Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. I sobie powiem dzień dobry i Maksowi i ogonkom....:lol: A.
  2. M&S

    Quest i Kersi...

    Doberek :) A.
  3. M&S

    Eśkowa galeria :)

    Hellp, dobrego dnia :lol: A.
  4. Witam sie czwartkowo :) A.
  5. Witanko, dobrego dnia :lol: A.
  6. M&S

    Moje Chow Chowy

    Hello, dobrego dnia :) A.
  7. M&S

    Anioły i Demony

    pamiętam..... A.
  8. Ja stawiam na drugi koniec smyczy, ten dwunożny.... A.
  9. ...kruszynka :p [URL]http://img381.imageshack.us/img381/2001/68237527.jpg[/URL] urocza A.
  10. Zdjęcia fajne, szkoda, że właścicele milczą... A.
  11. [quote name='bety'] [SIZE=1]Dlatego wszędzie wygrywa finały[/SIZE] :p:siara: [SIZE=1]Jak dla mnie powinien być zakaz takich praktyk, niech wynajmują ludzi do tego.[/SIZE] :diabloti: Pzdr[/quote] Jestem tego samego zdania.... A.
  12. [quote name='jamnicze'] [B]Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego wcięło mój awatar i baner?[/B][/quote] Nasz też ktoś wciął....:mad: Fajne foty :) A.
  13. [quote name='Mudik'] bykiem bym nie pogardziła -teściowa też byk:lol:, a bardzo ją lubię. [/quote] ...spróbowałabyś powiedzieć inaczej.....:mad: A.
  14. ale ma fajną brodę...:p [URL]http://images43.fotosik.pl/163/7ea536e53ad9dabfmed.jpg[/URL] A.
  15. [quote name='bonsai_88']Ja też za wami strasznie tęskniłam :loveu:[/quote] ...nie wierzę :cool3: A.
  16. ale cudna mina :lol: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_22/09-07-22-17.jpg A.
  17. [SIZE=1][COLOR=white]jakby coś w tym guście.....[/COLOR][/SIZE]:cool3: A.
  18. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']:lol: doberek Ehhhhhhhhhh, okna częściowo wstawione. Firma źle zrobiła pomiary i niektóre okna przyjechały za małe :evil_lol: a inne okazały się witrynami :roll:. Pan kafelkarz już 3 tydzień męczy się biedaczek w łazience z kaflami. Jeszcze z tydzień mu zejdzie:angryy:. Termin minął 18 lipca :angryy:. Ehhhhhhhhhh...... Pozdrawiamy.[/quote] Uwielbiam prace remontowo-budowlane......:roll: Cierpliwości życzę :cool3: A.
  19. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Aniu ale my jesteśmy bez włosa :cool3:. Na poważnie to Sułtan jest na tyle "uniwersalny " że mogę go wystawiać przez cały rok. Nawet jak gubi włos nie wygląda tragicznie. On ma sporo puchu a nie tak jak Fjona która ma sztywny włos. Wasima chyba też w większości będzie puchata, zobaczymy mniej więcej za rok ;).[/quote] to dobrze, że ma włos cały czas :p moje też tak mają... A.
  20. M&S

    Moje Chow Chowy

    ale ofutrzony.... [url=http://img145.imageshack.us/i/dscn5578.jpg/]Imageshack - dscn5578[/url] A.
  21. łał ile motyli :p świetnie wygląda [URL]http://img148.imageshack.us/img148/9761/motyl33.jpg[/URL] ale tłok ;) [URL]http://img170.imageshack.us/img170/8981/motyl22.jpg[/URL] cudny :lol: [URL]http://img401.imageshack.us/img401/9756/motyl07.jpg[/URL] ten też... [URL]http://img401.imageshack.us/img401/1961/motyl32.jpg[/URL] wszystkie mi się podobają A.
  22. [quote name='Asaurus'] Coś dla klikerowców i nie tylko: http://www.dogomania.pl/forum/f996/kliker-139948/#post12660690 Sprytne :cool3: A.
×
×
  • Create New...