Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='jamnicze']Albo spaniowa ;) Jak wróciłam z pracy, zjadłam obiadek, a potem tak mnie zcięło, że dopiero niedawno udało mi się nieco obudzić i szybko kawusię sobie zrobiłam :)[/QUOTE] Ja też popołudniu przytulilam głowę do poduszki;) [quote name='Buszki']U nas to samo,cały dzień pada z różnym natężeniem :roll:.[/QUOTE] Czyli padało jak kraj długi i szeroki.
  2. Czyli minął szybko;)
  3. Wiem, że ma uprawnienia. Zapewne przyjedziemy w sobotę, to nie ta pora roku, żeby jednego dnia jechać i wracać.
  4. Jak minął wolny dzień?
  5. [quote name='jamnicze']Cały dzień pada. Najpierw siąpiło, a teraz leje :shake:[/QUOTE] Pogoda barowa.
  6. [quote name='jamnicze']No coś ty? To tak bym się rąbnęła? Wydawało mi się, że w pierwszej wersji był Kaźmierski :tard:, no ale mówi się trudno. A Wy będziecie?[/QUOTE] Kaźmierski jest głównie od terierów;) Tak myślę, że będziemy...
  7. [quote name='dOgLoV']Ptysie znowu powiekszają zaległości :mad:[/QUOTE] Niestety...
  8. Zdrowiej!!!! Sędziego nie zmienili, od dłuższego czasu jest ten sam;)
  9. A może ją podwiewało i musiała doopkę zasłonić;):evil_lol:
  10. [quote name='Eden']Trzymam kciuki za Tulę, oby to był wspaniały dom ![/QUOTE] Ja też będę trzymać:)
  11. Rewelacja!!! [URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC00484_zps4a78fc20.jpg[/URL] Węszyciele;) [URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC00488_zps9140f779.jpg[/URL] Król Lew, znaczy lwica;) [URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC00497_zpsc469bccc.jpg[/URL] walczymy... [URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC00503_zpsb2d64332.jpg[/URL] super fotencje, psy:loveu::loveu:
  12. [quote name='*Gajowa*']Ruch bardzo się jej przyda, bo straciła figurę :evil_lol: czego na fotkach nie widać.[/QUOTE] Myślę, że nie tylko jej trochę ruchu nie zaszkodzi:evil_lol:
  13. Strachulec, albo dominantka, też nie dobrze.... Jak dobrze, że dziewczyna może się wybiegać z psami:)
  14. [quote name='Ryjonek']Przyłączamy się do apelu:) Może do pompy też trzeba zaapelować? Na wszelki wypadek do pompy również apelujemy o zdrowy rozsądek!!!![/QUOTE] Masz rację, do pompy też!!!!!! Koniecznie!!!!!
  15. Ja też w sylwestra nie puszczam luzem.
  16. [quote name='Aleksandra95'] nadal szukaja DT[/QUOTE] Biedne glutki...
  17. [quote name='Ziutka']Miłeczka jest śliczna, znajdziemy jej super domek :)[/QUOTE] Powinna mieć super dom:)
  18. Fajna fotka:)
  19. Witanko wieczorkiem:) i nie chcę zimy!!!
  20. Bardzo ładne:):) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-JfY0RhYNaRc/UOWaKykIZ-I/AAAAAAAAApA/g-TWNTJvSZ8/s512/IMG_0455.jpg[/url] ...wiesz, co z tymi szczylkami?
  21. [quote name='marta.k9080']ciekawe czy jeszcze łaskawie zima, uraczy nas śniegiem:roll:[/QUOTE] Myśle, że tak;) [quote name='Aleksandra95']u nas pada :([/QUOTE] A pada, pada....
  22. [quote name='Asiaczek']Na razie muszę ogarnąć moją emeryturę, popłacic miesięczne zobowiązania i dlatego dopiero w poniedziałek pojade zgłosic miot. No i nast. tydzięń albo za 2 - tatoo, chipowanie, szczepienia... znowu trochę kasy wyleci z portfela;) No nic. spadam. Jestem piękna i gładka, bo bylam na mikrodermabrazji, masce z alg i masażu twarzy. Czuję sie świetnie, zrelaksowana i pewnie stad ten dopalacz w tylku....;) pzdr.[/QUOTE] No to pięknie:multi:
×
×
  • Create New...