Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. M&S

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75'] zeby pobiegal to trzeba go wypuscic... a zamkniety na wielgachna klodke:-(.... a pancio na piffku w knajpie:angryy:[/quote] ...szkoda, że on tego "pancia" w doooopę nie ugryzie :mad::mad::mad: A.
  2. M&S

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']w dzien w ktory robilam to zdjecie bylo srednio cieplo, komorka stoi w ogrodku mojej zmarlej babci, tam jest niedaleko laweczka na ktorej lubilam siedziec...... niestety smrod z komorki jest tak przerazliwy ze nie daje sie wytrzymac w ogrodku:shake:[/quote] Szkoda psa :-( A.
  3. [quote name='gosiaja']Witamy i miłej nocki życzymy :)[/quote] Dobranoc :p A.
  4. [quote name='perfectly'] powiem nieskromnie ,iż uważam że jest boski :evil_lol: [/quote] ....a bądź nieskromna ;):evil_lol: A.
  5. M&S

    Akity Baby:)

    [quote name='Matagi']Jutrooooo-dzisiaj jakoś nie mam nabożeństwa...;)[/quote] No to niech będzie jutro :p A.
  6. [quote name='moon_light']Mój "damski szewc" znowu zaszalał z córkami,[B] 3 dziewczynki, 2 chłopaków[/B] :) . No i...wszystkie niebieskie :) (ku radości hodowcy, i mojemu smutkowi:eviltong:)...no ale nie kolor tutaj najważniejszy;) [/quote] GRATULACJE :multi: ....wolałabyś czarne? A.
  7. śliczny "księciunio" :loveu: i jaki pulchniutki;) [URL]http://images49.fotosik.pl/171/94f676341ac68531med.jpg[/URL] A.
  8. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]głupia chciała ją pogryźć, myślała że to zabawka bo była w siatce razem z piłeczkami :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] chciała się tylko pobawić ;) A.
  9. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:multi::multi: pewnie że żółty :)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]poszłam po piłkę do zoologika i jak zobaczyłam żółtą regulowaną smycz to nie mogłam się powtrzymać :evil_lol: coś pięknego :)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] .....no Twoje szczęście...;):evil_lol::evil_lol::evil_lol: a co na to Salsa? A.
  10. [quote name='jonQuilla']:shake: [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]mała podpowiedź --> żonkilowej ulubiony kolor [/B][/COLOR][/FONT]:eviltong:[/quote] żółty ?....zaraz focha strzelę :diabloti: A.
  11. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol: nie[/B][/COLOR][/FONT][/quote] brązowe.....:cool3: A.
  12. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]też nie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Babo :mad:. [COLOR=green][B]Zielona :eviltong:[/B][/COLOR] A.
  13. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:shake: nie :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Czarny :cool3:[/B] A[B].[/B]
  14. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]kupiłam dzisiaj Salsie nową smycz :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zgadujcie jaki ma kolor :diabloti::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=red][B]Czerwony....[/B];)[/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=black]A.[/COLOR]
  15. M&S

    Akity Baby:)

    [quote name='Matagi']Jakoś pustawo w zdjątka tutaj....trza coś powstawiać-jutro:eviltong:[/quote] Dobry pomysł, jestem za ;) A.
  16. [quote name='Asiaczek']Co, znowu wizyta u chirurgów? Ooooo, byłoby super!!! A Ty nie możesz poobrabiać foteczek? Pzdr.[/quote] Nie u chirurgów, na szczeście nie byłam.... Zobaczymy jak w praniu Sopot wyjdzie ;) Nie znam się specjalnie na obrabianiu fot... A.
  17. [quote name='lolka75']czesc Dziewuszki:loveu::multi: to ja sie przylaczam do czekania na fotki;)[/quote] Cześć Lolciu!!!!! A.
  18. [quote name='Izabela124.'][CENTER] [B][COLOR=purple]Zaraz na wieś jadę, pewnie na dwa tygodnie. Oczywiscie Bobika zabieram ze sobą. Jest tam Internet, więc jak będę miała czas to będę tu zaglądała. Pozdrawiam[/COLOR][/B][/CENTER] [/quote] Dobrej zabawy :) A.
  19. [quote name='deer_1987']No to poczekam cierpliwie :D mi sie skonczyly zmiejszone i wlasnie do konca sesje zmniejszylam to nbede miec co wstawiac :D[/quote] Ok. ;) A.
  20. Hello, może jakiś fotencje ;):p A.
  21. [quote name='Izabela124.']Hej wam futrzaki i pańciu :multi:[/quote] Hej Bobisiowa pańciu :lol: A.
  22. [quote name='deer_1987']A ile to troszeczke bedzie? :D[/quote] nie wiem, zależy jak będzie z czasem....mamy trochę zaległości do nadrobienia :roll: A.
  23. [quote name='deer_1987']Czyli trzeba czekac na zdjecioa?[/quote] ....niom, troszeczkę :) A.
  24. ale ma minę ;) [url=http://img119.imageshack.us/i/dsc00492a.jpg/]Imageshack - dsc00492a - Uploaded by tulasy[/url] A.
×
×
  • Create New...