-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Matagi']Yhy:-(dom,praca,dom,zakupy,kuchnia w domu i kiedyś później wyrko z szybalonkami:loveu:jeszcze dwa dni....:cool1:[/quote] A będziesz w niedzielę w Wwie ? A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
i znowu psa męczysz....:mad: [URL]http://images6.fotosik.pl/499/0465dc9437b2ce4e.jpg[/URL] o pada ze zmęczenia...:cool3: [URL]http://images6.fotosik.pl/499/4b14e5812048aa7b.jpg[/URL] jakie oczyska ładne :lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/499/3ccf0a7350680504.jpg[/URL] A. -
Przekazuję [B][I][SIZE=3][COLOR=navy]pozdrowienia od Marysi[/COLOR][/SIZE][/I][/B] :loveu::lol: i uprzejmie donoszę, że minęli linię mety a jutro po południu wejdą do portu w St. Petersburgu..... A.
-
Cześć [quote name='bonsai_88']ślubu brać nie chcę z przyczyn całkowicie prywatnych :shake:... [/quote] i dobrze....;) A.
-
...to ja "Pirania", poznajecie ;) [url=http://img268.imageshack.us/i/img6474f.jpg/]Imageshack - img6474f[/url] jak mi idzie....staram się :cool3: [url=http://img396.imageshack.us/i/img6481c.jpg/]Imageshack - img6481c[/url] fotkę poproszę :evil_lol: [url=http://img200.imageshack.us/i/img6487ru.jpg/]Imageshack - img6487ru[/url] A.
-
ładnie stoję....:p [url=http://img399.imageshack.us/i/img6442.jpg/]Imageshack - img6442[/url] en face ;) [url=http://img219.imageshack.us/i/img6439x.jpg/]Imageshack - img6439x[/url] Pańcia dusisz....:cool3: [url=http://img32.imageshack.us/i/img6855r.jpg/]Imageshack - img6855r[/url] A.
-
Helo, [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1555/1555168ou8g7ty0mc.gif[/img][/url] coś cicho u Was, czyżby już ktoś zawitał..... A.
-
Witam wszystkich wieczorową porą [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1990/1990393w0ker0jf22.gif[/img][/url] A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
no ładnie :lol: A. -
[quote name='Agappe']a ja myślałam, że macie wielu chętnych, do wyboru, do koloru i przebieracie między nimi, aby wybrac najlepszych właścicieli :roll: nie sądziłam, że jest tak nikłe zainteresowanie rasą:shake: niby niestety ale z drugiej strony chyba lepiej, żeby rasa została w rekach koneserów, a nie jako prezent dla dziecka..[/quote] lepiej, żeby trafiła do koneserów, bo jak sie zrobi moda na hokkaido, to zacznie się dopiero....ze szkodą dla psów A.
-
ręce pełne szczęścia :loveu: [URL]http://img38.imageshack.us/img38/4192/dsc6561y.jpg[/URL] cudne :loveu: [URL]http://img38.imageshack.us/img38/6424/dsc6628.jpg[/URL] [URL]http://img217.imageshack.us/img217/1540/dsc6692.jpg[/URL] [URL]http://img217.imageshack.us/img217/7382/dsc6697.jpg[/URL] owieczka ;) [URL]http://img38.imageshack.us/img38/7104/dsc6629u.jpg[/URL] no ładnie już walki psów :evil_lol: [URL]http://img38.imageshack.us/img38/6438/dsc6620.jpg[/URL] [URL]http://img38.imageshack.us/img38/1700/dsc6636h.jpg[/URL] piękna mamusia :lol: [URL]http://img38.imageshack.us/img38/2479/dsc6613.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Izabela124.'] [CENTER][B]Byłam dziś z Bobisiem u weterynarza, ponieważ dostał ostrej biegunki i stan jego stawów się pogorszył. Dostał dwa zastrzyki i dodatkowe tabletki na stawy. Jego stan już się polepszył. A z Bobisia taka wredota, że ugryzł Pania weterynarz i wyrwał jej kawałek mięska:diabloti::evil_lol: Na szczęście Pani doktor była bardzo wyrozumiała i nie nakrzyczała na mego Potffforka i grzecznie zakleiła palec:evil_lol:[/B][/CENTER] [/quote] A to gryzak :evil_lol: A.
