Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. M&S

    Moje Chow Chowy

    Sobotnie dzień dobry :) A.
  2. Cześć wilki, miłego dnia :p A.
  3. Witanko, jak samopoczucie ? A.
  4. [quote name='Lapeno']W Czechach już są.Widziałam na Polskich wystawach ( na tegorocznej w Katowicach). Może już wkrótce ktoś się skusi na tą cudowną rasę. Ja bym bardzo chciała takiego uszatka:razz:[/quote] Tak w Czechach, na Litwie....piękne psy, ale wymagają dużo pracy...
  5. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Doberek, Okna wybrane- Złoty dąb. teraz wybrałam kafle do łazienek :razz:. Zaraz będę wybierała drzwi do łazienek i do pokoi :roll:. Tynkowanie w toku. Jeszcze chwilka i będę mogła powiedzieć, że mam dach nad głową :evil_lol: Teraz jestem zmęczona. Jutro wyjazd do weta na autoszczepionkę dla Dolci. Alergia w odwrocie:multi::multi::multi:. Może do jesieni obrośniemy:roll: Pozdrawiamy.[/quote] Hello, widzę że zbilizacie się do końca inwestycji ;) fajnie Biedna Dolcia, nie wiedziałam, że ma alergię....na pewno obrośniecie :p a skąd masz takiego słodkiego jeżyka....? [url=http://img193.imageshack.us/i/532925cd57jpeg.jpg/]Imageshack - 532925cd57jpeg[/url] i jeszcze jedno, jak wstawiasz foty przez "żabę", to tam jest opcja wielkości zdjęć. Ustaw sobie na 600x....(nie pamietam) i będą większe foty :) A.
  6. [quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Wczoraj po południu wyekspediowałam na szkolenie przygotowujące do konkursów dzikarzy RASTASA i BAJUTĘ!!! :multi: :multi: :multi: AJUTA została w domu...:angryy:[/FONT][/SIZE][/quote] Oooo, to będzie dziczyzna na obiad...:evil_lol:, a Ajuta dlaczego nie pojechała ? A.
  7. [quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Mile witamy w ten słoneczny dzień...[/FONT][/SIZE]:multi: [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Dzisiaj szykujemy się na wystawę-czeka nas kąpiel!!!:crazyeye:/jak milczę na dogo to nie udaje mi się zalogować...:mad:/.Zdolniacha z Ciebie Maks i Spark -ja tez chcę taki suwaczek dla ASTRY-16 sierpnia skończy roczek...Jakieś porady na PW???Pliiiz...[/FONT][/SIZE] [/quote] Hello, szykujcie się.... e tam, wymówka, ja też nie loguję się za pierwszym razem...., to wciskam F5, i do skutku...;) Suwaczek, Dzieki za miłe słowo, zaraz link podam :p A. ps. wpadnij do na na foty...
  8. [quote name='Agappe']każda moda jest zła dla rasy.. niestety moja rasa też tej modzie zaczyna podlegać, a jeszcze nie wszedł film z Richardem Gerem.. jestem przerażona co to będzie jak ludzie ujrzą ten film:shake::shake:[/quote] wilcze nie są modne, ale moim zdaniem, rasa nie rozwija się we właściwym kierunku, moda na keesy dotarła niestety i do nas...:-( A.
  9. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Doberek i dobrej nocki:lol: Mania Zuch dziewczynka;). Foty robi cudowne:loveu:. Mam nadzieję, że ma rejsowych fot niezły zapasik :roll:. Pozdrawiamy[/quote] Hello, Ja też mam nadzieję, że będą fotki z rejsu :p A.
  10. [quote name='bety']Wybaczamy Ci. :lol::p Pzdr[/quote] O dzięki :lol::p A.
  11. [quote name='boksiedwa']3 dnia to co innego a wg. regulaminu [I][B]VIII. Uprawnienia i obowiązki wystawców[/B][/I] [I][B]6. Wystawca zobowiązany jest być na wystawie wraz z psem od chwili jej rozpoczęcia aż do zakończenia,[/B][/I] [I]uczestniczyć w ewentualnej prezentacji zwycięzców, brać udział w konkurencjach fakultatywnych, do których zgłosił swoje psy, oraz uczestniczyć w konkurencjach finałowych z psami, które zdobyły stosowne[/I] [I]tytuły.[/I] Dopiero ta dalsza część odnosi się do BIS'ów[/quote] .....nie zdażyło się jeszcze, zeby nie można było wyjść i wejść później...
