[quote name='Chiquita&DeeDee']Hehehe, to moje 3 psy ważą razem 4,2kg :lol:
Hmm, na zdjęciach były 3 koty? to ja ślepa jestem, bo widziałam 2:oops:[/QUOTE]
Bo masz pieseczki, a nie psy;)
Na tych Zuzui nie ma, nie miała ochoty być modelką....
[quote name='stokrotka.af']doberek poniedziałkowy, u nas też wieje jak pierun :([/QUOTE]
Hej, hej u nas leje.......