW widzisz :eviltong: Tiaaa Fajnie... :shake: Działa ale coś mulić zaczeło :diabloti: przed chwilą pisałaś że umarłaś :evil_lol: Nie, nie jest źle... Jest fatalnie :shake: [quote name='ATLANTYDA'] Jest [B]OK[/B] bardzo pozytywnie:cool2: [URL]http://images24.fotosik.pl/117/783c3e7354471547.jpg[/URL][/quote] Ta pocieszajcie mnie :eviltong: :diabloti: [quote name='furciaczek'] Swietne fotki:loveu: Piekna okolica i konisie i amazonka oczywiscie:loveu:[/quote] Fotki robione u cioci w Ubieszynie :loveu: [quote name='Justys95'] Super fotki koniowe xD[/quote] Noe dobra dzięki :roll: :oops:
  19. To czekamy z niecierpliwością na fotki :multi:
  20. Luzia

    karma Brit

    Ja ostatnio dorwałam Brita w jednym zoologicznym i kupiłam 0,5kg i o dziwo Funia go je :multi:
  21. http://sssmok.wolfdog.org/galeria/albums/userpics/10001/zabojca.jpg Na co on się tak skrzywił :cool3:
  22. Witanko :cool3: Co tu ostatnio tak cichutko się zrobiło :placz:
  23. Hpać proszę ale to już :diabloti:
  24. [url]http://images31.fotosik.pl/45/0c52af709188c6ab.jpg[/url] Jak szczeniolek wyszła :loveu:
×
×
  • Create New...