-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
To ja też się pochwalę, w ubiegłym tygodniu ukończyliśmy Interchampionat :multi: teraz tylko pisemko do ZG i oczekiwanie :p A.
-
Pożeracz kurzych łapek :cool3:, fajne zdjęcia :p A.
-
[quote name='agnethka']to może spacerek z aparatem? :cool3:[/quote] może, może ;) A.
-
[quote name='agnethka']mam nadzieje, że to krótka chwila będzie :razz:[/quote] ja też mam taka nadzieję :evil_lol:;) A.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
M&S replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Mudik']Takie cuś znalazłam na mudikowym forum SUPER!!!!:crazyeye::multi::multi: [URL="http://www.indavideo.hu/video/Kutya_a_medenceben"]Kutya a medencében[/URL][/quote] Ale sprytna bestia :evil_lol: A. -
[quote name='Maks i Spark']To kiepsko, wpadnij do nasz....;):lol: A.[/quote] [quote name='Asiaczek']Wpadnij i do Asiaczków, trochę jedzenia jest...:lol: Pzdr.[/quote] [B]Bety[/B] na serio nie ma dobrego humoru ..... A.
-
Fajne foty, a co to za pomek był ? A.
-
...co by tu zmalować ;) [URL]http://img24.imageshack.us/img24/3615/resizeofpsiaki1094.jpg[/URL] genialne :lol: [URL]http://img39.imageshack.us/img39/5774/resizeofpsiaki1098.jpg[/URL] A.
-
[quote name='bonsai_88'] A swoją drogą to samochód jest z salonu, ale 2-letni.. to był samochód zastępczy wcześniej ;)[/quote] Tzw. podemonstracyjny ;) A.
-
[quote name='jamnicze']My jak zwykle nieco opóźnieni :evil_lol: ale nie mniej szczerzy w składaniu życzeń :) [SIZE=4]Aniu wielu radości, uśmiechów i dużo, dużo zdrówka :Rose: [/quote][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] Asiu, bardzo dziękuję za pamięć :lol::lol::lol: [quote name='jamnicze'] Wołłłłł :crazyeye:, robi wrażenie :lol:, [SIZE=5][COLOR=royalblue]gratulacje !!!![/COLOR][/SIZE][/quote] Dzięki, przekażę komu trzeba ;) A.
-
[quote name='gosiaja']świetne te zdjęcia z auta [/quote] Ale fajnie je przerobiłaś...:lol: [quote name='Błyskotka']Dzień Dobry !!! No to będziemy czekać :cool3:.[/quote] ....nie ma wyjścia ;) A.
-
[quote name='bety'] Jestem, ale tak jakby mnie nie było. Nie mam humoru na pisanie :shake: - na dogo wchodzę żeby sobie ten humor poprawić czytając tu i tam. Eh. Pzdr[/quote] To kiepsko, wpadnij do nasz....;):lol: A.
-
[quote name='agnethka'][B]SOBOTA:[/B] gr. 1 - my :razz: gr. 3 - my :razz: gr. 4 gr. 5 - my :p gr. 10 [B]NIEDZIELA:[/B] gr. 2 gr. 6 gr. 7 gr. 8 gr. 9[/quote] to sie widzimy ;)
-
[quote name='agnethka']doberek - daj jeszcze fotki :cool3:[/quote] chwilowo fotek brak A.
-
[quote name='agnethka']to jak? widzimy się w Kielcach? :cool3:[/quote] jest to baaardzo prawdopodobne, tylko nie pamiętam, którego dnia chodzimy....
-
[quote name='Asiaczek']Grille z rana? Oj, raczej nie - trochę za ciężkie - jak dla mnie... Pzdr.[/quote] .....Jak dla mnie to bez różnicy, nie przepadam za grillem :cool3: A.
-
[quote name='Shetanka'][URL]http://www.zkwp.lodz.pl/joomla/images/PDF1/V%20grupa%20Krajowa%202009.pdf[/URL] - wg. tego jest. A na dogo nie ma subfora tej rasy ;)[/quote] ...no tak, bo to krajowa V gr. to trzeba moda do założenia poprosić...;) A.
-
[quote name='Asiaczek']Alez piekna promenada wzdłuż morza... [URL]http://img169.imageshack.us/img169/4231/img0039h.jpg[/URL] A tak wogóle, to co to za miejscowość? pzdr.[/quote] Tak piękna i cieeepło :p to Sozopol A.
-
[quote name='gosiaja']oba psy jadą ze mną mam nadzieję że to przeżyje[/quote] przeżyjesz ;) bedzie dobrze [quote name='gosiaja']lubię tam jeździć i mam nadzieję że pogoda dopisze bo przez ostatnie lata jak jestem na urlopie to pada[/quote] myśl pozytywnie...:p A.
-
[URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/690/690736hg1i7qg29i.gif[/IMG][/URL]Dzień dobry A.
-
[quote name='Shetanka']Aha mi narazie bez różnicy bo to w sumie będzie 2 lub 3 wystawa mojego Maleństwa (bo nie wiem czy na Krajówce w Łodzi jest klasa baby) . Ale trochę głupio że na całą V grupę nie ma sędziego zza granicy :placz:[/quote] na krajówce pewnie nie będzie, ale na klubowej powinna być, a klubowa jest dzień po krajowej.... ps. a dlaczego Twoja galeria nie jest w temacie "nagusków" tylko poza....?
-
[quote name='Asiaczek'] To nie na śniadanie, to na grill:diabloti: Zapomniałaś jeszcze o kotach, psie i owocach... Pzdr.[/quote] .....a nie można gryla na śniadanie.....:evil_lol: kotów i psów jeść nie będziemy, a owocki na deserek :p A.
-
[quote name='gosiaja']Jadę w bory tucholskie nad samym jeziorem [URL="http://mapy.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Czernica&sll=53.841437,17.642626&sspn=0.142405,0.308647&ie=UTF8&t=h&z=12"]Czernica - Mapy Google[/URL] może uda nam się popływać na łódkach zobaczymy jakie zamieszanie w porcie będzie miłego dzionka życzymy :)[/quote] To fajnie, ładnie tam jest :lol: dzięki A.
-
[quote name='Maks i Spark']Cześć w poniedziałek :) A.[/quote] i we wtorek ;):p A.
-
Cześć, doturlałam się do Was.;) ....są fotki u nasz dobrego wtoreczku :lol: A.