Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Cordia']przejzalam kilka stronek w tyl no iiii ii i gratuluje!!!! teraz spark pewnie chodzi z piorem w doopsku bo teraz z niego taki champion :D[/quote] chyba jeszcze to do niego nie dotarło, a i oczko go bolało :-(, bo jakiś labek rzucił się na niego.....:diabloti::mad: i chciał zjeść ale mu nie wyszło :evil_lol: DZIĘKI :lol::lol::lol: A.
  2. [quote name='Ilka21']Asiaczku większość jest owłosionych łysy jest ten ciemny szczeniaczek i obok niego co lezy po prawej zaraz i ten co leży na nodze u matki[/quote] czy to znaczy, że rodzi się więcej kudłaczy ? A.
  3. [URL=http://img170.imageshack.us/i/img0028c.jpg/][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5885/img0028c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/img0029m.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/329/img0029m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img154.imageshack.us/i/img0030aey.jpg/][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/9137/img0030aey.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img154.imageshack.us/i/img0031g.jpg/][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/8374/img0031g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img170.imageshack.us/i/img0032nmy.jpg/][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/9998/img0032nmy.jpg[/IMG][/URL]
  4. M&S

    CACIB Poznań 8.11.2009

    [quote name='mrowa23']ooo to w Poznaniu zaprszam na fajke pokoju, my sie wystawimy szybko bo ambitnie w klasie szczeniat dzieciaczki i potem mlodziez buldozer i koniec:lol: a wy z jakimi psiakami jedziecie?[/quote] Dzięki za zaproszenie :lol: szpice wilcze :p
  5. [URL=http://img154.imageshack.us/i/img0020j.jpg/][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/2883/img0020j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img154.imageshack.us/i/img0021dsc.jpg/][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/3494/img0021dsc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/img0022x.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5238/img0022x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img154.imageshack.us/i/img0023xho.jpg/][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/2110/img0023xho.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/img0024shp.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8585/img0024shp.jpg[/IMG][/URL]
  6. oczi czornyje, o przepraszam Morze Czarnyje....;):evil_lol: [URL=http://img216.imageshack.us/i/img0014k.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3338/img0014k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/img0015mcg.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2103/img0015mcg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img216.imageshack.us/i/img0017d.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3452/img0017d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/img0018u.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/7738/img0018u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/img0019qhi.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6088/img0019qhi.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Izabela124.']O fotki:multi::multi::multi:[/quote] [quote name='Mudik']Jeszczeeeee:multi::multi::multi::multi:[/quote] teraz będą krajobrazowe, a z wystawy później ;) A.
  8. [URL=http://img216.imageshack.us/i/img0006iph.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4494/img0006iph.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img216.imageshack.us/i/img0008wnx.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6721/img0008wnx.jpg[/IMG][/URL] ...w świecie szerokim....:p [URL=http://img216.imageshack.us/i/img0010kvj.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/1512/img0010kvj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img216.imageshack.us/i/img0011aub.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3216/img0011aub.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img154.imageshack.us/i/img0012m.jpg/][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/7792/img0012m.jpg[/IMG][/URL]
  9. to trochę foteczek :p przed wyjazdem Sparkuś :loveu: [URL=http://img233.imageshack.us/i/img0001eij.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6711/img0001eij.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img233.imageshack.us/i/img0002uxj.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6325/img0002uxj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img216.imageshack.us/i/img0003ttk.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/472/img0003ttk.jpg[/IMG][/URL] z koleżankami ;) [URL=http://img233.imageshack.us/i/img0004bzn.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/231/img0004bzn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img216.imageshack.us/i/img0005zsd.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/1396/img0005zsd.jpg[/IMG][/URL]
  10. M&S

    CACIB Poznań 8.11.2009

    [quote name='mrowa23']ooo tak, moglabym rzec ze jakiez to zdrowe uzaleznienie ale u mnie idzie w parze z wieksza iloscia spalonych papierosow:diabloti:[/quote] to tak jak u mnie :evil_lol:
  11. M&S

    CACIB Poznań 8.11.2009

    [quote name='mrowa23']jendak to prawda ze wystawy uzalezniaja:lol:[/quote] lepsze niż narkotyk ;):evil_lol:
  12. [quote name='jamnicze']:oops:, telefon był zakopany na dnie torby i całkiem o nim zapomniałam :evil_lol:[/quote] Dobre :evil_lol::evil_lol::evil_lol:, tak bywa... A.
  13. M&S

