-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Oj,pracy dużo...[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]A te maluchy-słodziuchy to 6 tyg. sznaucerki mini...:oops:[/FONT][/SIZE] [/quote] A to Wasze maluchy? A.
-
[quote name='rodzice'] Mój Kurczak żyje , nawet przekroczył już 200 gramów ale nadal rzęzi i niestety nadal leci mu z nosa . Jest bardzo żywotny i chętnie ssie . Cały czas drżę o niego .[/quote] Trzymamy kciuki za "kurczaczka" :loveu: A.
-
[quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :). Kiedy będą zaległe fotki ?[/quote] ...trzeba je trochę obrobić, ale to zadanie dla Marysi....:cool3: więc to może trochę potrwać A.
-
Cześć, co słychać w krainie podenków ? A.
-
Dzień dobry :) co u Was słychać ? A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='Maks i Spark']Hello, witamy się popołudniem :) A.[/quote] ....i z rana ;) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1770/1770468dhnq34cx4w.gif[/img][/url] A. -
Doberek :) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/48/48451z0a6jkw3r2.gif[/img][/url] A.
-
Słoneczne dzień dobry :lol: [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1069/1069901qozzupgj77.gif[/img][/url] A.
-
uśmiech Ungi :evil_lol: [url=http://img194.imageshack.us/i/dsc00830v.jpg/]Imageshack - dsc00830v - Uploaded by tulasy[/url] :loveu::loveu::loveu: [url=http://img266.imageshack.us/i/dsc00818x.jpg/]Imageshack - dsc00818x - Uploaded by tulasy[/url] oddawaj "szczylku" :cool3: [url=http://img194.imageshack.us/i/dsc00837hvt.jpg/]Imageshack - dsc00837hvt - Uploaded by tulasy[/url] synchron ;) [url=http://img194.imageshack.us/i/dsc00771t.jpg/]Imageshack - dsc00771t - Uploaded by tulasy[/url] Cześć Tulaski :) fajne foty :lol: A.
-
Witanko, miłego czwartku :) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/251/251103xw8up8fxwv.gif[/img][/url] A.
-
ale mina [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww284/Angelika_Roser/maluchy3.jpg[/URL] słodkie są takie malce :loveu: miłego dnia :) A.
-
piękne :multi: [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/17-15.jpg[/URL] kocham góry :loveu: A.
-
[quote name='gosiaja']i w przyszłości też jedna szafka przybędzie pod tym stolikiem tak z półkami na wino lub coś w tym stylu[/quote] No to będzie pięknie ;):lol: A.
-
[quote name='gosiaja']miłego dzionka życzę :)[/quote] Dzięki, my również życzymy Wam miłego czwartku :p A.
-
[quote name='Asiaczek']Dzięki,[B] gosiaja[/B] za przypomnienie linku do dyni makaronowej. Pzdr.[/quote] wygląda jak kabaczek.....tłusty kabaczek ;) A.
-
Doberek :) miłego czwartku A.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
M&S replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Witanko :) A. -
[quote name='bargest']Wsrod tej gromadki jest tylko jedna brukselka :eviltong:tzn.kosmata reszta to brabantczyki znaczy gladkie. na tym zdjeciu jest kosmata:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] teraz sa jeszcze male male widac juz wyrazne wasiki. [/quote] Dzięki, może wreszcie się nauczę :evil_lol:;) śliczna brukselka :loveu: [URL]http://images45.fotosik.pl/171/dbb030102062d842med.jpg[/URL] a mają już nowe domki ? A.
-
Hello, miłego dnia :) A.
-
Cześć, to dużo pracy macie a co to za śliczne maleństwa :loveu: [URL]http://images48.fotosik.pl/172/94b9c7e51fd560e6med.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Asiaczek']Były zdjęcia dyni makaronowej wcześniej. pzdr.[/quote] Widocznie przeoczyłam.... Doberek :p A.
-
[quote name='Seramis']...EEEE to znaczy że BYĆ MOŻE na przełomie roku będzie w Polsce suka mająca wszelkie szanse by zostać suką hodowlaną. To znaczy że BYĆ MOŻE za 4-5 lat będziemy mieli miot Podenków w Polsce. Nie planujemy jednak zakładania hodowli dającej mioty raz na kilkanaście miesięcy. Na pewno nie będziemy prowadzić hodowli w celach zarobkowych itd, po prostu kiedyś będziemy myśleć o szczeniaczku dla nas samych... kiedyś... w przyszłości... być może... Ostatnio na wiosne urodzili się dwaj chłopcy... teraz też tak może być... Tak na prawdę to nic jeszcze nie wiadomo... Dla tego ciężko odpowiadać nam na takie pytania.[/quote] ...ale będziecie pokazywać się na wystawach ? dajcie jeszcze fotki i napiszcie więcej o swoim futrzaku :p A.