[quote name='Asiaczek']Uffff, zdażyłam jeszcze przed końcem dnia:lol:...
[SIZE=4][COLOR=red][B]Aniu, dużo słońca, samych uśmiechniętych dni i dużo zdrowia![/B][/COLOR][/SIZE]
[URL="http://img34.imageshack.us/i/28975866.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/60/28975866.jpg[/IMG][/URL]
Pzdr.[/quote]
[IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/d.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/z.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/i.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/e.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/k.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/u.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/j.gif[/IMG][IMG]http://ak.webfetti.com/assets/fonts/gif/jumping/s/e.gif[/IMG]
A.