    CACIB Poznań 8.11.2009

    [quote name='mrowa23']eeeee no to nie jest zle... my na krajowke przejechalismy sie 250 km bo stesknilismy sie za wystawami a ta byla najwczesniej bo kwarantannie wystawowej przy szczeniakach:cool3: chodzilam jak dziecko ktore dostalo loda, uchachana od ucha do ucha:loveu:[/quote] Pewnie, że nie jest źle ;), ja po klikumiesięcznej przerwie byłam towarzysko w Warszawie i czułam, że dopiero żyję :lol::lol:
  14. jakie maleństwa :loveu: [URL]http://images50.fotosik.pl/170/0c78d21616137da2.jpg[/URL] A.
  15. [quote name='jamnicze']Sunie może być współwłasność lub własność (a raczej to drugie i z własnej hodowli ;)), a pisałam o piesku :razz: :evil_lol:, fajnie by było, ale jest jeszcze TZ :diabloti: [/quote] o piesku :-o, no fakt jeszcze TZ....;) A.
  16. [quote name='zielona']Podaję link na obrazy i zapraszam do oglądania. [URL="http://podhalan.warmia.pl/index.php?sub=obrazy"]Ballada o Wędrowaniu - Polski Owczarek Podhalański - Tatra Shepherd Dog[/URL][/quote] już lecę :lol: A.
  17. [quote name='Asiaczek']Aniu, 2 września minie mi 27 lat pracy, więc czuję się juz trochę zmęczona; chciałabym mieć jeszcze zdrowie i czas dla mojej pasji.:lol: Bo co to za frajda odejść na emeryturę jako stetryczała stara baba...:cool3: Pzdr.[/quote] :placz::placz::placz::placz: mnie to wyniosą chyba..... A.
  18. [quote name='Asiaczek']Koniecznie, ale to chyba dopiero w przyszłym roku, jak [COLOR=red][B]przejdę na emeryturę[/B][/COLOR]...:lol: [B]zielona [/B]- super! To moja ukochana suczka CYGA Skolimów po domowemu Teza. Cudo!!!:loveu: [URL]http://img40.imageshack.us/img40/4542/asiaczek.jpg[/URL] Masz talent zielona, zdolna z Ciebie kobitka! [SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]Kto jeszcze chce mieć piękny portret swojego ulubieńca?[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkorchid][SIZE=2][COLOR=black]Zgłaszać się do[B] zielonej[/B]:lol:...[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] pzdr.[/quote] ...jaką emeryturę :crazyeye::crazyeye::crazyeye: żartujesz sobie :cool3: Ja, ja chcę portret, a nawet dwa portrety !!!!!!!!!!!! A.
  19. [quote=Asiaczek;12687906 Tak, tak. Wysiadłam na W-wa Rakowiec, potem 30 minut:angryy: czekałam na 189, a potem miałam od razu tramwaj 14 i w domu byłam jakoś przed 22.00. Spacerki i... spać, bo dzisiaj pobudka o 4.00:diabloti: Pzdr.[/quote] musisz sobie pojazd kołowy mechaniczny sprawić.....:cool3: A.
  20. [quote name='Asiaczek']Hahaha, teraz to możesz mi wszystko wmówić!:diabloti: Nic nie pamiętam, abyśmy o jakichs wystawach w Bułgarii i okolicach rozmawiały...:crazyeye: Pzdr.[/quote] nie mam takiego zamiaru, jestem przekonana, że mówilam... A.
  21. [quote name='AngelsDream']Od nas też przekaż gratulacje swojemu mistrzowi. :)[/quote] Dziękuję, zaraz przekażę :lol:;) A.
  22. [quote name='Asiaczek']Nooooo, zatchło mnie, normalnie mnie zatchło...:evil_lol: Brawo!!! (dlaczego nikt mnie nie uświadomił, że jedziecie na taki maraton, co?) Pzdr.[/quote] Ale żyjesz mam nadzieję :lol: [B]Dziękujemy serdecznie[/B] (mówiłam, jak widziałysmy się na wystawie.....no nie słuchałaś) A.
  23. [quote name='bonsai_88']Ford Fusion [przynajmniej tak twierdzi tatuś, mi by mogli dowolny podsunąć i mówić, że to Fusion :evil_lol:], czarny, 2-letni... mają nam parę rzeczy zmienić [mn. naprawić tylne światła, bo... były zaparowane :crazyeye:], dlatego musimy poczekać, tak to samochód byłby od razu do odebrania [no, po zapłaceniu słusznej kwoty :roll:]. Po za tym mają jeszcze nam na zamówienie parę dodatkowych zabezpieczeń zamontować....[/quote] To duże auto sobie sprawiasz....to on z salonu? J jaki silnik? A.
  24. [quote name='bonsai_88']Autko już wybrane, w czwartek ma być do odbioru :multi:. Przy odrobinie szczęścia do Groszka będę mogła samochodem jechać :diabloti:... Swoją drogą jak tata się spytał jaki model by mi odpowiadał to podobno się dziwnie patrzyłam :razz:... bo ogólnie to ja rozpoznaję ciężarówki, autobusy i osobówki - reszta to dla mnie prawdziwa czarna magia :evil_lol:[/quote] ...a coś więcej :cool3: A.
  25. A Baaj "obcego" oglądał...:evil_lol:;) jaki uśmiech :) [URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_22_Las/09_07_22_06.jpg[/URL] A.
×
×
  • Create New...