Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='stokrotka.af']doberk futrzaste wilcze :)[/QUOTE] Doberek Rufiku:lol: [quote name='Tekla64']u nas na tyla przestalo padac ze bylismy na rowerze moze sie uspokja bo srustrowane mocno byly a wam jak minal dzionek? milego popoludnia poznego[/QUOTE] U nas nie padało, ale jakoś tak się kiepsko czułam.... [quote name='jamnicze']A jak ja się dzisiaj umówiłam na dłuższy spaceros, to zaczęło padać :placz:. No, ale nie było tak źle, deszczyk niewielki, a my nie z cukru :). A co najlepsze deszcz wystraszył większość ludzi i w parku byliśmy praktycznie sami, no przypałętał się jeden mały chaszczulek ;)[/QUOTE] Ja też lubię chodzic po lesie w czasie deszczu. Nie ma żywego ducha i jest tak inaczej... [quote name='Buszki']Nie dotarłoooo :placz:.Cały czas pada :-(.[/QUOTE] Przykro mi:shake: [quote name='Izabela124.']To chyba tylko u mnie nie padało i nie pada :)[/QUOTE] U nas też nie:p
  2. Ja nie znam się na grzybach, w lesie odróżniam tylko muchomory....nie umiem zbierać i nie zbieram.
  3. Dobry wieczór:)
  4. Przepięknościowe:loveu::loveu:
  5. [quote name='Asiaczek']OK, bo ja będe i pomyslałam, że możemy sobie choc krótko pogadac:) pzdr.[/QUOTE] Też żałuję, bo okropnie dawno nie miałyśmy okazji do pogadania.....
  6. [quote name='Chiquita&DeeDee']Dzień dobry w ten piękny poranek :)[/QUOTE] Tak piękny dzień:) Witanko. [quote name='dOgLoV']Dzień dobry ;) a u nas pada i w ogóle tak ciemno sie zrobiło że lampke musiałam sobie na klawiature włączyć bo literek nie widziałam :shake:[/QUOTE] Oj, to przykro....ale trzeba mieć nadzieję na popołudniowe rozpogodzenia;)
  7. [quote name='kalyna'] skończył 6 miesięcy :loveu:[/QUOTE] To jest miesiąc młodszy od Slasha, bo on skończył 7 m-cy.
  8. [quote name='Asiaczek']Noooo, piąteczek:) [B]M&S[/B], będziecie dzisiaj w Związku? Pzdr.[/QUOTE] Nie, Mania wraca dziś i muszę ją odebrać....
  9. STO LAT:multi: Piękny jest :loveu:
  10. [quote name='Izabela124.'] [B]Jestem od dziś oficjalnie technikiem weterynarii, zdałam egzamin :multi::multi::multi:[/B][/QUOTE] [B]BRAWO, GRATULACJE:multi:[/B]
  11. [quote name='Buszki']Witanko,z tą różnicą że u nas leje ;).[/QUOTE] Ale deszcz podleje kffiatuszki i będą grzybki rosły;)
  12. Foteczki na dzień dobry, jak miło:):)
  13. [quote name='Tekla64']hej hej serdecznie przepraszam za tak okrutny blad, ale mam nadzieje ze mi wybaczysz ja sie kompletnie nie znam u nas od wczoraj leje i leje ponoc w niedziele ma byc juz piknie znowu i oby milego dnia[/QUOTE] Wybaczam;):) U nas świeci i jest ślicznie, ale straszą deszczem.... [quote name='Buszki']My też witamy się na mokro.O 6:45 obudził mnie deszcz i wygląda,że padać będzie cały dzień.Buuuu,nie lubimy deszczuuuuu...[/QUOTE] To trochę słońca wysyłam;)
  14. Ja też na dzień dobry;) Ładny jest Ptysiak:):)
  15. O matko, garnek psu zalożyłaś......;) W jakim wieku jest młody? Miłego dnia:)
  16. Witamy się z Onkiem i całą ferajną:):)
  17. Doberek, miłego dnia:)
  18. [quote name='Riannei&Garshii']Oglądam tak sobie wasze słodkie maleństwa i mam nadzieję, że niedługo dołączymy się z małymi mudikami do tego topicu. ;)[/QUOTE] Fajnie:), ciekawa jestem jakie będą dzieci Delika.....
  19. [B]Neredie, agnethka[/B] - przepiekne maluszki:loveu::loveu: Gratulacje:):)
  20. Dzień dobry w słoneczny piątek:)
  21. M&S

    Sfora Hektora

    Śliczne psiuchy:loveu: Piątkowo pozdrawiamy:)
  22. Cześć Dziewczyny:) Miłego dnia.
  23. Witamy się piątkowo:)
×
×
  • Create New...