-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Fajne zdjęcia :lol: A.
-
ale kociombry :p śliczny :loveu: [URL]http://img145.imageshack.us/img145/4346/kotka.jpg[/URL] A.
-
[quote name='tulasy']Czołem Aniu! Jak tam Twoja córa marnotrawna - zdjęć nie wstawia - już się chyba wyspała- pora wziąć się do roboty Miłego popołudnia Basia[/quote] ...Córa luż leci gdzieś....:cool3:, fotki będą :p Ściskam :lol: A.
-
[quote name='tulasy']My Tulasy "opuchliśmy" z dumy ze Sparkowych i Marysiowych osiagnięć. Cieszymy sie bardzo i ściskamy Intera i jego pańcię Basia[/quote] [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/d.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/z.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/i.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/e.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/k.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/u.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/j.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/e.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/m.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/y.gif[/IMG][/URL] Tulaski kochane.... [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_9_16.gif[/IMG] A.
-
[quote name='deer_1987']Wow cudowne wyniki!! idziecie jak burza!!![/quote] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG]baaardzo się cieszę A.
-
[quote name='rodzice']mały zaczyna gorzej oddychać . A wet nie odbiera telefonu :diabloti:[/quote] Trzymam kciuki za malca..... A.
-
[quote name='Mudik']To już mogę oficjalnie pogratulować, BRAWOOOOOOO Mania, BRAAAWOOOO SPARKOWY! BRAAAAAAWOOO WILCZE! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote] Hello Magda :) [URL=http://www.myrainbowtext.com][IMG]http://img701.mytextgraphics.com/myrainbowtext/2009/07/27/727c11bb1af5ea6eaf308499690fb97a.gif[/IMG][/URL] jestem baaardzo szczęśliwa i duuuuumna jak [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_8_103.gif[/IMG] A.
-
[quote name='Ilka21'] Mój Bodzio został tatą 8 szczeniąt: 5 dziewczynek i 3 chłopczyków. Zdjęcia będa później;)[/quote] Super tata :multi: gratki :) A.
-
GRATULACJE :multi::multi::multi: od wilczych :) A.
-
[quote name='Izabela124.']Gratulacje:multi::multi::multi:[/quote] [URL="http://www.glittertextlive.com"][IMG]http://img107.mytextgraphics.com/glittertextlive/2009/07/27/81526eabd337bcfb1210ae8414f87556.gif[/IMG][/URL] A.
-
[quote name='Błyskotka']Gratulacje :multi::multi::multi::multi:. Teraz to fotki, fotki, fotki, fotki....... :razz:[/quote] [URL="http://www.pimptextlive.com"][IMG]http://img109.mytextgraphics.com/pimptextlive/2009/07/27/4ca23a6a7b9f2810356a1cf36cbe8c96.gif[/IMG][/URL] A.
-
[quote name='agnethka']no mało to Wy nie możecie? :crazyeye: GRATULKI :multi::multi::multi:[/quote] raz a dobrze... nie lubimy się rozdrabniać :p dzięki :) [quote name='gosiaja']to dopiero było szaleństwo [SIZE=6][COLOR=royalblue]GRATULACJE !!!![/COLOR][/SIZE] :bluepaw::bluepaw: pewnie teraz będziecie tydzień odpoczywać[/quote] dzięki :grins: oj było...codziennie wystawa od 19. najgorsza jest droga, bo jedzie się ok 23 godzin..najdłużej przez Rumunię ale za to wygrzałam się za wszystkie czasy ;) tydzień to nie...wczoraj cały dzień przespałam :roll: m.
-
[quote name='bianka19']Witamy się z ranka! ;) Nie zdążyłam Ci wczoraj życzeń złożyć!! :placz::placz: Przepraszam :oops::oops::oops: To Ci dzisiaj złożę , WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!! :loveu:[/quote] dziękuję bardzo :) :) A.
-
[quote name='Błyskotka']Miłego Dnia :p.[/quote] dzięki :) dla Was też... słonecznego ;) m.
-
witamy się ze Sparkiem po tygodniowych wakacjach w Bułgarii połączonych z maratonem wystawowym :p a nasze osiągnięcia to [SIZE=4][COLOR=magenta][COLOR=darkorchid][SIZE=2]UKOŃCZONY[/SIZE] [B]INTERCHAMPIONAT[/B][/COLOR] :multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE] nowy [SIZE=3][COLOR=blue]CHAMPION [B]BUŁGARII[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]GRAND CHAMPION BUŁGARII[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue]CHAMPION [B]MONTENEGRO[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue]CHAMPION [B]MACEDONII[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue]CHAMPION [B]BAŁKANÓW[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://img228.imageshack.us/i/img0068c.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8421/img0068c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img148.imageshack.us/i/img0069axc.jpg/"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3782/img0069axc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img232.imageshack.us/i/img0073b.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2182/img0073b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img228.imageshack.us/i/img0071u.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4743/img0071u.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img216.imageshack.us/i/img0070rhr.jpg/"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4633/img0070rhr.jpg[/IMG][/URL] m.
-
Cześć Szybowce :) A.
-
Hello :lol: A.
-
Cześć :lol: A.
-
Hello :lol: A.
-
Witam się słonecznie, miłego dnia :) A.
-
Hej Lolciu, witam się słonecznie :) A.
-
Cześć poniedziałkowe :p A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Witanko, u nas słońce :lol: miłego poniedziałku A.