-
[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Cioteczki drogie...Czytam o namiotach i mam pewne uwagi...:eviltong:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Asiaczku -nie polecam Ci namiocików z tej stronki co podałaś ,mieliśmy...Za ciężkie,potrzebne dwie osoby do rozłożenia...:shake:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Maks i Spark jak zwykle ma rację:p te namiociki z Decathlonu szybko się rozkładają i...ważą tylko 6,4kg!!!!:evil_lol:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Oglądałam w Olsztynie- dla nas przydałby się taki...:placz:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]No,ale Ciotki kupować-będziemy mieli gdzie na wystawach się schować...;) Na warszawskiej wystawie będą do obejrzenia...:razz:[/FONT][/SIZE] [/quote] Fakt najmniejszy namiocik z tej firmy waży 28 kg.... A.
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']:lol: Doberek :lol: Zrobiło się wietrznie i jakby sztormowo. Słonko nadal świeci:multi: Ja spędzam wolne chwile na szmacie :evil_lol: Dziś przyjechało okno, jutro reszta okien dojedzie ;). Pozdrawiam[/quote] O sztormik będzie :p fajnie To okna zakładacie...upojna robota A.
-
Hello, Co słychać u majorek? A.
-
[quote name='essikera']na szczesliwicach spaceruję z Suri - taka wieksza suka - chetna do zabaw szczegolnie jesli można pobiegac. pzdrawiam[/quote] ...to może w przyszłym tygodniu ? A.
-
jakie poduszeczki :loveu: [URL]http://img132.imageshack.us/img132/5526/033bpk.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Matagi']Hielołłłłłłłłł:lol::lol::lol: Co prawda następnego dnia;),ale ciężko z czasem-praca mnie wezwała:lol:wychodzę po 9.00 ,wracam przed 19.00....aby do niedzieli dotrwać-będzie troszkę rozrywki;):lol:[/quote] ..to zarobiona jesteś.... A.
-
[quote name='gosiaja']może składają te meble co zakupili a nie mieli czasu składać[/quote] ...a faktycznie, może masz rację...;), ale cos długo je składają :razz: A.
-
[quote name='Bronesia'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/17622.html"]Maks i Spark[/URL] dziękuję, zauważ, że Twoja odpowiedź jest przed moim pytaniem (to dziwne) a więc nie patrzyłam powyżej swojego pytania tylko poniżej[/quote] ...normalka, posty przeskakują....:cool3:
-
[quote name='Maks i Spark']....wszystkie stoiska sa na terenie wystawy....[/quote] [quote name='Bronesia']To inna kwestia ale czy możesz/potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie?[/quote] ....napisałam wyżej, czytaj uważnie :p
-
[quote name='Bronesia']Zapytam tutaj Was bo telefon organizatora już nie odpowiada. Wiem, że można kupować w czasie trwania wystawy różne produkty. Czy ten handel jest na terenie gdzie wstęp jest wolny, czy mogę przyjść ze swoim psiakiem, niewystawianym?[/quote] ....wszystkie stoiska sa na terenie wystawy....
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/660/660901uits1ubjfq.gif[/img][/url] a co tu tak pusto.... A.
-
[quote name='Asiaczek']Wiatr, ale jest ciepło. Przelotne dosyć obfite deszcze (ok. 20-minutowe)... Jak dla mnie, taka pogoda mogłaby byc w niedzielę... Pzdr.[/quote] ....byle nie padało....
-
[quote name='tulasy']Witaj Aniu! Mysle nad niedzielą intensywnie , jak uda mi sie namówić Ryśka to gnamy Oby pogoda była dość mozliwa Basia[/quote] Basiu, namawiaj, namawiaj....:p wiem że potrafisz ;) A.