Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Oj tam, oj tam;) Żelce tylko stały meldunek jest potrzebny:razz:
  2. [quote name='Tekla64']hej hej po zachodzie slonca!!!! ale jeszcze jasno[/QUOTE] Hej, u nas pochmurno, wieje. Nie jest przyjemnie.
  3. [quote name='alina71']Ona mi się ogromnie podoba.[/QUOTE] Mi też się podoba.
  4. M&S

    Sfora Hektora

    A co to takiego to słońce.....
  5. [quote name='Nutusia']... nie dość, że brutal, to jeszcze ful of zasadzkas! :)[/QUOTE] O tak. Najgorsze te zasadzkas;)
  6. Gratuluję, to się nazywa udany dzień.
  7. Domek widać na horyzoncie, super:)
  8. W dobrym, a nawet super domu to ona już jest;)
  9. M&S

    Sfora Hektora

    Witamy się popołudniowo:)
  10. Jakie fajne zdjęcia :) Dzień dobry.
  11. [quote name='Izabela124.']Powinnaś częściej zgadzać się ze mną :lol: I znów się zgadzamy ha ha Dobra ja spadam, jadę do Łomży na imprę :D[/QUOTE] Dobrej zabawy:)
  12. Super!!!!!!!!!!!! świetne wiadomości:):)
  13. Cześć Merlinku :) Widzę, że młodzieniec życie nocne prowadzi;)
  14. [quote name='Gezowa']Znaczy rasa jest, ale nie ma psiaków w typie rasy coby przygarnąć. Chyba, że prosto z Hiszpanii, ale tam to jest masakra z chartami i chartopodobnymi... :shake:. Podenco z Ibizy - w Polsce był chyba jeden czy dwa mioty i to lata temu... Nie wiem dlaczego, ale rasa się nie przyjęła. Podobnie jest z Psem Faraona - ale ich jest trochę więcej chyba niż podenków. Ostatni miot był w 2011 roku. Jestem w kontakcie z Polską i Czeską hodowlą, bo chcę się dowiedzieć o nich jak najwięcej :). Ciągle mam wrażenie, ze wiem zbyt mało, aby podjąć decyzję, że na pewno ta rasa będzie w moim domu jako druga :). No i chciałabym spotkać na żywo te psiaki, poznać je, zobaczyć, ocenić ich charakter... Ale na razie się nie dogadałam w kwestii gdzie można złapać hodowców. Wiem, że Pani z Czeskiej hodowli często bywa na Polskich wystawach, ale raczej na południu :)[/QUOTE] Jest pies w typie podenko do adopcji. Podenko należy do V grupy FCI. odmian Podenek jest dużo. Są Podenka z Ibizy w trzech rozmiarach i różnej okrywie włosowej. Jak wszystkie psy z tej grupy są indywidualistami i trzeba mieć doświadczenie w ich prowadzeniu.
  15. No nieee, panienka z dobrego domu tak nie robi.......
  16. [quote name='Nutusia']Tak więc zero szans na nową rasę i Owczuś pozostanie NIEPOWTARZALNY :)[/QUOTE] No coż poradzić, taki lajf ;)
  17. [quote name='wellington']Dzis wieczorem mam zamiar zadzwonic do niego i sie go o wszystko wypytac :)[/QUOTE] Fajnie, będę czekała na wieści :)
  18. [quote name='Yorija'] a tak ciiii po ciiichu to DT rozważa opcję zostawienia sobie małego ale jeszcze nie są pewni [/QUOTE] To jak po ciiichu trzymam kciuki za to, żeby tam został.
  19. [quote name='monika55']Jakoś zainteresowania nie ma. A to takie śliczne.[/QUOTE] Dziwne....................
  20. [quote name='Shilomaniak']Dzisiaj poranny spacer był bardzo udany - najpierw samotne brykanko w lesie z badylami a potem spotkanie z psia przyjaciółką i szaleństwo na całego. Gonitwy, przewracanki, podgryzanka - to Shili świat. Na koniec spotkanie z zaprzyjaźnionym psem i znowu bieganko :multi:. Shila wymiękła!!! Położyła się na śniegu i myślałam, ze nosze będą potrzebne ;). Do domu wróciła na ostatnich łapach, zjadła śniadanko i śpi aż miło:evil_lol:[/QUOTE] Nie drażnij ludzi :mad:
  21. U nas też zima:eviltong:, tylko, że ja jestem w pracy :roll:
  22. Nie może się nie spodobać.... Trzymam mooocno!!!
  23. To papierkowa robota załatwiona;) Doberek.
  24. Cześć Dziewczyny :)
  25. Hello wieczorkiem:)
×
×
  • Create New...