Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Kciuki zawsze trzymam :) jak z finansami??
  2. Jak tam maluszek?? mam nadzieję że nie zaczepia innych...
  3. Kto się do tej pory nie zakochaŁ niech obejrzy te zdjęcia ;)
  4. Jak tylko będę wiedzieć ile mam zapŁacić za fakturę prześlę pieniążki.
  5. Jak tam diabŁy?? troszkę tęsknię ;)
  6. cieszę się że z Łapkami lepiej i że przesyŁka dotarŁa, teraz tak poczta dziaŁa że nie byŁo pewności czy dotrze.
  7. Tylko zaŁóż mu dobrze szeleczki bo w szalonym pędzie może z nich wyjść ;)
  8. Z tymi kroplami to nie jest Łatwo, Honey bardzo tego nie lubi i pokazuje zęby, nie broni się nimi ale tak wyrywa swoją pŁaską gŁowę, że naprawdę trudno :(
  9. Szarik to nie są nowe psy, one siedzą w schronie już od togodnia , dwóch lub dŁużej.
  10. i przekręca na drugi boczek ;) Szkutku posuń się ;)
  11. mimiś nie ma możliwości wysŁania faxu przed poniedziaŁkiem rano :(
  12. Honey bardzo się ucieszyŁ kiedy po niego przyszŁam, reaguje już na zawoŁanie :) wystrczy cmoknąć i zawoŁać po imieniu i już truchta w kirunku woŁającego ;) Dziś wszystko byŁo na wariackich papierach. Próbowano mi się wŁamać do auta w nocy, mam teraz popsute zamki i jedynym wejściem do samochodu jest strona od bagażnika, nurkując gŁową w dÓŁ we wnętrzu....dzień masakra w 13 tego byŁ przecież wczoraj !!!! W każdym razie po perypetiach Honey zostaŁ zawieziony do Sosnowca i stamtąd odebrany, wŁaśnie zmierza do Nadarzyna ;)
  13. skoro znasz tych ludzi i masz pewność to super :p Śrutka też byŁa pÓŁ roku w lecznicy . Czy ktoś tego żaŁuje teraz ??
  14. i tylko tak podnosimy w górę :(
  15. Śpij dobrze piesku ...Pewnie się przytuliŁ do Szkutka ;)
  16. byŁoby super ....
  17. Twoje mi się otworzyŁy ale z Basi mam problem.
  18. [quote name='basia bonnie'][url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10305928[/url] Bazarek dla Honey'a :)[/QUOTE] nie otawiera mi się :(
×
×
  • Create New...