Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='deer_1987']I od nas!![/quote] Dziękuję :lol::lol::lol::lol: A.
  2. [quote name='Izabela124.']W takim razie i ode mnie 100 lat :multi::multi::multi:[/quote] Dzięki i za 100 lat ;) A.
  3. [quote name='agnethka'] Wszystkiego Najlepszego :grins:[/quote] [url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/d.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/z.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/i.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/e.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/k.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/u.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/j.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/e.gif[/img][/url] A.
  4. [quote name='Matagi'][URL="http://img228.imageshack.us/i/sanwitalia.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6827/sanwitalia.jpg[/IMG][/URL] [B]WSZYSTKIEGO NAJ....!!!:lol:[/B][/quote] [U][COLOR=#0066cc][COLOR=#800080][URL="http://www.marqueetextlive.com"][IMG]http://img107.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2009/07/26/bb9186e4fbe5f893295c48ba707c9817.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/COLOR][/U] A.
  5. [quote name='Asiaczek']Ja, niestety, już wychodzę na grila imieninowo-urodzinowego i nie wstawię info na DGM. Ale jak tylko dostanę info od jamnicze, to prześlę M&S, coby wstawiła, OK? Będziesz w domu? Pzdr.[/quote] Przesyłaj A.
  6. Hej, hej miłej niedzieli :) A.
  7. Witanko, fajnie że wszystko się udało :) A.
  8. [quote name='deer_1987']Ale sliczny kwiatek :D[/quote] [quote name='bianka19']Śliczny kwiatuszek :D[/quote] Niom, fajny :) A.
  9. [quote name='Błyskotka']Wszystkiego Dobrego :) [URL="http://img338.imageshack.us/i/612o.jpg/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6563/612o.jpg[/IMG][/URL][/quote] Dziękuję :lol: A.
  10. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1871/1871929rhusenwee2.jpg[/img][/url] Dzień dobry :)
  11. M&S

    Moje Chow Chowy

    [SIZE=3][COLOR=darkred][B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :lol::lol::lol:[/B][/COLOR][/SIZE] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1351/1351459s7bl4jgxwd.jpg[/img][/url] A.
  12. M&S

    CACIB Poznań 8.11.2009

    [quote name='mrowa23']my 500m od targow wiec podczas porannego spaceru zawitamy i to w skladzie bojowym:diabloti:[/quote] ...szczęściarze :evil_lol::lol: ...my tylko jakieś 365 km :eviltong:
  13. Powodzenia !!!!!! A.
  14. No nareszcie fotki, jak fajnie :multi::lol: cudny jest :loveu: [URL]http://img518.imageshack.us/img518/3937/p1050916resize.jpg[/URL] ....a kuku ;) [URL]http://img5.imageshack.us/img5/8417/p1030696.jpg[/URL] ale uśmiech :lol: [URL]http://img11.imageshack.us/img11/3434/p1030267pi0.jpg[/URL] opalam się :loveu: [URL]http://img26.imageshack.us/img26/6161/p1040386resizej.jpg[/URL] śliczny jest, napiszcie coś więcej o nim, proszę :) A.
  15. [quote name='Izabela124.']Cześć Spóźnione 100 lat :multi::multi::multi:[/quote] Dziękuję w imieniu Maksa :lol::lol::lol: A.
  16. [quote name='Asiaczek']Ja to nazywam "inhalacje wziewne". Bo jak 1 sunia zaczyna, to potem zaraz następne. Ale - tak, jak napisałam - grozi nam to w tym roku ze strony TYLKO 2 suczek: Żelka i Erka. Hipka i Felka - wysterylizowane. Pzdr.[/quote] A Felka już pamiętam A.
  17. [quote name='Asiaczek']A, nie. Jadę do akitek.:lol: Oj, plany sie pokomplikowały... Nas to czeka jakoś we wrześniu...Razy 2.:diabloti: Pzdr.[/quote] Aaaa, do akitek...dobrej zabawy :p Tylko x2....? A.
  18. [quote name='Izabela124.']Sznaucer miniaturowy ;)[/quote] ...i wszystko się wyjasniło :lol::evil_lol: A.
  19. [quote name='Asiaczek']Hm, nie pamiętam, które spotkanie opisywałam... Bo jakiś czas temu to ja byłam w różnych miejscach na grillu...:lol: Pzdr.[/quote] ....z domku tymczasowego...u Poświaty? A,
  20. [quote name='deer_1987']Ciekawe jak minal dzien :D[/quote] pewnie dobrze się bawi :) [quote name='diabelkowa']czekamy na relacje ze swiadkowania;)[/quote] ...tak ciekawe jakie wrażenia A.
  21. [quote name='Asiaczek']Mnie to wygląda na szn. miniaturę... Pzdr.[/quote] Brody nie ma i ucho jakby inne....ale nie wiem A.
  22. [quote name='bianka19']Mymy nadzieję , że taka była? ;)[/quote] [quote name='deer_1987']I jak mija sobota?[/quote] już Wam odpowiadam... [quote name='Maks i Spark']...nie spałam dzis od 2 nad ranem, Maks miał jakieś żołądkowe ekscesy i łaził, wyłaził na dwór, nie dał mi spać, kimnełam trochę przed siódmą [/quote] Czuję się tak jakbym po głowie dostała, a jeszcze wieczorem muszę jechać za Warszawę....ale dobrze będzie, piję kaffę :p A.
  23. [quote name='Asiaczek']O, hohoho, jakis dość silny wiaterek się u nas na Mokotowie zerwał... O, i nawet jakiś błysk w oddali był:cool3: A ja jutro zostałam zaproszona na grillka... Pzdr.[/quote] U mnie też wieje i jakieś dziwne chmury.....jedziesz tam, gdzie czas jakis temu...? A.
  24. Sliczna trójka :) A.
  25. [quote name='Asiaczek']A co to za cudo? [URL]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Inne/Obraz16433.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Jakiś Węgier chyba....może pumi ? A.
×
×
  • Create New...