[quote name='Tekla64']hej hej
nie chce krakac ale zapowiada sie piekny dzionek , choc ranek typowo zlotojesienny chlodny ale pogodny
patrzac co sie dzieje z moimi prawie dzikimi zwierzakami powiem ze one sie juz w barwy wojenne ubieraja i pryzgotowuja do walk, znaczy bekowisko bedzie wczesniej
ptaszydla juz tez jesiennie sie odzywaja , wilgi zamilkly na amen bocki nasze se juz polecialy penwie na miejsce zgrupowan ,a zurawie sie nawoluja do odlotu
moze dzis tez bedziemy zadowolone z dnia?! zycze i sobie i wam[/QUOTE]
Tak, dzień zapowiada się fajnie:)
W naszym lesie już też jest ciszej, czasami słychać gdzieś w oddali gęsi.
Mam nadzieję, że będziemy zadowolone.