-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='bonsai_88'] [B]Maks[/B] szkoda :placz: [/quote] Ja też żałuję :-( ale mam katalog ;) A.
-
Fajne te obrazy "piaskowe" :p już takie kiedyś widziałam A.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
M&S replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Mudik']No przecież Bratysława to zagranica? Skąd to zdziwienie?:lol:[/quote] Myślałam, że coś jeszcze poza tym.... A. -
[quote name='bety']Łooooo masz, jak to można aparatu zapomnić :shake::diabloti: toż to podstawa na wystawie. :p Pzdr[/quote] ...no widzisz, ja tez sie dziwię :roll: ...a jak zdziwiłam się na Gwardii :crazyeye::crazyeye::crazyeye: pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło A.
-
mały rekin :evil_lol: [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww284/Angelika_Roser/k.jpg[/URL] poknonałem kiciusia..:cool3: [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww284/Angelika_Roser/k8.jpg[/URL] kapitalny maluch :loveu: A.
-
[quote name='Matagi']A w Białymstoku troszke pokapało /akurat na tyle,żebym nie musiała ogrodu podlewać;):evil_lol:/ i świeci słonko.Jaka ma byc pogoda na niedzielę?[/quote] Dokładnej pogody jeszcze nie znam, ale pewnie będzie podobna... A.
-
[quote name='bonsai_88']Tylko im nic nie zrób w trakcie tego polowania :lol:[/quote] ...nie widziałam :shake: bardzo załuję, ale może na BIS przyjdą w niedzielę... O, jakie tematy....:evil_lol: A.
-
Cześć białasy ;) usciski dla maluszków :loveu: i głaski dla Zorki :lol: A.
-
Uprzejmie donoszę, że nad Gwardią burza straszyła, ale nic jej z tego nie wyszło, słońce prażyło, ale teraz u mnie pada....i burzy sie troszeczkę A.
-
Hejka, głaski dla Bobka :p A.
-
[quote name='bety'] Hejka Hm, a Ty nie na wystawie? :roll: Pzdr[/quote] Byłam, oglądałm, plotkowałam ale pusty łeb.....nie wziełam aparatu :oops::mad::mad::mad::diabloti:...naszykowany na oczach :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: ale poprawię się... śliczna kaktusa [URL]http://img403.imageshack.us/img403/2949/kakt.jpg[/URL] A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Ale Wam dobrze :p morza szum, ptaków śpiew.....a Zuzia ma szałową czuprynę ;) A. -
[quote name='deer_1987']Super Marysia!! :D[/quote] Dzięki :lol: z info, które mam wiem, że są już w porcie w ST. Petersburgu :multi::multi::multi: Mania pozdrawia :p A.
-
jakie on ma śliczne oczy :lol: [URL]http://images37.fotosik.pl/155/99cee5326d0fa063.jpg[/URL] ...ok. to czekam ;) A.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
M&S replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Mudik'] mamy dwie wystawy w tym jedną zagraniczną.;)[/quote] .....:-o:-o:-o:-o???????? A. -
[quote name='Reni']Nie było.[/quote] Dzięki :) A.
-
[quote name='gosiaja'][IMG]http://www.gdynia.mm.pl/%7Egosiaja/Kasiasz/page4.html[/IMG][IMG]http://www.gdynia.mm.pl/%7Egosiaja/Kasiasz/images/img-0048.gif[/IMG] dziękujemy pozdrawiamy również i przekazujemy :bluepaw: :bluepaw:[/quote] :lol::lol::lol::lol::lol: A.
-
[quote name='bonsai_88'] [B]Maks[/B] jakby ci się udało to będę baardzo wdzięczne :cool3:... [/quote] mam zamiar na nie zapolować...:evil_lol: A.
-
[quote name='gosiaja'] a my wczoraj pojechaliśmy sobie na spacerek do gdańska aby pieski pobiegały sobie w ogródko i jak przyjechałam to padły ze zmęczenia :) trochę spokoju było :evil_lol:[/quote] To było trochę atrakcji...:lol: A.
-
[quote name='bonsai_88'] [B]Maks i Angel[/B] widzę, że nie jestem sama w tym myśleniu :multi: A wiecie kogo ja wczoraj wygłaskałam? Cudnego i kochanego Ginusia [[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f703/nagareboshi-gin-kazoku-kanshin-139482/index2.html][/URL]. Najlepsze jest to, że z Angeliką za nic nie mogłyśmy się spotkać jak się próbowałyśmy umówić, za to spotkałyśmy się przypadkiem [znajomy mnie zwinął... tfu... wprosiłam się na ognisko :diabloti:]. Do domu wróciłam o 2 w nocy - zmęczona nadal jestem, ale wiecie jak było fajnie :cool3:... posiedziałam sobie trochę z ludźmi równie szurniętymi jak ja, powygłupiałam się trochę, połowa osób usłyszała, że ma ładne łydeczki [zdaniem Birmy oczywiście - próbowała podszczypywać, takie sliczne były :evil_lol:]... no i z młodej dumna byłam - było 7 osób, z czego 4 obcych, wszyscy pili piwo, a ona była nawet grzeczna. Słuchała się, tylko parę razy musiałam ją upomnieć jak się do łydeczek uśmiechała albo z Ginusiem zbyt brutalnie bawiła :evil_lol:.[/quote] Nie, nie jesteś...;) O to fajnie, że mogłaś wygłaskać malucha....uroczy jest :lol: Dobrego dnia A. w Wwie będą 2 "Birmy", o których kiedyś rozmawiałyśmy.... może uda mi sie fotnąć
-
Witanko w piąteczek...:lol: A.
-
Cześć dobrego dnia :) A.
-
Helo, fajnego wstawiania okien...;) A.
-
Cześć Iwa, głaski dla futer....:p A.
-
[quote name='Maks i Spark']A dostałeś może jakieś info od P. Ani....? ja wczoraj wysłałam dane i dziś resztę i ciszaaaa :cool1: A.[/quote] Już wiem ;) Witam wszystkich w piąteczek :lol::lol::lol: fajnego dnia A.