-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Cześć Szybowce :lol: A.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
M&S replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Cześć :) A. -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Cześć piątkowe :lol: A. -
Hej, hej w piąteczek :p A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Witanko :lol: A. -
[quote name='Coracao De Boi']wybaczcie, ze dlugo nie odpowiadalam, ale dopiero wrocilam z wojazy. maluszki juz w nowych domkach, fotki obiecuje wstawic. Braneczka w Finskiej Vaasie tonie w luksusie skandynawskiej przestrzeni i milosci nowej rodziny, Baquetka na zasluzonym urlaubie w pieknym domku wakacyjnym pod Berlinem, a moj ulubieniec mamisynek Balizeiro dojrzal i bawi na pierwszych wakacjach w podwarszawskich lasach, gdzie zbiera sily przed wyprawa zycia :) i nabiera krzepy podczas harcow ze starsza siostra z miotu A, czyli nasza 'Prymulka'. Jej zdjecia tez obiecuje wstawic,... powstala galeria, wiec warto zapelniac podengusami.[/quote] Hello, mam nadzieję, że teraz będziesz częściej na dogo.... Fajnie, że malce są już w swoich domkach, a szczególnie miło mi, że jeden mieszka pod Warszawą....może uda sie kiedyś spotkac :p Napisz coś więcej o podenkach ich charakterach itd. A.
-
[quote name='J.G']Pada i nie pada,okropna pogoda wściec się można.[/quote] A dostałeś może jakieś info od P. Ani....? ja wczoraj wysłałam dane i dziś resztę i ciszaaaa :cool1: A.
-
[quote name='Asiaczek'] Jesoooo, uciekam... Dobranocka! Pzdr.[/quote] Papa :p A.
-
[quote name='J.G']Jestem na bieżąco,zero zaległości:loveu: DOBRANOC.[/quote] Cieszę się, rozumiem że już nie pada....? A.
-
[quote name='deer_1987']Dzieki i [IMG]http://www.sheepworld.de/menu/mittelbild/mitte_habdichgern.gif[/IMG] i [IMG]http://1.bp.blogspot.com/_EjBBbvfXa9Q/SWZvwyCRmHI/AAAAAAAAAsg/FxdJWWUlrsY/s400/Natti.jpg[/IMG][/quote] słodkich snów...[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/550/550470opln9i59wi.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='deer_1987']Dzieki za wiare w nas :P[/quote] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/2064/2064194cai03licqe.gif[/img][/url] A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
fajny filmik :lol: A. -
[quote name='Asiaczek']Rrrrrany, poważnie to zabrzmiało...:cool3: Pzdr.[/quote] ....barrrrdzo poważnie [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/355/355349b1jp6clj01.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='deer_1987']Nie, ale teraz od poniedzialku dojdzie nam ta nowa piata praca i na razie nie wiemy jak to rozwiazemy - wiemy ze bdziemy probowac roznych opcji np. wyjechania z domu pozniej o 30-60 min niz teraz (jak Tz bedzie mogl zaczac pozniej) i wtedy spokojniej dla psow bo tak bedziemy wyjezdzac jak teraz to spacery beda na styk na max granicy (a wiadomo ze czasami sie moze cos stac na drodze czy pociagi jezdzic nie beda cxzy dluzej nam w pracy zejdzie - wiec klucz zostawimy znajomej w razie co). bedziemy tez proboewac ze ja po 3 pracach do domu i potem ta w Eslöv a Tz sam tamta nowa. Albo ze ja bede podjezdzac autobusem wczesniej (ja koncze ok 10, on ok 11) i on dojedzie. Trzeba bedzie na 4 tyg znalesc jakies rozwiazanie. W sumie na 3 tyg bo ten ostatni tydzien to ja nie bede miec tej pracy od 6 do 10 wiec latwiej wtedy :D[/quote] ...na pewno sobie poradzicie :lol: A.
-
[quote name='deer_1987']Niom i to w sumie tez milo bo poniedzialek, sroda i piatek. We wtorki jestem prawie wolna (mam ta jedna prace w Eslöv), a w czwartki dopiero na 8-9 jade.[/quote] To nie jest tak źle...:p A.
-
[quote name='deer_1987']Tak wiem ale z drugiej strony wracam najpozniej o 13 i wtedy moge spac do wieczora :D takie pobudki to jeszcze tylko 3 tyg (do 29 lipca)[/quote] to można jeszcze wytrzymać... A.
-
[quote name='deer_1987']Dobranoc! pobudka o 4[/quote] Bardzo Ci współczuję, te bardzo wczesne pobudki....:shake: Miłych snów :p A.
-
ale męczydusza z Ciebie Asiu, znaczy męczyMaśka :evil_lol: i stanie.... [url=http://img150.imageshack.us/i/img6488i.jpg/]Imageshack - dsc03649ms9.jpg[/url] ....bieganie [url=http://img38.imageshack.us/i/img6494.jpg/]Imageshack - img6494[/url] i znowu stanie [url=http://img37.imageshack.us/i/img6510q.jpg/]Imageshack - img6510q[/url] oj, chyba musimy poważnie porozmawiać...:mad: A.
-
[quote name='bety']No to ja już widzę to Wasze przybycie na wystawę po imprezie. :cool3: Będzie "wejście smoka". :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pzdr[/quote] Myślisz, że będzie zionąć ogniem....:crazyeye::evil_lol: A.
-
[quote name='Matagi']Będzie oko w oko;) Ja też będę bez swoich ogonów.Szyby wchodzą jakoś po 11.00....:roll:chyba;) Ale ja będę dużoooo wcześniej,ok.8.00;)[/quote] Ja będę trochę póżniej, ale tak żeby na baski zdążyć, a potem wilcze.... A.
-
[quote name='Asiaczek']Ucałuj ją od nas wirtualnie. A jak wróci - wycałujemy Ja tutaj wszyscy! Pzdr.[/quote] Już ucałowałam, ale tylko pisemnie....słownie niestety małe szanse, bo to byłby najdrozszy całus świata....:cool3: A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]mam wyrzuty sumienia teraz :oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ukłon księżniczka mi złożyła [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] ...i bardzo dobrze :evil_lol: a to nie wiedziałam, że sie kłaniała...:oops: A. -
[quote name='Matagi']Oczywiście,że TAK!:multi: Dlatego piszę,że jeszcze dwa dni;)W piątek pracuję,w sobotę pracuję,później troszkę poimprezuję /kolega z Litwy przyjeżdża;)/,a w niedzielę skoro świt zasuwamy do Wawy:lol:.[/quote] To fajnie, liczę na spotkanie oko w oko ;), ja będę dzika i swobodna :lol: tą razą....o której chodzicie? A.
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]witam się wieczorową porą z Wami :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Miło Cię widzieć :lol::lol::lol: A.
-
[quote name='moon_light']trzymam kciuki za to zeby nie wpuszczali niezgłoszonych psów. I tak bedzie tłok jak co roku... :angryy:[/quote] Jutro pewnie będzie luz....