  12. [quote name='boksiedwa']Gratki dla dzisiejszych zwyciężców :) teoretycznie, według regulaminu, nie :mad: ale jak uda ci się dogadać z "wpuszczającymi" to pewnie wyjdziesz i wrócisz spokojnie :evil_lol:[/quote] .....to jak wg. Ciebie byłoby możliwe zorganizowanie BIS 3 dnia wystawy ?
  13. [quote name='kira']Popieram ! to jest po prostu niewybaczalne :evil_lol: :cool3: ( co niektórym to się zdarza non stoper , coooś o tym wiemy ;) :lol: ) pozdrawiam ![/quote] [quote name='Maks i Spark']...no widzisz, ja tez sie dziwię :roll: ...a jak zdziwiłam się na Gwardii :crazyeye::crazyeye::crazyeye: pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło A.[/quote] kajam się..... A.
  14. [quote name='Guciek']Gratulacje dla wszystkich! Pytanie do tych, których sędziował Zvi Kupferberg - jak wrażenia? [B]I druga sprawa - czy ktoś się może orientuje, czy ze zgłoszonym psem można w trakcie wystawy wyjść i potem wrócić na ewentualne finały?[/B] Mam kilka spraw w Warszawie do załatwiania, a średnio widzi mi się jeżdżenie tam co chwila:roll:[/quote] ....Moim zdaniem można
  15. [quote name='andromeda']swietne fotki. szczegolnie podoba mi sie jedna z wiatrakami [SIZE=1](elektrownie powietrzne) [/SIZE][SIZE=2]cos w nich jest bo zawsze sie przygladam jak mam okazje. Troche takie to dziwne :roll:[/SIZE][/quote] Dzięki :p Fakt te "wiatraki" przyciągają wzrok... A.
  16. [quote name='bargest']My tez po wystawie i same sukcesy.Gryfonik belgijski TEQUILA Bargest Naj.Dorosla Suka,CWC,CACIB,BOB,gryfonik brukselski ALI-BE v.d.Platte Belskes Naj.Pies CWC,CACIB,BOB i moja najmlodsza pociecha PEARL OF HAPPYNESS Bargest Zw.Mlodziezy:multi:Oprocz tego suczka/ gryfonik brukselski/ z mojej hodowli SCARLETT Bargest Naj.suka CWC,CACIB.Gratulacje dla Malgosi i Grzegorza.:lol:[/quote] GRATULUJEMY byłam dziś na wystawie, szkoda, że się nie spotkałyśmy.... A.
  17. [quote name='Izabela124.'][CENTER][CENTER][COLOR=purple][/COLOR][/CENTER] [B][COLOR=green]A tak wogóle to zapomniałam wam napisać, że zostałam pogryziona przez psa koleżanki i mam jednego szwa na nodze. Nic mi poza tym się nie stało. Przez dwa dni miałam sączek w tej ranie, bo krew ciągle z niej leciała, ale dziś mi go wyjeli. Rana dobrze się goi. Trochę jak chodzę to boli mnie noga, ale co zrobić.[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Pozdrawiam wszystkich :loveu:[/COLOR][/B][/CENTER] [/quote] To co mu zrobiłaś, że chciał Cię zjeść....;) A.
  18. [quote name='dogomanka_']Podobny nawet,z tego zdjęcia mi na jakiegoś szpica wygląda,ale w schronie nie miałam zabardzo jak mu się przyjrzeć bo pracownik mnie ciągle przeganiał od klatki do klatki.[/quote] bo to jest szpic wilczy....
  19. fajne :lol: [URL]http://images41.fotosik.pl/156/19e13319d463e4b3.jpg[/URL] Oooo, będą nowe majorasy....:p A.
  20. [quote name='macsow1']:loveu:moja lhasa apso magic of elegance azurowa amhara najlepszy junior w rasie i ścisły finał na best in show junior i tym samym ukończyła mŁodzieŻowy championat polski :loveu: (11 miesięcy) tutaj należą się ogromne podziękowania dla hodowli "nasza sfora fci" za opiekę nad mufką i wspaniały handling. DziĘkujĘ :multi:[/quote] gratulacje !!!!!!
  21. [quote name='Mudik']Która:cool3::cool3::evil_lol::evil_lol:[/quote] ....wiadomo, która :eviltong: A.
  22. ale rozpuszczone.... [URL]http://images45.fotosik.pl/160/d629feab9bed6e6bmed.jpg[/URL] [URL]http://images48.fotosik.pl/160/b08cf7ce0c8fda69med.jpg[/URL] moja ślicznota puchata :loveu: [URL]http://images47.fotosik.pl/160/4689f661ea9b0084med.jpg[/URL] A.
  23. [quote name='Asiaczek']Jestem pełna podziwu dla tej kobitki... Pzdr.[/quote] zdolna bestyja....;) A.
×
×
  • Create New...