Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. wygląda jak wieloryb.... [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9247a.jpg[/URL] świetne [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9263b.jpg[/URL] [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9265b.jpg[/URL] i to [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9264a.jpg[/URL] a to chyba Dar Młodzieży ? [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9254b.jpg[/URL] suuuper foty :lol: A.
  2. a zrobił ktoś zdjęcia majorkom, były tylko 3 sztuki....?
  3. ...złapała trop ;) [url=http://img34.imageshack.us/i/liraretro.jpg/]Imageshack - liraretro[/url] A.
  4. śliczny :) [URL]http://img60.imageshack.us/img60/1531/kicia1.jpg[/URL] ale oczy :-o piękne [URL]http://img237.imageshack.us/img237/6127/kicia3.jpg[/URL] słodki rudzielec :loveu: [URL]http://img443.imageshack.us/img443/1013/kicia4.jpg[/URL] Mmmmm, tygrysica....;) [URL]http://img443.imageshack.us/img443/4675/kicia0.jpg[/URL] super koty :lol::lol::lol: A.
  5. [quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :).[/quote] Witaj Aniu :lol: A.
  6. [quote name='J.G']Dzień dobry:loveu: Miłego dnia. [/quote] Hello, dziękuję i wzajemnie :lol: A.
  7. [quote name='Matagi']No to miło mi się pracowało w Waszej galerii:lol: Spędziłam tu ostatnie 1,5 godziny;):lol: Ech,te cudne żaglowce.....:roll:rozmarzyłam się nieco....żeby mnie na taki rejs ktoś chciał zabrać....mogłabym być....majtkiem:roll:....czemu nie...:roll:....a do 15.00 jeszcze 3 godziny...:cool3:[/quote] To pracowicie dzień spędzasz....;) fajnie Żaglowce ładne, fakt, a jak będziesz kiedyś chciała popływać, to daj znać...może cos się wykombinuje :p, szkoda, że Mani jutro nie będzie, to pogałybyście sobie o tym..... ...tylko 3 godziny :lol: A.
  8. M&S

    Quest i Kersi...

    [quote name='andromeda']Hej hooo cisza bo produkcja nowych fotek trwa :p a z tych co mam jakos mi sie nie chce wybierac :roll: a malutka powinna byc w poniedziałek :multi: [SIZE=1]w koncu[/SIZE][/quote] Fajnie, będą fotki :lol:, zazdroszczę Wam nowego małego futrzaka w domu :p A.
  9. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/540/540957x9slahm5jk.gif[/img][/url] witanko A.
  10. [quote name='orinka']U nas już po porodzie. Mamy 1 dziewczynkę i 2 chłopaków, wesoły tercecik! [/quote] GRATULACJE :multi: śliczne fasolki :lol: [URL]http://photos.nasza-klasa.pl/6744739/27/other/std/5d0779e6ac.jpeg[/URL] A.
  11. [quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Taaaaaaaak,a czy ja to powiedziałam...:eviltong:Hi,hi,one robiły wszystko ,żeby tylko załapać się na wyjazd.Miłe,grzeczne,wykonujące polecenia...:evil_lol:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Same wskoczyły do samochodziku...I pojechały z obcymi ludźmi...:cool1:No,ja takich to ich nie widziałam nigdy w życiu...Nawet jak jeździły na zawody,a przecież to lubiły!!![/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Tylko teraz boję się telefonu,że już ...nie są takie łagodne i potulne...:shake:[/FONT][/SIZE] [/quote] To masz dobrych czterołapych aktorów ;):evil_lol:...nie znam kareli, więc mogę być nieobiektywna, jeżeli chodzi o ich charakter, ale napatrzyłam się na nie i ich właściceli na wystawach .....i nie mam do nich zaufania :cool1:, nawet na ringu honorowym weteranów, trzymałam się od karelczyka na odległośc... A.
  12. śliczny ten phalene :loveu: [URL]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/IMG_0417_640_x_480.jpg[/URL] widziałam go
  13. [quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Witamy,witamy...ŚLICZNE ZDJĘCIA!!!:multi:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Rejs życia!!!Podziwiamy pasję,hi,hi my co najwyżej wybierzemy się w tym roku na rejs stateczkiem po Kanale Augustowskim...;)[/FONT][/SIZE] [/quote] Witam Szybowce :) ...jak dotąd tak, rejs życia ;), ale coś mi się wydaje, że będą podobne... Fakt Marysia lubi pływanie, w przeciwieństwie do mnie...:evil_lol: A Kanał Augustowski, też ładny jest :p A.
  14. M&S

    Akity Baby:)

    [quote name='Matagi']Dzień dybry z pracy:lol:Aby do 15.00....:roll:[/quote] zleci, już 10.00 :p A.
  15. [quote name='panienkabubu']Byłam od 9 do 17:30 :hmmmm:[/quote] ...to nieźle się ukryłaś :evil_lol:, może następnym razem uda się spotkać :p
  16. [quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Ha,ha na dziczyznę to troszkę poczekamy...;)[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Jak ruszą polowania i psiaki się sprawią dobrze to...:p No,ale mają przesłać fotki z postępów piesów.:lol:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]A najstarsza została w domku bo zachowała się jak pies obronny i znajomy wolał zacząć tresurę od ŁAGONYCH :eviltong: -jak to określił kareli ,a nie od stróżująco-obronnej pannicy!!!:angryy:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]No i znowu zacznie mi tresować szybowce i przyprawiać o palpitację serca królisie...:mad:[/FONT][/SIZE] [/quote] Karelczy łagodny....:crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie wierzę A.
  17. [quote name='panienkabubu']Ja wczoraj wstałam o 2:45 i wróciłam do domu o 23:40 :) Coś jeszcze?:eviltong: Powodzenia dla dzisiejszych wystawiających![/quote] chyba szybko się zwinęłaś z wystawy, bo z Asiaczkiem szukałyśmy Cię i nie znalazłyśmy.....:mad:
  18. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']:lol: i tak byłam zadowolona ze ,,żaba" tym razem nie odmówiła posłuszeństwa. Jakoś mam z nią na bakier :angryy:. Nie kombinowałam z rozmiarami fot bo mogło być różnie ;) Iżyk Malusi - tak go nazwałam- dostałam fotkę od koleżanki i szybciutko pośpieszyłam podzielić się cudakiem. Ja wpatrywałam się w niego z godzinę :razz: Dolci alergia jest już w odwrocie. Budowa jej zaszkodziła na urodę i zdrowie :-(. I tak się cieszę, że tylko jeden misiek a nie wszystkie 3psy :p[/quote] musisz zaprzyjaźnić się z żabą...;) Jeżyk jest cuuuudny :loveu: ma taką słodką buźkę :lol: Tak prace budowlane i remontowe nie sa obojętne dla naszych futer, wiem cos o tym...:cool1: A.
  19. Witam w sobotę, życzę wszystkim miłego dnia :) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/226/226858x1fzzl2gfm.gif[/img][/url] A.
  20. M&S

    Anioły i Demony

    Cześć białasy :p fajnego dnia A.
  21. M&S

    Quest i Kersi...

    Doberek :) A.
  22. Witanko sobotnie :) A.
  23. M&S

    Eśkowa galeria :)

    Hello miłej soboty :p A.
  24. M&S

    Akity Baby:)

    Hello, fajnego dnia :lol: A.
  25. Cześc, miłej soboty :lol: A.
×
×
  • Create New...