Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='deer_1987']Dzien dobry! Czas na spacer i do pracy :D[/quote] Witam, dobrego dnia :p A.
  2. [quote name='AngelsDream'] Nie kuleje, nie boli go, ładnie się goi, ale ze względu na umiejscowienie opatrunek jeszcze sobie pobędzie.[/quote] To dobrze :lol: Cześć miłego czwartku :) A.
  3. M&S

    Akity Baby:)

    jaki uroczy kłapouszek :p [URL]http://images43.fotosik.pl/156/0368dbd6100d11demed.jpg[/URL] A.
  4. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/618/618718efoazxk8ws.gif[/img][/url]
  5. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1127/1127139cjl4lsz1nn.gif[/img][/url] A.
  6. stara się...;) [URL]http://img141.imageshack.us/img141/926/dsc6360girlredd33.jpg[/URL] nieeeee :evil_lol: [URL]http://img16.imageshack.us/img16/2599/dsc6477boyblackd33.jpg[/URL] Ira leż :evil_lol: [URL]http://img141.imageshack.us/img141/9260/dsc6373girlblued33.jpg[/URL] fajna mina :) [URL]http://img194.imageshack.us/img194/406/dsc6319girlwhited33.jpg[/URL] ale duże białasy....słodkie :lol: A.
  7. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']:lol: foteczki miodzio. U nas nadal skwarzy :lol: Pozdrawiamy[/quote] Dzięki :lol: Zazdroszczę skwaru.... A.
  8. [quote name='Mania&Dolly&MuSan'] kopciuszki wyrosły na piękne i udomowione ptaszęta. Nadal mieszkają na budowie - w jednym z apartamentów :razz::razz::razz:.[/quote] To masz stałych lokatorów ;) A.
  9. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/385/385172nu0kffzxkf.gif[/img][/url] dobranoc.... A.
  10. [quote name='deer_1987']bo posty nadal skacza..[/quote] no własnie...:cool1: A.
  11. Hej wieczorową porą :) A.
  12. [quote name='bety']Witam! Chwilowo jestem w przelocie na dogo tzn. wpadam i wypadam, także czasem mogę się nie pojawić tutaj. :p Pzdr[/quote] ....znaczy oblatywacz jesteś ;) A.
  13. ładnie hasa :lol: [url=http://img200.imageshack.us/i/lirahunter.jpg/]Imageshack - lirahunter[/url] A.
  14. super mina :lol: [url=http://img39.imageshack.us/i/resizeofimg1358.jpg/]Imageshack - resizeofimg1358[/url] A.
  15. [quote name='bargest']Male zmarszczki urosly i moje gryfoniczki rowniez rosna.Juz patrza na oczki i pelzaja po poslaniu.Jak bede miala troche czasu to zrobie maluchom jakies zdjatka i pochwale sie nimi. Wszystkim oczekujacym na maluchy zycze cierpliwosci i szczesliwych porodow.[/quote] to fajnie, czekamy na fotki :) A.
  16. ...śliniak :lol: [URL="http://img443.imageshack.us/i/resizeofimg1308.jpg/"]Imageshack - resizeofimg1308[/URL] kiedyś chciałam takiego :p fajne szczylki ;) [URL]http://img339.imageshack.us/i/resizeofimg1318.jpg/[/URL] A.
  17. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R']Nie można jej za mocno dotykać bo ją boli, więc staram się za dużo z łapką nie kombinować. Pozdrawiam Iwa[/quote] ...a może okład chłodzący, albo rozgrzewający są w aptekach żelowe.... A.
  18. [quote name='kslawin'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Na pocieszenie powiem, że jeszcze będzie gorąco, ale najprawdopodobniej także i parno:angryy:[/FONT][/SIZE][/quote] Liczę na to i czekam niecierpliwie :cool3: A.
  19. .....ummm pirania :loveu: [url=http://img14.imageshack.us/i/resizeofimg1388.jpg/]Imageshack - resizeofimg1388[/url] A.
  20. [quote name='deer_1987']Ale ja pisalam post pomiedzy :P wiec dalas wiecej od tamteo postu :D[/quote] tak schowałaś się ;) A.
  21. słodkie malństwo :loveu: [URL]http://i233.photobucket.com/albums/ee99/pokoik1/male.jpg[/URL] wszystkiego najlepszego na pół roczku :lol: A.
  22. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R']Witam! Przepraszam, że milczę, ale mój komputer ostatnio przechodzi sam siebie. Jak działa poczta to nie działa mozilla, jak działa mozilla, to net nie działa. I tak w kółko, a ja po prostu dostaję tu białej gorączki. Nie ma to jak poprosić brata, żeby zajrzał kontrolnie do komputera :mad: Odpowiadając.... Chowek kremowy to chłopak. A Vega... niby jest ciut lepiej, niby zaczyna delikatnie opierać się o chorą łapkę, ale nadal na niej nie staje. Niby lekka poprawa jest, ale cały czas jest na tabletkach przeciwbólowych. Pozdrawiam Iwa[/quote] Dobrze, że dałaś znak, bo już myślałam, że coś się stało.... ...te komputery :diabloti: fajny ten kremik ;) Biedna Vega, a może jakiś masaż łapki by pomógł ? A.
  23. [quote name='deer_1987']Dawaj weicej wiecej :D[/quote] dałam, co miałam....więcej nie mam :shake: A.
  24. [quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Błagam nich ktoś mi powie że w weekend będzie ładnie. Dzisiaj cały dzień padał deszcz. Rano wyszłam z Salsą na spacer w czasie kiedy mocno lało bo nie wyglądało na to że za chwile ma się rozpogodzić. Musiałam pierwsza wejść na trawnik, dopiero wtedy Salsa łaskawie postawiła swoje księżniczkowe łapki na mokrej trawie i się załatwiła :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Mama mówiła że w południe też cyrk odwalała na spacerze i nie chciała zrobić siQ, teraz też pada więc pewnie będzie kolejna powtórka z rozrywki.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Kto by pomyślał że pies który uwielbia biegać po kałużach, tarzać się we wszystkim i ogólnie być brudny tak bardzo nie lubi moknąć na deszczu :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Księzniczkę masz i już ;):p A.
  25. [quote name='J.G']Rewelacyjne fotki,bardzo mi się podobają.:loveu:[/quote] [quote name='Błyskotka']Super fotki :multi::multi::multi:.[/quote] Bardzo dziękuję :lol:, miło mi że się podobają a nie chwaląc się powiem, że to Moje Dziecko :loveu: takie zdolne jest :p;) A.
×
×
  • Create New...