Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='M&S']Cześć co u Was? jak maluchy?[/QUOTE] Halo, co u Was?
  2. Co u Was? Mam na dzieje, że wszystko ok.....
  3. Przyszłam trochę odkurzyć......
  4. Jasne, nie ma pośpiechu. To może był Fritz?
  5. [quote name='Buszki']Witamy się po niedzielnie. Też lubimy las,ale u nas dzisiaj tak wieje,że gałęzie lecą z drzew.Spacer mieliśmy skrócony :-(.[/QUOTE] Doberek:) U nas specjalnie nie wieje, ale tak niekoniecznie fajna pogoda....
  6. Dzień dobry poniedziałkowo:)
  7. Pięknie, pięknie:):) GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. M&S

    Sfora Hektora

    Warkocz francuski.....no byłoby ciekawie;)
  9. Asiu, nie ma sprawy. Było mi bardzo miło donosić o Waszych sukcesach....mówiłam, że będzie super:) Mam tylko nadzieję, że donosicielstwo nie wejdzie mi w krew:evil_lol: Ja będziesz miała chwilkę, to powiedz, czy były wilcze, proszę:)
  10. [quote name='Tekla64']hej hej dzis u nas ladnie ale rzezko nie mogie sie napatrzec na tygrysa[/QUOTE] U nas chmury i nie można się spocić...... Tygrys leniwiec;) [quote name='Chiquita&DeeDee']Ale pięknie ;) Kociaki duże, dużo większe od moich psów:D A zdjęcia leśne super, to z dwoma doopkami nie do odróżnienia;) Ładnie się śmieją i w błotku tarzają - czyli to co pieski lubią najbardziej :) Super miejsce spacerowe macie! Miłego dnia:)[/QUOTE] Chyba troszkę większe;) Tak, las jest fajny:):) Dzięki.
  11. Mam nadzieję, że znalazły domki....
  12. M&S

    Moje Chow Chowy

    Dzień dobry:)
  13. Dzień dobry:) Miłego poniedziałku i głaski dla basków!!!
  14. Gratulacje!!!! Ja też miałam Lipsk w planach, ale niestety nie wyszło..... Gdybym mogła usmiechnąć się o stawkę wilczych :):)
  15. Piękny jeżyk:):) u mnie też sobie pomieszkują. Głaski dla Ptyśka i miłego dnia.
  16. Witamy się poniedziałkowo:) Głaski dla maleńtasów!!!
  17. Doberek:) Głaski dla Trójki!!!
  18. Dzień dobry:):) Dobrego poniedziałku.
  19. [quote name='Ty$ka']E tam, my się wcale nie kłócimy ;)[/QUOTE] Pwenie, że nie. Nie ma o co.:) [quote name='Shilomaniak']M&S pewnie, że możemy się umówić - psiaki poszaleją, ale dopiero w drugiej połowie września bo właśnie zaczynam urlop i za parę dni wyjazd :multi:. jak wrócę odezwę się na PW albo u Stokrotki (pewnie już się wykluje mały Stokrotek;)). co do biegaczy i rowerzystów to będąc w lesie nie łapię psa na widok każdego, bo dopiero bym w psie wytworzyła poczucie zagrożenia !!! pies sobie biega luzem a JA obserwuję uważnie otoczenie. Jeśli widzę, że biegacz (rowerzysta) boi się, zwalnia, czasami robi głupie miny to ja po prostu schodzę ze scieżki, patrzę co robi mój pies, jeśli jest blisko "ofiary" biorę patyk, wyciągam smaczka -po prostu skupiam uwagę psa na sobie i idziemy dalej. Gorzej gdy ktoś zaczyna panikować - a i tak się zdarza. Dlatego staram się z okolicznymi biegaczami zaprzyjaźnić i nie ma sprawy :diabloti:[/QUOTE] O, to fajnie:) Miłego urlopu. Spotkamy sie po urlopie:):) Ja robię podobnie, a ponieważ w lesie jestm codziennie rani i po po pracy, to znamy się ze "sportowcami";) i sami pytają, dlaczego one jeszcze na smyczy...albo, a gdzie ten drugi...., czyli Aiko, który gna w zaroślach:evil_lol:, bo Slash jeszcze taki samodzielny nie jest. Rufol przepięknościowy:loveu::loveu:
  20. Dzień dobry:) Spokojnego pierwszego dnia po urlopie...i głaski dla Oskara:)
  21. Hello, mam nadzieję, że jesteście w domku i odpoczywacie po szaleństwach;)
  22. [quote name='Cienka']A my byliśmy ale ostatnie 5 lat nigdzie więc jak to mówią ktoś nie ma wakacji aby ktoś inny je miał[/QUOTE] To się nie przekłada...... Doberek i miłego poniedziałku:)
  23. M&S

    Sfora Hektora

    Doberek:) Kociasty za boćka robi;) Jaka modna Dona z warkoczykiem:):) I kffiatuszki i chmurki....ładnie.
  24. [quote name='Tekla64']ile zdjec!!!! i kociste i psiste i logrodek nic ino siedziec i podziwiac a mlode rosna jak dzikie , jak tyn czs szybko leci[/QUOTE] Cześć Sforo:) Roszną jak szalone;)
×
×
  • Create New...