-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że nie chce przyjechać.....trochę mnie to dziwi. -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
M&S replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
I jeszcze zapalenie gardła, załamka................ -
Woliera, to dobry pomysł. Na kocich forach są czasami zdjęcia.
-
[quote name='dOgLoV'][URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5878.jpg[/URL] słodka :loveu: dobry wieczorek ;)[/QUOTE] :):):) Dobry, dobry.
-
[quote name='Asiaczek']Dzwoniłam i tez wiem, że zyje. A dzwoniłam chyba jakos tak w weekend:) pzdr.[/QUOTE] To już żyje na 1000%;)
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/427/427842brwiji848d.gif[/img][/url]
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1293/1293969nemhp4tc96.gif[/img][/url] Doberek
-
Nicpoń jeden ;) energia go rozpiera i zęby swędzą. Nie pozwalaj mu obszczekiwać ludzi, bo wejdzie mu to w krew i może być problem. Staraj się odwracać jego uwagę, gdy zaczyna szczekać, a jak jest grzeczny, to nagródka;)
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/945/945076uyzon4w470.gif[/img][/url]
-
Witanko popołudniowe :) Jak palec, jest jeszcze;)
-
Panna Fąfel wróciła do nas z adopcji po 24 godzinach z powodu koteczka.
M&S replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Fajnie. Moja sąsiadka szuka kociątka - na razie bardzo "nieśmiało". Sunię już jej załatwiłam, więc... ;) W grę wchodzi niestety tylko zupełny maleńtas.[/QUOTE] Jak będę słyszała o kociaku do adpciji, to dam znać:) A Ona ma raptem pięć miesięcy A najlepiej to od razu dwa maleńtasy i oczywiście powinna mieć drugiego psa;) -
Panna Fąfel wróciła do nas z adopcji po 24 godzinach z powodu koteczka.
M&S replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Pokaż kociaka ;)[/QUOTE] [I][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/127077-Szpice-Wilcze-z-Marysina?p=20234869#post20234869[/URL] A kota na szczęście znalazła chatę [/I]A może trzeba Fąfla pokazywać w temacie "dam dom" zagladałam tam i czasami ludzie szukają dorosłego zwierza...? -
[quote name='Morska']No to trzymajcie kciuki! Ledwo wczoraj napisałam o braku telefonów i jest! dom chętny na Jankesa, nie do kojca ani do budy. Dziś mam otrzymać odpowiedzi na ankietę i dziś chcą zobaczyć go w hotelu. Jak będzie ok, to wizyta. To dom z ogrodem. Zobaczymy czy tym razem dom okaże się dobry i odpowiedzialny.[/QUOTE] Trzymamy z całej siły !!!!!!!
-
[quote name='Asiaczek']Śliczna, pognieciona futerkowo panienka:) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5890.jpg[/URL] dogo chyba wróciło do normy...?:) pzdr.[/QUOTE] Będzie kotką hodowlaną :) Tak unormowało się.
-
Kapitalne :multi:
-
[quote name='ania z poznania']Twoje psy są bardzo piękne..... a powiedz, jak nazywa się to umaszczenie? Wilcze....?[/QUOTE] Dziekuję :) Tak, umaszczenie wilczaste, ale jak piszę się szpic wilczy, to nie ma potrzeby określać koloru;)
-
A co z pracą?
-
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
M&S replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Zastój jakiś piekielny..... -
6 tyg. suczka - szuka DS/DT - szukamy osoby do wizyty PA w Szczecinie
M&S replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Panda :loveu::loveu: cudna, cudna i rozkoszna :):) -
Są zniewalające. a malutka jak Panda wygląda. Nie powinnam do was zaglądać, bo mam miękkie serce.....
-
[quote name='Izabela124.']Do tego szczeny są super socjalizowane. Na facebooku są zdjęcia jak były z wizytą u dzieci niepełnosprawnych :) Szczeniaki również widziałam na żywo i mają świetne charaktery, jak najbardziej polecam :)[/QUOTE] Ja mogę sobie pooglądać fotki ;) [quote name='Kaaasia']Iza bierz małą ;). My nikomu nie powiemy, to będzie dogomaniacka tajemnica ;) [/QUOTE] Tak, tak. Bierz maliznę;)
-
Nieeeeeeeeeee, ja jestem ciepłolubne stworzenie i kocham lato!!!!!