Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='stokrotka.af']doberek futrzaki :) jak ja tęsknie za moim laskiem :( Rufol pewnie też....[/QUOTE] Doberek Rufiku:) Wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. [quote name='Aleksandra95']Dzień dobry. :) miłego dnia również. :):):)[/QUOTE] Dzień dobry:)
  3. Ale świeci słoneczko:)
  4. [quote name='dOgLoV']Ptysiakowi chyba laptop padł ze zaginęła na taki długi okres czasu :shake:[/QUOTE] Chyba tak.....
  5. [quote name='dOgLoV']Od samego rana zdjęcia :multi: to lubię :loveu: dzień dobry;)[/QUOTE] Tylko kilka;) Dzień dobry:)
  6. [quote name='Tekla64'] [...] bokserki to one nawet czasm wyciagaly calkiem poprawne wnioski hihihi[/QUOTE] I o to chodzi;) Cześć ogoniasty:):)
  7. [quote name='Tekla64']hej hej nie chce krakac ale zapowiada sie piekny dzionek , choc ranek typowo zlotojesienny chlodny ale pogodny patrzac co sie dzieje z moimi prawie dzikimi zwierzakami powiem ze one sie juz w barwy wojenne ubieraja i pryzgotowuja do walk, znaczy bekowisko bedzie wczesniej ptaszydla juz tez jesiennie sie odzywaja , wilgi zamilkly na amen bocki nasze se juz polecialy penwie na miejsce zgrupowan ,a zurawie sie nawoluja do odlotu moze dzis tez bedziemy zadowolone z dnia?! zycze i sobie i wam[/QUOTE] Tak, dzień zapowiada się fajnie:) W naszym lesie już też jest ciszej, czasami słychać gdzieś w oddali gęsi. Mam nadzieję, że będziemy zadowolone.
  8. .................................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02072.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02073.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02074.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02075.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02076.jpg[/IMG] c.d.n. ;)
  9. To jeszcze trochę lasu i innych okoliczności przyrody;) Upalny ranek:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02067.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02068.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02069.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02070.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02071.jpg[/IMG]
  10. M&S

    Sfora Hektora

    Tylko 6 stopni:-o, to u nas jest cieplej:)
  11. Fajne grzywki:):)
  12. Niespodzianki....byłoby baaardzo miło:)
  13. Cześć Oskar:)
  14. M&S

    Akity Baby:)

    Cześć Matagi:) Co u Was?
  15. Słoneczne dzień dobry Asiaczki:)
  16. Hello we wtorek:)
  17. Dzień dobry Wam:)
  18. Dzień dobry Sajduchy:):)
  19. Nie otwiera się....
  20. Cześć Dora:) Miłego wtorku.
  21. Hello Onku:) Miłego dnia.
  22. M&S

    Sfora Hektora

    Dzoeń dobry:) Poranek jest słoneczny, ale niezby ciepły....
  23. Ooo, świnek, ale mu grzywkę potargałaś:evil_lol:
  24. Hello:) Wpadam z rewizytą:) Fajny ten Twój Ogoniasty:):) Szkoda, że nie przepada za samcami, bo nawet niedaleko mieszkamy..... Będę Was odwiedzać....
×
×
  • Create New...