Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Witanko :) fajne zdjęcia :) A.
  2. Jakie fajne maluchy :loveu: A.
  3. Hello :) A.
  4. [quote name='bety'] Na depresje to mam za silny charakter :roll:, ale jak się ma zmartwienie to trudno o dobry humor. Pzdr[/quote] Bardzo mi przykro :shake: A.
  5. [quote name='andromeda']Witam serdecznie :) Mam prosbe czy moze ktos mi przesłac na maila wykaz wystawców jak plan sedziowania z Chojnic. Moj komputer nie czyta pliku :shake: [URL="http://www.chojnice.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2009_kr&oddzial=chojnice"]Związek Kynologiczny w Polsce[/URL] a to moj adres mailowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] jak uda mi się skopiować to wyślę A.
  6. Cześć :) suuuper fota :lol: [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww284/Angelika_Roser/t1.jpg[/URL] A.
  7. [quote name='Matagi']O,widzisz:razz: łódzki ESz sędziował dużo,ale jakoś tak mi wyszło,że jak sędziował,to ja nie wystawiałam, tylko byłam towarzysko:diabloti: Może podzielą tak,że obie będziemy happi:roll::eviltong: Ja swojemu SZ to sugerowałam żeby powiedział organizatorom,że... nie lubi shib:diabloti: Trzeba być dobrej myśli!:multi:;)[/quote] To ja poproszę Twojego na wilcze ;) A.
  8. [quote name='Matagi']Hiiihiiii:evil_lol: Na piątkę jest dwóch panów SZ:diabloti: jak będzie białostocki Sz,to nie wystawiam/takowe mam zasady/,a jak będzie łódzki to wystawiam/nigdy nie sędziował mnie/,pani O,też może być....:lol:[/quote] No faktycznie, to mnie interesuje Twój boss, pani O odpada.... Pan Sz drugi może być nas sedziował nie wiem juz ile razy....i wystarczy ;) A.
  9. M&S

    Quest i Kersi...

    [quote name='andromeda']Witam serdecznie poniedziałkowo - wtorkowo :p Ja tak z opoznieniem bo i necik taki jakis wolniutki i ja taka jakas wolniutka. Ogolnie wszystko lezy :evil_lol:[/quote] Tak też bywa ;):evil_lol: A.
  10. [quote name='J.G']Gratuluję i cieszę się razem z wami;)[/quote] Dziękuję :lol: A.
  11. M&S

