[quote name='Asiaczek']Na razie muszę ogarnąć moją emeryturę, popłacic miesięczne zobowiązania i dlatego dopiero w poniedziałek pojade zgłosic miot. No i nast. tydzięń albo za 2 - tatoo, chipowanie, szczepienia... znowu trochę kasy wyleci z portfela;)
No nic. spadam. Jestem piękna i gładka, bo bylam na mikrodermabrazji, masce z alg i masażu twarzy. Czuję sie świetnie, zrelaksowana i pewnie stad ten dopalacz w tylku....;)
pzdr.[/QUOTE]
No to pięknie:multi: