[quote name='bety']Dzień dobry :lol:
Hura :multi:, mogę coś napisać na dogo - bo wczoraj szału dostawałam z tym muleniem.
Pzdr[/quote]
Hejka, ja też miałam problem, ale może się naprawi...
[quote name='Asiaczek']Aaaa, pogoda... No nic. Jak siostra wyjedzie i będziesz się czuła na siłach - daj znac.:lol:
Pzdr.[/quote]
Ok.;)
[quote name='jamnicze']Mi też się w końcu udało tu dotrzeć :lol:
Ale parówa za oknem, ledwo dycham, piesa też tylko leży.[/quote]
Cześć jamnicze :)
Teraz u mnie pada....
[quote name='deer_1987']Dzien dobry - czytalam ze duzo sie u Was dzieje?[/quote]
Hello, tak jakoś sie porobiło...;)
A.