    Moje Chow Chowy

    ale zieeeew :loveu: [url=http://img39.imageshack.us/i/ever5ii.jpg/]Imageshack - ever5ii[/url] no co, nudzę się ;) [url=http://img525.imageshack.us/i/everii.jpg/]Imageshack - everii[/url] słodki :lol: A.
  12. [quote name='Asiaczek']Hohoho, pieknie się postaraliście!:multi::lol: Pzdr.[/quote] Dziękować, dziękować :lol::lol::lol: kurcze jestem szczęśliwa [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_13.gif[/IMG] A. ups, zapomniałam o trzecim interze imporcie z Czech
  13. [quote name='Asiaczek'][B]Buszki[/B], M&S dobrze prawi. Tę fotkę "deptanie" wyślij na konkurs. Takie konkursy sa w "Mój Pies" i/lub "Przyjaciel Pies". Zajrzyj do nich na stronę www lub - jezeli masz w domu - zajrzyj do jakiegoś w miarę świeżego numeru. Tam są warunki /regulamin konkursu. Myślę, że fotka ma duuuuże szanse ugrać jakąś nagrodę.:lol: Pzdr.[/quote] Fajne nagrody czasem dają, a ja będę głosować..... A.
  14. [quote name='J.G']Trochę po czasie ale serdeczne głaski i dużo zdrówka dla MAKS-a:loveu:[/quote] Dzieki, zaraz przekażę życzenia jubilatowi [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_1.gif[/IMG] A.
  15. [quote name='deer_1987']Ej wstawiaj fotki :D[/quote] Tak na serio, to muszę poczekać jak do nas dojdą, bo karta z fotami pojechała.....zapomniałam zgrać, tych które były na innym aparacie :oops::oops::oops: A.
  16. [quote name='Asiaczek'][B]M&S[/B] - pięknie! Mówisz o Sparku, tak? A dużo w Twojej rasie jest Interów? pzdr.[/quote] Tak o Sparku :loveu:, z polskiej hodowli tylko [B]ON[/B] a intery są 2 (importy, jeden jego tatuś i drugi z Włoch) A.
  17. [quote name='Buszki']Niooo.Ubaw mam po pachi :lol:. Może jeszcze mi się uda to utrwalić zanim Bornani wyjedzie,bo to on jest tym małym zadziorem,który wyrywa ucho i prowodyrem łapania za ogon :evil_lol:.Mam jeszcze tylko tydzień :placz:.[/quote] Super, zazdroszczę....troszeczkę ;) [quote name='Asiaczek']Staraj się, Kochaniutka, staraj się! My, tutaj na pewno docenimy Twoje poświęcenie. No i poświęcenie Alvaro. A swoją drogą, to super, że Alvaro tak cierpliwie znosi zabawy bobasków. Ciekawe, jak tam BOSEDE wśród rottweilerów... Pzdr.[/quote] Alvaro Anioł dobroci i cierpliwości :loveu:, a Bosede pewnie zjadł rotweilery :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Dla tej jednej fotki warto tutaj wpaść, prawda? Może [B]bety[/B] jednak zdecyduje się zajrzeć, chociaz na kilka sekund... biedulka... Pzdr.[/quote] [B]Fotkę do psiej gazety !!!!!!! Koniecznie[/B] :multi::multi::multi: A [B]bety [/B]depresję ma jakąś, czy co :shake:
  18. [quote name='Matagi']O!:lol: No to się może i my spotkamy;)[SIZE=1] jeżeli nie wsadzą mi mego prezesa na shiby:p[/SIZE][/quote] Jak na wilcze dadzą pana Sz. to sie wystawimy, a jak nie to pewnie przyjedziemy towarzysko...:p;) A.
  19. [quote name='Asiaczek']Niech Mania się nie obija, tylko wstawia foteczki! Pzdr.[/quote] [quote name='Izabela124.']Jak najbardziej popieram:lol:[/quote] Mania poszła sobie....na gryla, a u nas pada [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_19.gif[/IMG] A.
  20. odgryzają mu uszy :crazyeye::crazyeye: krwiożercze bestie :evil_lol: [url=http://img33.imageshack.us/i/resizeofbbwaddeneiborna.jpg/]Imageshack - resizeofbbwaddeneiborna[/url] urocze :loveu: [url=http://img6.imageshack.us/i/resizeofbbwaddeneiborna.jpg/]Imageshack - resizeofbbwaddeneiborna[/url] ....nie wytrzymam [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_2.gif[/IMG]genialna fota [url=http://img33.imageshack.us/i/resizeofpsiaki1132.jpg/]Imageshack - resizeofpsiaki1132[/url] A.
  21. O Max będzie miał na imię :p fajnie genialna fota :multi: [URL]http://img23.imageshack.us/i/resizeofbbwaddeneiborna.jpg/[/URL] Alvaro ma świętą cierpliwość do tych szkrabów :lol: A.
  22. [quote name='Cordia']Obawawiam sie ze Labek najadłby sie futra :D a potem rzygal rzygal i rzygal hihih ale dobrze ze nic sie nie stalo[/quote] ..pewnie tak by było, ale Spark był na smyczy, a labek bez i tamten miał lekką przewagą, ale Spark sie wypiął i siedział labkowi na karku, dobrze, że Mania szybko zareagowała, bo mogłoby być z labkiem źle..... oczko co raz lepiej :p A.
  23. [quote name='Cordia']w koncu <mam nadzieje> poznam Anie :) jak nasza nie dostanie cieczki:angryy: takze tez sie widzimy na ta chwile[/quote] Fajnie i Marysię ;), ale może porozmawiaj z małą, na okoliczność :cool3: A.
  24. M&S

    Moje Chow Chowy

    ło matko, jaka japka :loveu: [url=http://img43.imageshack.us/i/eris2iii.jpg/]Imageshack - eris2iii[/url] ale postawa ;):lol: [url=http://img259.imageshack.us/i/eris6ii.jpg/]Imageshack - eris6ii[/url] trzy pluszaki :loveu::loveu::loveu: [url=http://img107.imageshack.us/i/elzaeriseverii.jpg/]Imageshack - elzaeriseverii[/url] urocze miśki :lol: A.
×
×
  • Create New...