Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Pewnie jogurcik :evil_lol: :diabloti:
  2. [quote name='Paulina_mickey']Luiza mówiła że pani z adopcji.org dzwoniła w sprawie Kajtka może coś z tego wyjdzie:cool3: Luiza co pani mówiła dokładnie?[/quote] Nic konkretnego że jej się spodobał i tyle a tak to ją pokierowałam do ST. bo wiedziałam że oni jej wszystko powiedzą :multi:
  3. [quote name='_ChiQuiTa_']Jaaaaa?? nie :shake:[/quote] Jak nie jak tak :eviltong:
  4. Trafiłam tu przypadkiem z nadzieją na zdjęcia a tu pusto :eviltong:
  5. [quote name='Justys95']Mnie te pierwsze imiona najbardziej ;)[/quote] To może zrobimy głosowanie :cool3:
  6. [quote name='agaciaaa']Ale ja nie umiem wywoływać duchów :evil_lol: Śliczne fotki :multi: tylko gdzie Ty na nich widzisz śnieg? :evil_lol: Ciurki super :loveu: fajny mają apartament :lol: a co do imion.. to ostatnia propozycja mi sie podoba :loveu:[/quote] JA też nie :shake: czyli się nie dowiemy :evil_lol: Funia ma na sobie takie malutkie białe klopecki :evil_lol: E tam fajny właśnie za mały :shake: Ok dzięki zobaczymy co dalej :evil_lol: [quote name='_ChiQuiTa_'] Fooootki :bigcool: świetne są i ciurki i Funia :iloveyou: A moje się nazywają Ziuty :-D[/quote] Dzięki ciurki jak ciurki Twoje takie same :loveu: A moje się nie nazywają jeszcze :diabloti: [quote name='ATLANTYDA'] Super foteczki ,mnie sie podoba Gama i Vega.[/quote] Fajne tylko ja bym chciała żeby oba na tę samą literkę były :razz:
  7. [quote name='_ChiQuiTa_'] Akurat Tinę miałam pod ręką :diabloti:[/quote] :-o Biedna Tinka :shake: :diabloti:
  8. [quote name='_ChiQuiTa_']Aaaa kaca mam... ble głowa boli i jeszcze w szlafroku siedzę :diabloti:[/quote] No to ładnie :diabloti:
  9. Aha hehe :evil_lol: Przynieść Ci chusteczkę Edytko :cool3: :diabloti:
  10. [SIZE=3][B]Mam rozterkę bo nie wiem jak je nazwać :shake: Może jakieś propozycje [/B]:cool3:[/SIZE] Myślałam nad takimi imonami: [B]Ilość głosów:[/B] Cana i Clio 1 Gama i Giga Iga i Ida Wiki i Wega 1 Albo może macie jakieś inne propozycje :lol:
  11. A teraz Szczutki :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/118/d0bf1178a18c5a97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/117/a1dd264fa58d3dc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/54/a486efffdede0f2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/54/e8c33fc0834f9aec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/54/d37304efdcdc8c8c.jpg[/IMG][/URL]
  12. Najpierw Funia :cool3: Pierwszy śnieżek :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/117/65fbaa9f6b3acf49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/117/bc5feda1c64eef35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/54/f83b0bab8fd8d48a.jpg[/IMG][/URL] Mało bo mi baterie padły w aparacie :angryy:
  13. [quote name='agaciaaa']Spróbuj :evil_lol: Może? :razz:[/quote] A pomożesz mi :cool3: Już fotosik przerobił zaraz wklejam :diabloti: [quote name='ATLANTYDA']Nooo właśnie ,ale musiałam sprawdzić żeby jakieś fotki mi nie umknęły:lol:[/quote] Zaraz będą fotki :razz:
  14. [quote name='ATLANTYDA']Doberek:eviltong: w sobotę ,chwile nie zaglądałam a tu tule się nazbierało:crazyeye: że muszę wstecz zaglądać:-o[/quote] A bo same gaduły tu przychodzą :evil_lol:
  15. [quote name='agaciaaa']może i tak :cool3: kiedy fotki? :mad:[/quote] Może muszę go zapytać :razz: Może za 10 minut :grins:
  16. [quote name='agaciaaa']Jaaaaaaa??? :crazyeye: nigdy w życiu :diabloti:[/quote] Nie mój świętej pamięci dziadek :eviltong:
  17. [quote name='gassira']Nie ja:roll:;)[/quote] To wklej :cool3: [quote name='Justys95'] Moge zrobić-ale przypominam, że nie jestem podobna do Funi :diabloti: [/quote] To co ciotki się nie zorientują :evil_lol:
  18. Z Ubieszyna do grodziska jest 13 kilometrów :cool3:
  19. http://images30.fotosik.pl/117/4ccc369d21095bed.jpg Uwielbiam takie fotki :loveu: Jaka dumna :evil_lol:
  20. [url]http://images31.fotosik.pl/51/cea2dea6a1f0b059.jpg[/url] Jaka modelka :loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='gassira']Fotki to mogłabyś wkleić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:[/quote] Kto?? Ja? :diabloti:
  22. [quote name='gassira']Ta łapecka posiada takie ostre pazurki,że ho ho:mad:;)[/quote] To może Ci psa z kotem podmienili :eviltong: :diabloti:
  23. Luzia

    karma Brit

    Oj takich to Fuś na pewno by nie jadła choć powinna tą jeść :shake:
  24. [quote name='Ola164']Hollo! Co tam słychać? ŻĄDAM FOT FUNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] Hejka :razz: A nicz ciekawego muzyka leci z głośniczków teraz akóratnie Bas Tajpan :evil_lol: Phi :eviltong: Chcieć a mieć :diabloti:
  25. [quote name='agaciaaa']phiiiiiiiiiiii :evil_lol:[/quote] Sama się przyznałaś :eviltong: [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]:obrazic::obrazic: [/COLOR] [COLOR=royalblue]A ty śpioch jesteś, o! :eviltong:[/COLOR][/quote] Że niby JA! :mad: :eviltong: [quote name='_ChiQuiTa_'] Plooootkary :mad::cool3: Co to za pogaduchy? a gdzie fotki? no nie żebym ja musiała Cię Luzia upominać :shake::diabloti:[/quote] My? Plotkary :shake: Nikt Ci nie karze się upominać :diabloti: [quote name='Justys95'] Zgadzam się! :cool3: Fotki![/quote] To sobie zrób :diabloti: [quote name='Pimpek'] Witanko !:multi:[/quote] Witamy :diabloti:
×
×
  • Create New...