Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. To poczekamy na foteczki.... Głaski przesyłamy:)
  2. Cześć Ogoniasty:)
  3. Dobry wieczór:)
  4. Witanko:) Głaski dla psiuchów i miłej środy.
  5. [quote name='Asiaczek']Musowo to wczesniej ustalili;) pzdr.[/QUOTE] Nie ma innej opcji:evil_lol: Dobrego dnia:)
  6. Cześć, głaski dla gromadki:)
  7. Hello:) Fotki Kitek widziałam. A masz Jeszcze jakieś?
  8. Fotki, jak fajnie:):) Dziękuję Asiu:). To Barko:loveu: Fajne te zdjęcia, naturalne. dobrze, że staliście blisko siebie:):)
  9. Znam takie podchody. Mój Maks [*] nie znosił robienia zdjęć. Ja do niego z aparatem, a na fotce wychodził kudłaty ogon i portki... Fajnie, że udało Ci się ja podejść:)
  10. Rozmowa liryczna była;) Ciapek mądry, wie co robi. Maluch musi wiedzieć, gdzie jest jego miejsce. Farbowałaś Ciapka, ma piękny kolor, taki wysycony:)
  11. Malutkie pieseczki, tak się tłoczą...masz stanowczo zbyt małą kanapę;) Opka świetnie wygląda, jaki usmiechniety pychol:):), urocza.
  12. Następnego weź kocura, nie będzie się szwędał, jak go wykastrujesz oczywiście;)
  13. [quote name='magdabroy']Jutro zrobię fotę i pokażę Wam jak to wygląda ;)[/QUOTE] Fajnie, chętnie zobaczę.
  14. Może w Zooplusie będzie? To fajna sprawa,
  15. [quote name='dOgLoV']toż to prawie jak ciaża :evil_lol:[/QUOTE] Prawie, robi wielką różnicę;)
  16. To wspaniale:) Widzę, że dużo się w Ciebie dzieje.... Szukałam kiedyś linków do Twoich tymczasowiczów, ale nie znalazłam....
  17. Bo one w kocich gustują..... Nie, nie jest szkodliwy.
  18. Niestety, psy mają takie gusta...bleeee. Kup odstraszacz na koty i spryskaj, gdzie mają swój kibelek;)
  19. [quote name='dOgLoV']to plany mamy , teraz trzeba dażyć żeby doszły do skutku :loveu:[/QUOTE] A ja moooocno trzymam, żeby się udało:):)
  20. [quote name='phase'][SIZE=1]unikatowydiament - a jednak, babcia ma raka.:([/SIZE][/QUOTE] Przykra sprawa, ale trzeba być dobrej mysli....
  21. Oj, tak....starość jest bardzo przykra. Ale Samson ma to szczęście, że jest z Wami, bezpieczny i kochany. Ucałuj jego nochal i wygłaszcz od nas... Ciekawa jestem, co u tych maluszków, które miałas na tymczasie?
  22. To mała turystka;)
  23. [quote name='Ptysiak']Dokładnie:) A też będzie już na tyle odchowany, że nie będzie problemu jakby był szczeniaczek w domu :)[/QUOTE] Tak, to prawda.
×
×
  • Create New...