Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. M&S

    Galeria eMosława!

    ..ale przystojniak :p [URL]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_3962.jpg[/URL] jak pięknie :lol: [URL]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Landscape/IMG_3964.jpg[/URL] A.
  2. [quote name='bonsai_88']Birmie powiem ,żeby mnie pogłaskała.. albo Smoka poproszę o pomoc :evil_lol:.[/quote] To też jest dobre wyjście ;) A.
  3. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R']Dzień Dobry z Warszawy! [SIZE=1][COLOR=paleturquoise](tak na marginesie, nawet nie wiem co piszę, bo mi tu Asiaczkowe koty siedzą przed samym monitorem).[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Pozdrawiam[/COLOR] [COLOR=black]Iwa[/COLOR][/quote] Cześć, szkoda że wcześniej nie przyjechałaś.... A.
  4. [quote name='Asiaczek']Tylko 4, bo na więcej po prostu nie ma miejsca...:evil_lol: Tfu... Pa, pa. pzr.[/quote] E, tam jakbyś się postarała, to jeszcze za dwa by weszły...:evil_lol: i znowu pluje....;) pa,pa,pa... A.
  5. M&S

    Galeria eMosława!

    Dzień dobry :) A.
  6. [quote name='bonsai_88']A dla mnie to już nie? Ja się czuję przez was niedoceniana :evil_lol:...[/quote] Sama będziesz się głaskać :-o, może Smoka poproś.....głaski dla małolaty ;) A.
  7. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Podzieliłabym się słonkiem, ale .... jest już sporo turystów i nie mogę decydować sama ;););)[/quote] Ach ci turyści...wszystko zagarną ;) A.
  8. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Będziemy trzymać Kciuki, za ten ,, turystyczny" wyjazd. Życzymy połamania ringówki :thumbs:. A konkurencja :evil_lol: zawsze poprawia smaczek wystawy ;););) Bezpiecznej podróży[/quote] Dziękuję bardzo, przydadzą się, oj tak .....a konkurencja masz rację poprawia smaczek, jak Spark będzie chciał ją zjeść...:evil_lol: A.
  9. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Doberk Słonko ładniutkie, kapanie 3psów w planie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Miłego....:lol:[/quote] Fajnie macie, słonko ....a u nas pochmurno znowu :-( A.
  10. [quote name='deer_1987']Tia.. znow zniknelas..[/quote] ...na to wygląda :roll: A.
  11. Fajne wystawy
  12. Cześć, witamy się dobrego dnia :) A.
  13. M&S

    Hiro

    Witam się sobotnio, głaski dla Hirka :lol: A.
  14. M&S

    Anioły i Demony

    Cześć Lolciu :lol: A.
  15. Dzień dobry w sobotę :p A.
  16. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]tak, na 10 idę...tylko 4h, mam nadzieję że szybko zleci i do czasu zakończenia pracy słońce wyjdzie to może jakiś spacer będzie :)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] szybko zlecą 4 godziny :p A.
  17. [quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam witam :multi::loveu: [/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dla mnie sobota po 14 się zacznie :)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] pracujesz...?, ważne, że się zacznie ;) A.
  18. Hej hej dobrego dnia :lol: A.
  19. [quote name='deer_1987']I kiedys w Szwecji - zapraszamy!!! :D[/quote] Byłoby miło, ale w Skandynawii preferowany jest inny typ wilczego tzw. kees....tak więc tam nie mamy czego szukać :shake: A.
  20. Witam się sobotnio :) A.
  21. Cześć Szybowce :p A.
  22. Przyszłam życzyć miłego dnia :lol: A.
  23. [quote name='deer_1987']No ja zaczelam u nas juz sprzatac troche :P Kiedy wystawa?[/quote] Ja piję kafffe z rana ;) Wystawa jutro, a malutki ma 4 konkurentów w klasie + sędzina Czeszka :crazyeye:....Manie mówi, że jedzie "turystycznie" :evil_lol: zobaczymy jak będzie, kiedyś trzeba zacząć w Czechach się pokazać ;) A.
  24. M&S

    Eśkowa galeria :)

    Trzymamy co trzeba :p A.
×
×
  • Create New...