-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Doberek. Mam nadzieję, że aparatu nie zaaaaaaaaaaaaapomniała :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fajnie by było choć pooglądać wystawę na fotkach ;) Ja do sprzątania zmykam :angryy:[/quote] Aparat za brałam :multi:, ale jeszcze nie wiem jak wyszło.... A.
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Dzień dobry w słoneczną niedzielę. Próba zaprzyjaźniania się z ,,żabą" [URL="http://img41.imageshack.us/i/img0983cmx.jpg/"][/URL][/quote] ...i cudnie jest :lol: [URL]http://img41.imageshack.us/i/img0983cmx.jpg/[/URL] ...a może to królewicz zaklęty ;) A.
-
[quote name='deer_1987']Oby Wam pogoda dopisala bo u nas sciany deszczu co chwile..[/quote] Deszczu nie zapowiadali, jest słońce i błękit ale upału nie ma :p A.
-
Miłych niedzielnych spacerków :lol: głaski dla majorasów :loveu: A.
-
Niedzielne dzień dobry :) A.
-
Hej, dzis w Warszawie będą małe podenka, chyba jedna sztuka.... A.
-
[quote name='deer_1987']No to nie zapomnij i duzo foc :D moze jakies jamniczki? :cool3::cool3::cool3:[/quote] jamniczki były w piątek....a ja zapomniałam aparatu :oops::mad: A.
-
Ciekawe, czy bedą dziś jakieś hokkaido w Warszawie ? A.
-
Cześć, miłej niedzieli :lol: A.
-
Cześć Szybowce, jesteście pewnie już w drodze....:) A.
-
Witam się niedzielnie :p A.
-
[quote name='deer_1987']A to Wasze zdjecia fal czy z neta?[/quote] Te dostałam z za oceanu ;) aż taka dobra nie jestem :evil_lol: zaraz dopijam kaffe, szykuję się i jadę na wystawę, mam nadzieje nie zapomnieć aparatu...tym razem :cool3: A.
-
Hello niedzielnie :) A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Dzień dobry :lol: miłego dnia A. -
Witanko, dobrej niedzieli :) A.
-
Witanko :) dużo zdrówka A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Cześć w niedzielę :lol: A. -
[quote name='lolka75']Dziekuje Dziewuszki za mile slowa i wsparcie:loveu::Rose: Panstwo pojechali na wywczasy... na dwa tygodnie, do Polski. Ale mieli psa, labradorke Brit. Co zrobic z psiakiem jak nie ma panciostwa... zawiezc do zachwyconej psami lolki!!! Ja kocham psy.... uwielbiam. W parku przy kazdym przystaje, glaskam, wypytuje wlasciciela. Ale lubie tez jak wlasciciel swojego psa dazy sporym uczuciem. Niestety labradorka nie ma szczescia... Mam wrazenie ze panstwo najchetniej oddali by Brytke lolce... gdyby nie wstyd i, mam nadzieje, przyzwoitosc. Panstwo wyjezdzali w sobote a Brytka byla juz u mnie we wtorek:roll:. No bo co im sie bedzie starucha (10 latek) krecic jak sie beda pakowali:shake:. Suka przyjechala taka brudna ze przy jednym pociagnieciu reka po siersci mialam czarna lape. Rozmawialam z wlascicielka czy moge jej dawac uszy swinskie do gryzienia... to odpowiedziala ze chyba tak ale jak ona daje to psina ma biegunke. U mnie wcina uszy prawie codziennie i ani sladu biegunki:roll:. Ale jak panstwo maja wakacje to i ja suce robie wakacje:roll:. psisko wykapane, wyczesane platy starej wylinialej siersci zlepionej lojem i lupierzem, nasmarowane lokcie z odgnieceniami od betonu. Suczydlo spi w poscieli, uwala sie po kanapach (ja wiem ze to nie fajnie robic przeciwko zalecenniom wlascicieli...ale jak moje leza na kanapach to jak mam zakazac gosciowi?) chodzi na spacery, dupke wozi autem. Jak poszlismy na spacer na lake to Brytka jak sie dopadla do trawy to od razu sie zhaftowala. Niestety ona cale dnie spedza na calkowicie wybetonowanym podworku, a spi w klatce w garazu. Moze ona nie ma zle u siebie, moze ja kochaja na swoj sposob.... ale szkoda mi tego starego pychola. Ona jest fajna i chociaz czasem upierdliwa w swojej labradorowosci:roll:.... to chce zeby miala lepsze wakacje niz panstwo;) No i musze powiedziec ze moje biale sa super goscinne. Odstepuja starej zabaweczki, kostki. Rozruszali babisko:evil_lol:. A wieczorami to tak sie wsciekaja ze musze towarzystwo uciszac bo wrzask jak w psiarni:roll::evil_lol:. A ponoc Brytka juz sie nie chce bawic i tylko lezy cale dnie na podworku:roll::shake:. ....[/quote] Lolciu, jesteś Aniołem :loveu::loveu::loveu: Szkoda mi tego labka, 10 lat to nie jest staruszek.....wreszcie pies wie, że żyje. Po co takim ludziom pies, to nie przedmiot.... Ciekawe, czy labek będzie chciał wrócic z nimi do "domu".... Głaski dla futer :lol: A.
-
[quote name='J.G']M&S dziękuję za stawkę pomków:loveu:.[/quote] Bardzo proszę :p
-
...biegnę, już biegnę [URL]http://images46.fotosik.pl/160/97c2c129ad37b02amed.jpg[/URL] uśmiech szybowca :lol: [URL]http://images45.fotosik.pl/161/ed002281b8a019b8med.jpg[/URL] fajne zdjęcia koty rewelacja :) A.
-
[quote name='AngelsDream']Fale niesamowite. :D[/quote] Tak robią wrażenie :p A.
-
[quote name='Błyskotka']No i Dobranoc :sleep2::sleep2::sleep2:.[/quote] Miłych snów :lol: A.
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: gniotek w tunelu autokarowym jest super. Ale sama tak bym nie chciała :p Fale są śliczne ale i straszne :angryy::angryy::angryy: Dobrze ze Bałtyk takimi nie zamiata :p Dobranoc;)[/quote] Dobranoc :lol::lol::lol: A.
-
[quote name='orinka']Boże, ile nas to wszystko łez i nerwów kosztowało. Najpierw zły z obawy a pozniej łzy szczescia jak usłyszałysmy nasze male syreny strazackie. I tak mamy mały tercecik:loveu: Mamusia doskonale opiekuje się swoimi maluszkami,na siłe wyciągamy ją na spacerki.Jak na razie do jedzenia podajemy jej ryż+ saszetki convalescence.[/quote] Ważne, że wszystko dobrze się skończyło....głaski dla maluszków i dzielnej mamuski :lol: A.