Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/1097/1097332z7el0rdsah.gif[/img][/url], miłego dnia A.
  2. Witaj Basiu, dobrego dnia [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1488/1488488zc2nt1u3kr.gif[/img][/url] A.
  3. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1390/1390843jm1j55o9bn.gif[/img][/url] doberek A.
  4. M&S

    Anioły i Demony

    [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1390/1390843jm1j55o9bn.gif[/img][/url] miłego dnia A.
  5. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1390/1390843jm1j55o9bn.gif[/img][/url] A.
  6. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1956/1956377t6m3n6u6gg.gif[/img][/url] miłego dnia A.
  7. Hej gosiaja, przyniołam trochę...[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1307/1307495iqa0laxexa.gif[/img][/url], dobrego dnia A.
  8. jaki uroczy :loveu:, ma sliczny kolor [U][COLOR=#800080][URL]http://images37.fotosik.pl/153/7d182b37ef889d2d.jpg[/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#800080][/COLOR][/U] [U][COLOR=#800080][/COLOR][/U] [U][COLOR=#800080][/COLOR][/U]
  9. [quote name='Mudik']Piękne żaglowce i Sparkowa morda:loveu: a i belgijka przystojna:loveu::loveu::loveu:[/quote] Zgadzam się z Tobą ;):p [quote name='gosiaja']Miłego dzionka u nas pada :([/quote] Cześć, u nas świeci :lol: A.
  10. [quote name='Szybowiec'] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]ASTRA [COLOR=red]Zw.Mł.BOJ,BOB !!![/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/SIZE] [/quote] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/125/125785xkp5sqhu7n.gif[/img][/url] A.
  11. M&S

    Moje Chow Chowy

    Hello w poniedziałek, miłego dnia :) A.
  12. M&S

    Quest i Kersi...

    [quote name='andromeda']Suczka - klasa posrednia ANGELA Dream Dog[/quote] Dzięki :p Dzień dobry :) A.
  13. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/125/125420vuh9az127q.gif[/img][/url] A.
  14. M&S

    Quest i Kersi...

    a możesz zobaczyć jaki to wilczy...? A.
  15. M&S

    Quest i Kersi...

    [URL="http://www.glitter-graphics.com"][/URL] [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1610/1610813gpdl8fuylr.gif[/IMG][/URL] A.
  16. ja pamiętam... [URL]http://images50.fotosik.pl/157/e64efbb6d6ee8888med.jpg[/URL] A.
  17. [quote name='bety']Powtarzam - to nie są jeżyny - tylko czarne maliny. :roll::p Pzdr[/quote] ...no dobra, maliny pomalowane na czarno ;) A.
  18. [quote name='Maks i Spark']kocham groszki....:loveu: [URL]http://img181.imageshack.us/img181/3677/000n.jpg[/URL] i pyszne jeżynki...:p [URL]http://img149.imageshack.us/img149/4051/001euh.jpg[/URL] ...a co to za kwiatuszek? [URL]http://img181.imageshack.us/img181/9933/006wdd.jpg[/URL] śliczne zdjęcia, chmurki i deszczyk :lol: A.[/quote] .................................................................................................
  19. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:evil_lol::evil_lol: dzięki[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zorganizujemy rejs dogomaniaków, tytuł "pies na pokładzie" :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] to dobry pomysł, a swoją drogą to Spark też powinien popłynąć....Holenderska łajba i pies też jest dobrem narodowym holenderskim....;) A.
  20. [quote name='J.G']Hehe... tylko żeby skóra jej nie zeszła.:evil_lol:[/quote] ...[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/969/969356n04i0j45gk.gif[/img][/url] [quote name='Mania&Dolly&MuSan']wiedziałam, że na żaglowce mogę liczyć u WAS:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Piękne. Już się doczekać nie mogę fotek, które przywiezie Mania. Dobranoc i kolorowych ;)[/quote] dostała zlecenie na foty...;) A.
  21. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']niedzielne dobranoc :-(:-(:-( jutro poniedziałek:placz: Kolorowych snów ;)[/quote] Dobranoc :p A.
  22. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja dzisiaj mam strasznego lenia...[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ...dobry leń nie jest zły ;) A.
  23. [quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]mój będzie jak Dar Młodzieży :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jak będziesz chciała to dam Ci posterować :cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ooooo, życzę Ci tego :lol:. Ja wolę chyba Pogorię, ale na takie pływanie to ja sie nie nadaję, mój ekspert Marysia mi to powiedziała...., ale bardzo dziękuje za propozycję ;):p A.
  24. ...A wilcze jakies były? A.
  25. [quote name='lolka75']Jaki piekny zaglowiec Mani:loveu::multi: a jak u niej z choroba morska?;) a serio to ja bardzo podziwiam:loveu: pozdrowki:loveu:[/quote] Hej Lolciu, ...a żaglowiec Holenderski jest, sztuka nównka...;) daje sobie radę z chorobą morską....je kisiel:cool3:, Mania lubi pływać i na statku jest baaardzo zdyscyplinowana i dba o porządek:crazyeye: A.
×
×
  • Create New...