Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Fajne foty :p A.
  2. [quote name='R.J.Osanna']Twoja faworytka zamieszka we Francji:lol:. Rozstania z malcami sa zawsze ciężkie... Na szczęście zdecydowana większość moich szczeniaczków trafia do kochających rodzin, które informuja mnie o wszystkim, przysyłają zdjęcia i wiem, że jest im dobrze:lol:[/quote] Łał, to super, chociaż z drugiej strony szkoda, że nie będzie pokazywać się u nas, ale może kiedyś się pokaże.... [quote name='R.J.Osanna'] Radosna Riviera na dzień dobry:lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/quote] ale fajna :loveu: [URL]http://images44.fotosik.pl/173/af8f89c0eeee5d6c.jpg[/URL] przypomina mi jedną majoreczkę, która podbiła moje serce czas jakiś temu :p [URL]http://images37.fotosik.pl/168/c1bddf515169b483.jpg[/URL] A.
  3. [quote name='Coracao De Boi']:) a dziekuje... szykujemy sie powoli na Klubowa :))) w Warszawie nie moglismy sie pojawic - chyba tylko 2 podengo pequeno byly: Famoso i Malinka... Jesli ktos jest zainteresowany posiadaniem psa tej rasy, piszcie smialo, bo u Pani Krysi Babireckiej jest piesek PrincePolo i suczka Pralinka, z tego co wiem juz do odbioru. Ojcem miotu jest Famoso de Vedras, a mama Dyskusja Kawalkada... maluszki sa biale w laty wiec... cos rudego na opak, szukaja podengolubnych rak i rosna jak na drozdzach :) ja obiecane zdjecia moich gonczych preparuje wlasnie, a i u Pani Krysi bylam z aparatem wiec podengo parke z Kawalkady tez popstrykalam i fotki sa :)[/quote] Fajnie, to może w Łodzi się spotkamy :lol: Czekam niecierpliwie na fotki..... A.
  4. [quote name='gosiaja']miłego piątku a to mój ostatni dzień pracy i na urlop :multi:[/quote] [quote name='gosiaja']ale jak sobie pomyślę ile będę miała po tych dwóch tygodniach na dogo do nadrabiania :shake:[/quote] Baw się dobrze, a z tym nadrabianiem nie będzie tak źle ;):lol: [quote name='jamnicze']:evil_lol:, ja po górach jeszcze się nie mogę ze wszystkim uporać :diabloti:[/quote] eeetam, dobrze Ci idzie...:evil_lol: [quote name='Cordia']dzien dobry :)[/quote] Witam pięknie :lol: [quote name='bety']Phi też mi wymówka, jakby to była straszna filozofia. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czekam - niecierpliwie - na jakieś fotki. :p Pzdr[/quote] Cierpliwość jest jedną z cnót.....ćwicz się :eviltong: [quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :).[/quote] Dobry wieczór :p [quote name='deer_1987']Dzien dobry :D[/quote] Witam :lol: A.
  5. [quote name='rodzice']My mamy za sobą najgorszą noc jak do tej pory . Zmiana leku spowodowała nie wiem albo kryzys albo przełom . Mały tak rzęził w nocy i się dusił ,ze musiałam co chwila go oklepywać i masować klatkę piersiową żeby mu pomóc . Przypomniały mi się czasy kiedy oklepywałam moje dzieci - leżały głową w dół a ja waliłam po tych biednych pleckach . Teraz musiałam to robić jednym palcem ale po kilku razach efekt już był . Mały odkrztusił to co mu zalegało i po 4 rano zaczął oddychać troszkę lepiej . Cały czas był chętny do ssania więc kiedy tylko mógł przystawiałam go do cyca . Nadal słychać jakby mu orkiestra dęta grała w płucach ale jest żywotny i ma wolę przetrwania to i ja walczę u jego boku . dzisiaj kończą tydzień . Kurczak waży 210 rodzeństwo 500 gr [URL="http://img263.imageshack.us/i/img9270.jpg/"][/URL] [U][URL="http://img263.imageshack.us/i/img9278p.jpg/"][/URL][/U] [URL="http://img207.imageshack.us/i/img9276l.jpg/"][/URL][/quote] Trzymaj się kurczaczku :loveu: maleństwo [URL]http://img263.imageshack.us/i/img9278p.jpg/[/URL] A.
  6. [quote name='gosiaja']to ja się odmeldowuję do 16.08 może w tym czasie uda mi się pooglądać co się dzieje na dogo ale raczej wątpię jadę do lasu odpoczywać życzę wszystkim udanych i słonecznych dni [IMG]http://www.rurkan.com.pl/image/slonce.gif[/IMG][/quote] Pięknej pogody, dobrej zabawy i odpoczynku :multi::lol: A.
  7. M&S

    Quest i Kersi...

    Cześć :) nie mogę zrobić kopii z pdf, może powiedz dokładnie co być chciała wiedzeć to przepiszę i wyślę na maila.... A.
  8. Witanko w piąteczek :) głaski dla maluszków i mamuśki :lol: A.
  9. M&S

    Eśkowa galeria :)

    Hello :) i jak nowy sprzęcik :cool3: A.
  10. Hello, fajnego piątku :) A.
  11. Piątkowe dzień dobry :) A.
  12. Hello Szybowce :lol: A.
  13. M&S

    Akity Baby:)

    Witanko w piąteczek :) A.
  14. M&S

    Anioły i Demony

    Słoneczne dzień dobry :) A.
  15. Doberek, miłego dnia :) głaski dla futer ;) A.
  16. latające baski ;):lol: [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/29-8.jpg[/URL] Cześć [B]jamnicze [/B]fajnego piątku :) A.
  17. M&S

    Moje Chow Chowy

    Witanko w piąteczek :) A.
  18. [quote name='jamnicze']O, fajnie byłoby się poznać :multi:, to się długo nie zastanawiaj, tylko w pociąg i przyjeżdżaj :p[/quote] Też tak myślę, że fajnie byłoby się tak na "żywca" zobaczyć ;) [quote name='J.G']Więcej nie mam:diabloti:[/quote] jak to, nie wierze, tylko tyle :crazyeye::crazyeye::placz::placz: [quote name='deer_1987']Dzien dobry!![/quote] Doberek :) A.
  19. [quote name='LAURA']To i ja sie chwale:cool1: Dzisiaj na swiat przyszedl moj drugi miot whippetow...mamy 7 zdrowych i dorodnych szczeniat (4 chlopcow & 3 dzieczynki ) :loveu::loveu: tu zdjecia dzieci -> [URL="http://picasaweb.google.pl/AZARINwhippetSaluki/AzarinPuppiesB30072009#"]Picasa Web Albums - Azarin - Azarin puppie...[/URL] [URL]http://img78.imageshack.us/img78/4990/dsc0132.jpg[/URL] [/quote] Nowe maluszki super, Gratulacje :multi::multi::multi: niech zdrowo się chowają :lol: A.
  20. [quote name='moon_light']Pewnie :), bo jak do tej pory same błękitne żony, a błękit z błękitem daje tylko i błękitne maluchy :roll:. Teraz musimy czekać na kolejną 'brunetkę' :)[/quote] To musi koniecznie poszukać brunety ;) A.
×
×
  • Create New...