Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Witam się słonecznie, dobrego dnia :) A.
  2. M&S

    Eśkowa galeria :)

    Dzień dobry :) dobrego poniedziałku A.
  3. M&S

    Moje Chow Chowy

    Hello fajnego dnia :) A.
  4. M&S

    Quest i Kersi...

    Cześć w poniedziałek :) A.
  5. Cześć :lol: A.
  6. Witanko :) dobrego dnia, fotki śliczne A.
  7. Hello :p A.
  8. [quote name='gosiaja']I mamy piękny kolejny dzień życzę miłego poniedziałku :)[/quote] Cześć [B]gosiaja[/B] :) dzięki, ja Wam również życzę dobrego dnia :p A.
  9. Hello :lol: A.
  10. :multi: Cześć Bobiki A.
  11. [quote name='Asiaczek']Uffff, zdażyłam jeszcze przed końcem dnia:lol:... [SIZE=4][COLOR=red][B]Aniu, dużo słońca, samych uśmiechniętych dni i dużo zdrowia![/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://img34.imageshack.us/i/28975866.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/60/28975866.jpg[/IMG][/URL] Pzdr.[/quote] [IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/d.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/z.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/i.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/e.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/k.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/u.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/j.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/e.gif[/IMG] A.
  12. M&S

    Quest i Kersi...

    [quote name='andromeda']Gdy pierwszy raz pokazała sie na ulicy, jedna babka typ menelik zaproponowała 100 zł za mała i chec natychmiastowego kupna :icon_roc:[/quote] :crazyeye: chora, czy co...?:mad: A.
  13. M&S

    Quest i Kersi...

    [quote name='andromeda']Lepiej :) mysle ze mały pogodził sie ze to białe,kudłate zostaje :evil_lol:[/quote] To super wiadomość, małe białe kudłate jest słodkie :loveu:, to starsze też ;) A.
  14. [LEFT][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/reflect/l/g.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/reflect/l/r.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/reflect/l/a.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/reflect/l/t.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/reflect/l/u.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/reflect/l/l.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/reflect/l/a.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/reflect/l/c.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/reflect/l/j.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/reflect/l/e.gif[/IMG][/LEFT] [CENTER] [/CENTER] A.
  15. M&S

    Quest i Kersi...

    Hej, jakie fajne zdjęcia :) to [URL]http://images43.fotosik.pl/169/85d086d72175ed29med.jpg[/URL] i to [URL]http://images43.fotosik.pl/169/57d14c7f1e73deb5med.jpg[/URL] wszystkie ;) a jak się dogadują ? A.
  16. [quote name='gosiaja']dobranoc :) [/quote] Dobranoc i dziękuję :lol: śliczny :loveu: [URL]http://swiatrealny.blox.pl/resource/dobranoc4.jpg[/URL] A.
  17. [quote name='Elitesse'] moje burki wypadly calkiem calkiem :evil_lol: [B]Waciak - V1 CWC NPwR BOB[/B] [B]Tess - V1 CWC NSwR BOB III BOG[/B] [/quote] [SIZE=3][COLOR=navy][B]SUPER GRATULACJE[/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi:
  18. o fotki :lol: świetny chłopak [URL]http://www.rasyjaponskie.pl/images/banners/akagi.jpg[/URL] śliczne malce :loveu: [URL]http://www.rasyjaponskie.pl/images/banners/ungud_ursa.jpg[/URL] A.
  19. [quote name='rodzice']to chyba wina smoczka . Jutro przejdę na inny a tymczasem kolejna noc i walka o małego . Dla wszystkich śpiących dobranoc .[/quote] Trzymamy kciuki :p, spokojnej nocy dobranoc....
  20. Hello wieczorową porą [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_102.gif[/IMG] A.
  21. śliczne maleństwa :lol: [url=http://img338.imageshack.us/i/img9225.jpg/]Imageshack - img9225[/url] A.
  22. [quote name='Izabela124.']Ciekawe jak im poszło:razz:[/quote] [quote name='deer_1987']Niom ciekawe..[/quote] Nic nie wiem .... A.
×
×
  • Create New...